Şimdi Ara

Mini Displayport to DVI adaptör lazım elinde olanlar!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bana Mini Displayport'u DVI dönüştüren adaptörlerden lazım türkiyede hiç bir yerde bulamadım şimde ebay'den de almak istemiyorum acil lazım, bilen arakaslar varmı nerden bulurum?

• Ben ebayden aldim sorunsuz ve 1 hafta icinde elime gecti
  • psleda tesekkur ederim. sana bir sorum olcak mini displayport'ta HDCP koruması var ve macbook'uma bağladığım görüntü cihazınında HDCP destekli olması lazım yani macdünyasında okudugum haber bu sekilde. ben özellikle oyun oynarken evde televizyonuma baglamayı dusunuyorum fakat macdunyasında denilene göre apple display port almam lzm bunun için evdeki televizyonumda HDCP koruması yok nede olsa. sen böyle bir şey ile karsılastın mı yada su anda nasıl kullanıyorsun?
  • Sahsen ben bu adaptoru harici monitore baglamak icin kullaniyorum o yuzden HDCP konusunda sana yardimci olamayacagim :(
  • peki bir sey daha sorcam apple cinema display'a mı baglıyosun yoksa normal bir harici monitore mi?
  • Her ikisine de bagliyorum tabi benim cinema display 30" oldugu icin max 1280*800 cozunurluk alabiliyorum(baska bir adaptor var o gelene kadar bu sekilde kullaniyorum) ama 24" benq monitorumde 1920*1200 cozunurluk alabiliyorum
  • tmm çok tesekkur ederim psleda yardımın için
  • Bu mini dvi to dvi mı oluyor ? Burada bende bulamamıştım ve mini dvi to vga bile çok pahalıydı. Amerika'dan 20$a arkadaşıma getirtmiştim. Çok kullanışlı..
  • hayır mini dvi portu farklı bir port bu mini display portu. bende ebaydan siparis geccem ama hala aklımda bazı sorular var hdcp korumasını tam ogrenmem lazım. yinede cok teseekuur ederim snyper
  • erderas benim elimde var, halen ilgileniyormusun
  • dealextreme'de aşağıdaki linkte var yeni eklediler yaklaşık 1 hafta filan oldu.
    http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27603
    http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27602

fiyat iyi ama kalite nasıl bilemem 10-15 günde geliyor kargo
  • Apple mini display port çeviriciler apple store'larda rahatlıkla bulunmakta. HDMI'a çeviren dahil.
  • MiniDisplay porttan hdmi ye çevirici yok bunlar farklı standartlar.
  • Var, en azından yurtdışında, fakat ses aktaramıyor. Macbook'un en büyük eksiği bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.