Şimdi Ara

(Mini Atx) Germany Klasiği (bir kasanın yeniden doğuşu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
4.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Değerli yorumun için teşekkür ederim dostum elimdeki malzeme pleksi reklamcılarda bulabilirsin. (pazarlık yapmayı unutma) Dostum önemli olan zaten böyle bir kasayı adam edebilmek yoksa yepyeni kasalara yapılanlarla bunlar arasında dağlar kadar fark oluyor.

"Seyyar Manyak"

Seninde yorumun için teşekkür ederim dostum. elbetteki seninde böyle bir kasan olabilir.
  • Teşekkür ederim .. Sana yorum yaptıktan sonra biraz daha araştırma yaptım plexi olduğunu buldum . Ama nerde satıldığını bilmiyodum Bu arada çok mu pahalı pazarlık filan demişsin
  • Guzel yapmışşın dostum ne kadarlık bir zamanda yaptın bunu
  • "Pyrexia"

Yok dostum ben 50cmX50cm 10 tl'ye aldım sen pazarlık yaparsan belki daha ucuza alırsın diye dedim.

"volkanbaba"

2 haftada yaptım dostum.
  • Çok başarılı bence tebrikler
  • Teşekkürler dostum.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuruerhan -- 6 Mayıs 2010; 20:03:27 >
  • Sağol dostum bende başladım bişiler yapmaya şuan zımpara aşamasındayım teşekkür ederim bilgiler için
  • ne demek kardeşim elimden geldiği kadar yardımcı olurum.
  • usta yine konuşturmuşsun maharetini,eline sağlık güzel bir çalışma daha ortaya çıkarmışsın tebrik ederim,yeni projelerle görmek üzere
  • süper olmuş eline sağlık kardeşim
  • "torque89" "mustafaf1"

teşekkürler dostlarım sizlerin sayesinde sizlerden öğrendiğim taktilerle edindiğim fikirlerle kendi çapmızda bişeyler yapmaya çalışıyoruz. inşallah yeni bir projeye daha başlıcam ama hem maddi yönden hemde fikir açısından daha yoğunlaşmayı bekliyorum. her çalışmamda biraz daha hard moda kaçmayı hedefliyorum. bakıcaz artık.
  • Tek Kelime iLe Değişim Mükemmel oLmuş Kasa İçin.
  • bence başarılı beyler, adam uğraşmış eline koluna sağlık

Pyrexia topunu inşaata kaçırmış beyler
    @Pyrexia cam olmasının imkanı varmı mika veya prexyglastır
  • Kasa hoş olmuş, güzel operasyon.

Fakat bence tek hata kasanın üst kısmındaki turuncuya boyadığın fan.bunun bir kısmı içerde kalmış , ve bence hoş bir görüntü değil.
  • Harika çalışma,emeğinize sağlık.
  • emeğine sağlık güzel çalışma
  • müthişş
  • kardeş cok guzel ornek verirsek 1967 ford shelby külüstürleri alıp nasıl son model araclarla kapıştırıyorlar sen de oyle yapmıssın eline emegine saglık bende mi deneyim napayım :)
  • arkadaşlar hepinizin yorumlarına teşekkür ederim. inşallah sizler daha güzellerini yaparsınız. elimizden geldiğincede yardımlarımızı sunmaya hazırız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.