Şimdi Ara

Mini Matbaam için 2017 Lazer/Inkjet Tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim küçük bir ofisim var; düğün organizasyonu, hediyelik eşyalar, promosyon ürünleri, tekstil ve ithalat ürünleri satıyorum. Müşterilerden gelen talep doğrultusunda iş hacmini genişletmek istiyorum; başlangıç için ise ofset ve devasa makineler yerine mini matbaa geçmek istiyorum.

Bu mini matbaadan kastım ise ürün bazında kartvizit, davetiye, küçük boy el ilanı, mini afiş tasarımlar ve A3/A4 boyutu geçmeyen çeşitli baskılar yapmak istiyorum.

Bunun yanında termal yazıcı fiyatları aşırı ağır geldiği için alacağım bu makinayla olabildiğince mümkün kalitede renkli ve canlı fotoğraf basmak istiyorum.

Örnek Modeller:

Epson L805 Orjinal 6 Renk Bitmeyen Kartuş
    Epson L1800 ITS Orjinal 6 Renk Bitmeyen Kartuş
    Canon PIXMA G3400
    Epson L810 Orjinal 6 Renk Bitmeyen Kartuş
    CANON INKJET PRO-1000
    CANON INKJET PRO-100S
    CANON INKJET PRO-1
    Epson L1300 Its Photoink 4 Renk Bitmeyen Kartuşlu A3+ Yazıcı

Sizlerin Öneriniz Varsa:

Fiyat Aralığı: 500 TL -4000 TL
    Aylık Ortalama Çıktı: 250-1000
    Fonksiyon Durumu: Sadece Yazıcı (Tarayıcı-Fotokopi-Fax Gereksiz)
    Yazıcı Türü: Lazer veya Inkjet
    Çıktı Türü: Renkli
    Kartuş-Toner: Dolumsuz & Bitmeyen Kartuş
    Marka-Model: Fark Etmez
    Dipnot: Ürün Teknik Servis Desteği Mevcut Olmalı
    Bağlantı Türü: Fark Etmez

• L805 - L810 - L850 - L1800 modelleri çok daha iyi sonuçlar verecektir bu modellerin baskı kalitesi anlamında birbirlerinden farkları yoktur herhangi birini tercih edebilirsiniz L1800 A3 basar L850 çok fonksiyonludur L810da ekran mevcuttur

L1300 L130'un A3 basabilenidir L130'u yeterli bulmadıysanız buda aynı sonucu verecektir
    g3400 canonun L130 kalibresinde bir cihazdır tank sistemi epsonlar kadar stabil olmadığını düşünüyorum o yüzden tavsiye etmem

CANON INKJET PRO-1000 CANON INKJET PRO-100S CANON INKJET PRO-1 modelleri ise elbette daha pro cihazlar baskı sonuçları anlamında memnun edecektir ancak gerek makine gerek sarf maliyetleri çok yüksek olacaktır orjinal değilde muadil kullansanız bile hatırı sayılı meblağlar vermek durumnda olacaksınız sarf malzemesine.

tanklı değilde kartuşlu modellerden canon ix6850 A3 basabilen oldukça uygun fiyatlı bir alternatiftir çok iyi fotoğraf baskıları verir fakat dediğim gibi tanklı değildir kolay dolan kartuşlarla kullanıldığında çok ekonomik baskılar alabilirsiniz bu kolay dolan kartuşlar bir kere alıp devamlı doldurarak kullanabilidiğiniz şeffaf tıpalı oto reset kartuşlardır tanklılara nazaran elbette çok daha sık dolum yapmak icap edeceği aşikar hali hazırda kullanmaktayız bizde baskı sonuçlarını gözlemlemek isterseniz bize uğrayabilirsiniz bu sayede hem makine hem muadil mürekkep ve kolay dolan kartuş performansını gözlemeleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem baskı m. -- 17 Mayıs 2017; 12:47:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı m.

L805 - L810 - L850 - L1800 modelleri çok daha iyi sonuçlar verecektir bu modellerin baskı kalitesi anlamında birbirlerinden farkları yoktur herhangi birini tercih edebilirsiniz L1800 A3 basar L850 çok fonksiyonludur L810da ekran mevcuttur

L1300 L130'un A3 basabilenidir L130'u yeterli bulmadıysanız buda aynı sonucu verecektir
    g3400 canonun L130 kalibresinde bir cihazdır tank sistemi epsonlar kadar stabil olmadığını düşünüyorum o yüzden tavsiye etmem

CANON INKJET PRO-1000 CANON INKJET PRO-100S CANON INKJET PRO-1 modelleri ise elbette daha pro cihazlar baskı sonuçları anlamında memnun edecektir ancak gerek makine gerek sarf maliyetleri çok yüksek olacaktır orjinal değilde muadil kullansanız bile hatırı sayılı meblağlar vermek durumnda olacaksınız sarf malzemesine.

tanklı değilde kartuşlu modellerden canon ix6850 A3 basabilen oldukça uygun fiyatlı bir alternatiftir çok iyi fotoğraf baskıları verir fakat dediğim gibi tanklı değildir kolay dolan kartuşlarla kullanıldığında çok ekonomik baskılar alabilirsiniz bu kolay dolan kartuşlar bir kere alıp devamlı doldurarak kullanabilidiğiniz şeffaf tıpalı oto reset kartuşlardır tanklılara nazaran elbette çok daha sık dolum yapmak icap edeceği aşikar hali hazırda kullanmaktayız bizde baskı sonuçlarını gözlemlemek isterseniz bize uğrayabilirsiniz bu sayede hem makine hem muadil mürekkep ve kolay dolan kartuş performansını gözlemeleyebilirsiniz.

Yanıtınız için çok çok teşekkür ederim; bana inanılmaz derecede yol gösterici oldu; ihtiyaç halinde sizinle muhakkak da temasa geçeceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.