Şimdi Ara

MK SOUND VE SVS ÜRÜNLERİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
4.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Her ikisi de o paraları etmez. Oyuncak gibi kolonlar abuk subuk paralar. Böyle şeylere o paraları harcamayın! Başka şeylere bakın. O kolonlarla 5.0 zor kurduğunuz takımın daha bile uyguna 11.2 7.2.4 kurabilecwğiniz onlarca seçenek var. Gözünüzde de abartayın. O kolonlar o paraları etmez. Anthem de dahil buna. Forum gazlarına gelmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ikisi de o paraları etmez. Oyuncak gibi kolonlar abuk subuk paralar. Böyle şeylere o paraları harcamayın! Başka şeylere bakın. O kolonlarla 5.0 zor kurduğunuz takımın daha bile uyguna 11.2 7.2.4 kurabilecwğiniz onlarca seçenek var. Gözünüzde de abartayın. O kolonlar o paraları etmez. Anthem de dahil buna. Forum gazlarına gelmeyin.

• Jbl le Yamaha dururken anthem klipsch mk ne ki

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Çok değil!

Bir kaç sene önce, Cd çalar ile Blu-ray player arasındaki farkı sorunca cevap alamayacağın birine ne yazılır bilmiyorum. Beni mazur gör.

Sen bastır parayı, istediğini al.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknika

Çok değil!

Bir kaç sene önce, Cd çalar ile Blu-ray player arasındaki farkı sorunca cevap alamayacağın birine ne yazılır bilmiyorum. Beni mazur gör.

Sen bastır parayı, istediğini al.
    Ne klipsch

Ne mk sound

Ne anthem

İn hic bir modelini kullanmamış bırak kullanmayı görmemiş birine ne yazılır bilemedim beni mazur gör

Bir kaç sene mevzusuna bakarsan 10 sene önce duvara çivi çakamazdim

Ama şimdi 300 daire site dikiyorum

Senelere takılma insanlar gelişime acık

Konser salonları fuarlar cihaz satan ofisler ve cihaz alım satım hakları tüm insanlara acık durumda

• Ramazan ramazan gereksiz polemiklere girmeyin.
    Herkes kendi fikrini yazdı.
    Kimse kimsenin şahsını aşağılayacak şeyler söylemesin.
    Bugüne kadar kimseye faydası olmadı bunların.
    Kim neyi isterse onu alıp kullanır.
  • Ben SVS nin 4000 ni görüp dinledim (portsuz olanı) ama beğenemedim.

Pek bir şey vermedi açıkçası. Beklediğim gibi sıkı ve derin değildi. Belki 13 veya 16 farklı dır tabii

• MK SOUND S150 MK2 VE KLİPSCH THX ULTRA 2 bu iki sisteminde sahibi oldum ve ikisinide kullandım lütfen, detaylıca tecrübe etmediyseniz bu ürünler hakkında o etmez bu etmez demeyin biraz komik oluyor bu görüşler keza şuan mk soundu kullanıyor klipschi de yakınıma sattım, tecrübe etmediyseniz bir ürünü onun hakkında bence hiç fikir beyan edip insanların kafasını karıştırmayın, eğer tecrübe ettiysenizde kendi hissiyatınızı paylaşın ama bu kulak ve zevk meselesi size iyi gelmeyen başkasına şahane gelebilir çokça sistem denemiş ve en son bu sistemlere geçmiş biri olarak kule sistemler ile bu sistemleri kıyaslamak tamamıyla yanlış bir düşüncedir. özellikle birine yazmıyorum bunuda belirteyim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.