Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.457
Cevap
20
Favori
1.007.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--
  •  --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

Son eklemelerimden 2 foto.Montaj cumartesi tamamlanacak...

Tüm forum sakinlerine Saygılar,Selamlar....

• Kaptan kaput havalandırması ve şişkin çamurluklar mükemmel olmuş lakin lastikleri biraz genişletmek gerek veya araya spacerda olabilir diye düşünüyorum, çamurlukları doldursun diye.Senin birde yanlış hatırlamıyorsam aracın içine karbon kaplama projen vardı,eğer yanlışım yoksa karbon kaplanmış resimleri koyarmısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gh912

Kaptan kaput havalandırması ve şişkin çamurluklar mükemmel olmuş lakin lastikleri biraz genişletmek gerek veya araya spacerda olabilir diye düşünüyorum, çamurlukları doldursun diye.Senin birde yanlış hatırlamıyorsam aracın içine karbon kaplama projen vardı,eğer yanlışım yoksa karbon kaplanmış resimleri koyarmısın.

Merhaba gh912 öncelikle teşekkürederim...
    Lastik ebatları şuan 255/55/R18,değiştirirken 265/65/R18 takmayı düşünüyorum.Bugün kaput havalandırmasının montajı yapılacak fırsat bulabilirsem karbon kaplama resimlerini de çeker eklerim...Saygılar...
  • Kaput havalandırma ve gögüs karbon kaplama;

Saygılar...

• merhaba CAPTAIN_34,

aracın çok güzel olmuş güle güle kullan. dodiklerin çok hoşuma gitti acaba nerden ve kaça temin ettin öğrenebilir miyim? orjinallere göre ne kadar dışa çıkıklığı var? ben benim aracın jantlarını ve lastiklerini değiştirdim de şu anda hafif çamura girince aracın tamamı çamurlanıyor lastikler biraz dışta olduğu için.

quote:

Orijinalden alıntı: CAPTAIN_34

Kaput havalandırma ve gögüs karbon kaplama;

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: vesko

merhaba CAPTAIN_34,

aracın çok güzel olmuş güle güle kullan. dodiklerin çok hoşuma gitti acaba nerden ve kaça temin ettin öğrenebilir miyim? orjinallere göre ne kadar dışa çıkıklığı var? ben benim aracın jantlarını ve lastiklerini değiştirdim de şu anda hafif çamura girince aracın tamamı çamurlanıyor lastikler biraz dışta olduğu için.

Merhaba vesko teşekkürederim.Dodikleri değiştirmemdeki en büyük etken lastiklerin genişliği yüzünden aracın çamurdan birtürlü kurtulamamasıydı.Ama artık öyle bir sorun kalmadı.Tam olarak genişliğini ölçmedim ama yeteri kadar genişler.Taylantlı bir satıcıdan kargo dahil 500$ a aldım...Saygılar...

• ben ebay'de böyle bişey buldum ama toplam fiyat 586$ a geliyor. senin aldığın ürün de aynısı mıdır? aynı ürün ise gümrükten takılmadan nasıl alabildin? bildiğim kadarıyla belli bir sınır var yurt dışı alışverişlerinde. birde boya ve montaj vs toplam ne kadara maloldu?

teşekkürler...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MITSUBISHI-TRITON-L200-FENDER-FLARES-ARCH-WHEEL-4D-part-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem4a9c28965aQQitemZ320447485530QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#shId

quote:

Merhaba vesko teşekkürederim.Dodikleri değiştirmemdeki en büyük etken lastiklerin genişliği yüzünden aracın çamurdan birtürlü kurtulamamasıydı.Ama artık öyle bir sorun kalmadı.Tam olarak genişliğini ölçmedim ama yeteri kadar genişler.Taylantlı bir satıcıdan kargo dahil 500$ a aldım...Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: vesko

ben ebay'de böyle bişey buldum ama toplam fiyat 586$ a geliyor. senin aldığın ürün de aynısı mıdır? aynı ürün ise gümrükten takılmadan nasıl alabildin? bildiğim kadarıyla belli bir sınır var yurt dışı alışverişlerinde. birde boya ve montaj vs toplam ne kadara maloldu?

teşekkürler...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MITSUBISHI-TRITON-L200-FENDER-FLARES-ARCH-WHEEL-4D-part-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem4a9c28965aQQitemZ320447485530QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#shId

quote:

Evet bu ürünün aynısı ve siyah renkte geliyor.Ben ebay dan değil direk imalatçıdan aldım..Gümrükte en ufak bir problem yaşamadım (pm).Dev gibi bir kutuda geldi postanedeki yetkililer bile şaşırdılar :)...Boya ve montajı arkadaşıma yaptırdığım için sağolsun sadece malzeme parasını istedi (kaput havalandırma + dodik boya ve montajı için toplam 50tl )... Saygılar...

• Kaptan özellikle karbon kaplama çok süper olmuş güle güle kullan.Nasıl durur diye tereddütlerim vardı ama şimdi tam anlamıyla ikna oldum.Birde kullandığın ekran mitsubishi nin vermiş olduğu ekranmı?Öyleyse o monitöre kapsamlı birşeyler uygulamışsın galiba.Bende de aynısı var gibi ama hiç sendeki gibi özellikler yok.Sadece geri görüş ve dvd oynatma özelliğiği var bendekinde.
  • quote:

Kaptan özellikle karbon kaplama çok süper olmuş güle güle kullan.Nasıl durur diye tereddütlerim vardı ama şimdi tam anlamıyla ikna oldum.Birde kullandığın ekran mitsubishi nin vermiş olduğu ekranmı?Öyleyse o monitöre kapsamlı birşeyler uygulamışsın galiba.Bende de aynısı var gibi ama hiç sendeki gibi özellikler yok.Sadece geri görüş ve dvd oynatma özelliğiği var bendekinde.

Çok teşekkürederim gh912.Karbon uygulaması görsel olarak hoş oluyor ama şu an olsaydım bir ton açık rengi var gri renkte onu yapardım.Çünkü görsel olarak çok daha güzel oluyor.Ekran koltuğun altındaki bilgisayara bağlı dokunmatik ekran yani orjinal ekran değil.Ekranın bulunduğu yerdeki kutu yerine 4X4 göğüsündeki yol bilgisayarını kapatan parçayı monte edince orjinal gibi oldu.Son eklemem ise BMW ve AUDI lerde bulunan parktronic sistemi oldu.Ön ve arka park sensörlerinin mesafelerini ekrandan ayrı ayrı görebiliyor sesli olarakta uyarı alıyorum.istediğim zaman geri görüş kamerasını da aynı anda görebiliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAPTAIN_34 -- 19 Nisan 2011; 19:13:21 >

• Benim aracın üstündeki ekran çerceveside 4*4, ekranı vidalımı monte ettin birde bende bu tip birşey yapmayı düşünüyorum mümkünse ekranın modeli nedir öğrenebilirmiyim.?Anladığım kadarıyla benim orjinal ekrana yol bilgisayarı yapılmıyor.
  • ARKADAŞLAR MERHABA BENDE BU GÜN 2008 MODEL 4X4 L200 OTOMOTİK VİTES ARAÇ ALDIM. ARABAYA YABANCIYIM VE MODİFİYE YAPTIRMAK İSTİYORUM BANA ÖNERİLERİNİZ NE OLUR ÖĞRENMEK İSTİYORUM. SEVGİ VE SAYGILARIMLA...
  • quote:

Benim aracın üstündeki ekran çerceveside 4*4, ekranı vidalımı monte ettin birde bende bu tip birşey yapmayı düşünüyorum mümkünse ekranın modeli nedir öğrenebilirmiyim.?Anladığım kadarıyla benim orjinal ekrana yol bilgisayarı yapılmıyor.

Ekranın markası Lilliput EB7-701.Bu iş için üretilmiş ekran olduğu için hertürlü aparatı yanında geliyor.Montajı ayakları ile yapılıyor ve çok sağlam oluyor.Ama bu ekranın tek başına ekran olmaktan dan başka hiçbir fonksüyonu yok.İşe yarayabilmesi için bilgisayara bağlı olması gerekiyor.Bundan sonrası biraz zahmetli ama verilen emeği harcanılan parayı sonuna kadar hak eden bir iş.Detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsin...http://forum.donanimhaber.com/m_24197745/mpage_1/key_/tm.htm Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAPTAIN_34 -- 19 Nisan 2011; 22:47:42 >

• quote:

quote:

Benim aracın üstündeki ekran çerceveside 4*4, ekranı vidalımı monte ettin birde bende bu tip birşey yapmayı düşünüyorum mümkünse ekranın modeli nedir öğrenebilirmiyim.?Anladığım kadarıyla benim orjinal ekrana yol bilgisayarı yapılmıyor.

Ekranın markası Lilliput EB7-701.Bu iş için üretilmiş ekran olduğu için hertürlü aparatı yanında geliyor.Montajı ayakları ile yapılıyor ve çok sağlam oluyor.Ama bu ekranın tek başına ekran olmaktan dan başka hiçbir fonksüyonu yok.İşe yarayabilmesi için bilgisayara bağlı olması gerekiyor.Bundan sonrası biraz zahmetli ama verilen emeği harcanılan parayı sonuna kadar hak eden bir iş.Detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsin...http://forum.donanimhaber.com/m_24197745/mpage_1/key_/tm.htm Saygılar...

Çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan73

ARKADAŞLAR MERHABA BENDE BU GÜN 2008 MODEL 4X4 L200 OTOMOTİK VİTES ARAÇ ALDIM. ARABAYA YABANCIYIM VE MODİFİYE YAPTIRMAK İSTİYORUM BANA ÖNERİLERİNİZ NE OLUR ÖĞRENMEK İSTİYORUM. SEVGİ VE SAYGILARIMLA...

Öncelikle aracınız hayırlı olsun.Sitede bu aracla ilgili o kadar modifiye çeşidi varki,aracına offroad lastikleri takıp, yükseltme kitleriyle araclarını tam bir bigfoot canavarlara dönüştürenler,çeşitli çip boxlarla araclarının motor gücünü 180 hp civarlarına cıkartanlar,benim gibi aracına 275 lastik takıp 20 inc offsetli jantlar takanlar,hemen yukarıda kaptan 34 arkadaşımızın yaptığı gibi aracının içine karbon kaplama yaptırıp,dashboardun ordaki boşluğa bircoğumuzun yaptığı gibi ekran koyanlar,aracın standart farlarını söküp angel eyes mercekli farlar yapanlar,araclarının arkasını sportif kabinlerle ve boxlarla kapatanlar,araclarına cok kapsamlı bilgisayarlar,ses ve görüntü sistemleri yapanlar,kısacası ne ararsan var.Siz aracınızla ilgili ne gibi düşüncelere sahipsiniz bunu bilmeden size fikir vermek çok zor,çünkü bu aracın tuning yelpazesi inanılmaz geniş.Kimimiz dub style takılıyor,kimimiz offroad canavarı takılıyor,kimimizde aracın sadeliğinden memnun

• slm arkadaşlar 2 haftadır süren çekişmeli bir pazarlığın ardından top. 42000 tl ye 4x2 invite modeliyle anlaştık..
    sadece banka kredisinin onaylanması bekleniyor.. ek olarak (tabi standartmı bilmiyorum) bagaj havuzu yan basamaklar krom ayna ve kapı kolları birde sinyalli ayna.. bunlarıda ücretsiz olarak üzerinde alıyoruz..
    tek sorun şu renk konusunda kararsız kaldık.. siyah çok hoşuma gidiyo ama şu an elimdeki connect koyu renk olduğu için çok çabuk kirleniyor.. sizce hangi rengi tercih etmeliyim..artısı yada eksisi varmı aracın elimize gelmediği için hiç bir bilgim yok araçla ilgili.
    şimdiden teşekkürler..
  • tekrar selam arkadaşlar kredi çıktı hayırlısıyla yarın almaya gidiyoruz aracı peder fikir değiştirdi bagajın üstünü kapatacak yukarıdaki bi raç gibi olacak..
    renginide siyah olarak seçtik..
  • Saygıdeğer arkadaşlar ikinci el L200 sahibi olmak isteyen arkadaşlar
    Bu numarayla irtibata geçebilirler
    2008 4x2 metalik gri 05069312905
  • Arkadaslar L200 aracini b sinifi ehliyetle kullanabiliyormuyuz.ayrica K belgesi yada baska bir belge gerekiyormu.
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.