Şimdi Ara

>>>Mitsubishi ASX kullanıcıları<<< (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
29
Favori
168.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dizel asx test yazım, fotoğraflar ve video içinhttp://www.mitsubishi club turkey.com/viewtopic.php?f=27&t=10974&p=158112#p158112

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 13 Kasım 2015; 16:15:50 >
  • Arkadaslar 2011 asxim var lpg yaptirmayi dusunuyorum. Lpg taktiran arkadaslar varsa yardimlarinizi fikirlerinizi bekliyorum tesekkurederim simdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EsamGün E kullanıcısına yanıt
    Bütçenizi zorlamayacaksa Vialle Sıvı Sistem değilse BRC,Prins veya MTM kit öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivrisinek

Bütçenizi zorlamayacaksa Vialle Sıvı Sistem değilse BRC,Prins veya MTM kit öneririm

Hocam selam.. 235/60/18 lastikler sürtme yapıyor mu, ben 225/60 yada 235/55 düşünüyorum ne dersiniz?
  • freemangroovy kullanıcısına yanıt
    Araba ilk dönüşte davlumbaza hafif sürtme yapıyor ama yolda giderken sorun yaşamazsınız, birde uzun yolda veya yüksek hızlarda çukura girerseniz davlumbaza sürtüyor onun dışında sorun olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivrisinek

Araba ilk dönüşte davlumbaza hafif sürtme yapıyor ama yolda giderken sorun yaşamazsınız, birde uzun yolda veya yüksek hızlarda çukura girerseniz davlumbaza sürtüyor onun dışında sorun olmuyor

Cevap için teşekkürler.. Ben muhtemelen 225/60/18 yapacağım, beni idare eder.. Alır almaz ses yalıtımı düşünmeye başladım, döşemeci bir ustam var, kapıları ve araç taban halısını söktürüp izole bantlardan yapıştırıp tekrar halılarını kaplatmayı düşünüyorum.. Siz de böyle mi yaptınız, önereceğiniz bir yer var mı? Bir sorum daha olacak, 1.6 dizele chip tuning uygulanıyor mu, yapan yer biliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freemangroovy -- 10 Mart 2016; 12:18:44 >
  • Dizel araçta yalıtım sorunu yok, biraz kullanın zaten anlayacaksınız ama özellikle 2011-2013 arası araçlar yalıtım sorunlu. Lastik konusunda tercihiniz uygun bencede
  • 1-2 aydır ASX kafamda olan bir araç. Paylaşımda bulunan üyelere teşekkürler. Bi çırpıda 6 sayfayı okudum.
    Zivrisinek isimli arkadaşımın yaşadığı sorunla (supap) ilgili birşey soracaktım.

Acaba supaplar da sürtünmenin azalması için magnezyum kaplama mı var?
    Civic alırken orjinal LPG'li istendiğinde çelik supaplı olan ayarlanıyor diye biliyorum.
    LPG nin yanma ısısı yüksek olduğundan supapların biraz daha fazla genleşerek kılavuz boşluğunun toleransının az olmasından sıkıntı yapmış olabilir diye düşünüyorum.
    ASX'in benzin enjektörleri emme supabının arkasına mı (manifoltta) yoksa direkt yanma odasına mı (FSI, TFSI, GDI, D4 vs. gibi motorlardaki gibi) monte edilmiş. Manifolttaysa sıkıntı olmayabilir. Özellikle rölantide.

Sn zivrisinek; LPDİ vialli sisteminde lpg tankında yüksek basınç pompa sesi hissediliyor mu?

Bugüne kadar, mazda, toyota, honda model araçlar kullandım. Sırada ASX olduğunu düşünüyorum. Aracımı önce satmam gerek

• dizel asx hakkında yorum rica ediyorum. peder düşünüyor, ix35'i okutup alıcak sanırım bir tane
  • Kardeşim merak ettiğin ne varsa sor söyleyim
  • red26 R kullanıcısına yanıt
    Sübaplar magnezyum alaşımlı ancak klavuz boşluğu az yani tolerans olmayınca ve yüksek devirde kullanıldığında sıkıntı oluyor. Sübap yanması olayı efsane bir durum değil yandığında 2000 TL para harcıyorsun hatta dilersen çelik sübap taktırıp yoluna devam ediyorsun ;)
    LPG tankında yüksek basınç pompa sesi arka taraftan vızıltı gibi gelir,takıntılıysan sorun olabilir ama çok çok az yani kasman lazım duymak için :)
  • Arkadaşlar fiyatı düşürdüm ..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-satilik-mitsubishi-asx-invite-2013-model..sahibinden-277921495/detay/

İlk sahibiyim. İlgilenen arkadaşlar 05324121902 nolu telden bana ulaşabilirler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egursal -- 11 Mayıs 2016; 19:34:08 >
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Kazası yoksa fiyat makul 55 uygun olur
  • Adamlar arabayı yapmışlar,otomatik koyamamışlar yoksa tam alınacak araba...

• Alalı 3 ay kadar oldu.

Çok araştırdım , o kadar yorum okudum ki kararsızlık içinde yığılıp gitmiştim.
    Benzin-LPg konusu tam bir muamma tak diyen var aman diyen var yüzlerce şey okumuştum.1,5 ay önce atiker tüp taktırdım yağlama sistemi de taktırdım.
    Araç şehir için 20 şehirler arası 18 kuruş yakıyor.
    Hiç kafanızı bulandırmayın takın tüpü yolunuza bakın.
    Sadece dediğim şey" keşke vites geçişleri daha yumuşak olsaydı"

Araç tam kullanımlık araba.Bu fiyata bu özellik ve tasarımda varsa daha iyisi alın.Ben bulamadım.

ASX 2011 İnvite
  • Makyajlı kasa ne zaman satışa çıkacak, bilgisi olan var mı? Bir de otomatik vites hakkında duyumu olan var mı?

• seyhat kullanıcısına yanıt
    Araba iyi guzel de ici cok ticari gibi .Binek arac ici gibi degil sanki pickup kullaniyorsun gibi.Onun disinda tasarim, motor , guvenlik cok iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lafmacun

Makyajlı kasa ne zaman satışa çıkacak, bilgisi olan var mı? Bir de otomatik vites hakkında duyumu olan var mı?

Bilen yok mu?

• PNOUMA kullanıcısına yanıt
    İlk defa böyle bir yorum gördüm, sürüşü ve konforu ile ticari araç ile uzak-yakın alakası yok ancak iç tasarımı eskidi bahsettiğiniz bu ise haklısınız.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.