Şimdi Ara

(Mini Atx) Germany Klasiği (bir kasanın yeniden doğuşu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
4.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsanlık hali seninde dalgınlığına gelmiş olabilir

Konumuza dönelim en iyisi... Kasanın yan kapağını neden yarım L şeklinde kestin.
  • Mükemmel olmuş.Kullandığın matkabın markasını ve polexiyi yuvarlak olarak delmek için kullandığın takımın adı nedir ?
  • "PIA"
    oraya fan koyacaktım sanradan vazgeçtim.

"gokmence"
    matkabın adı "Tesco" kipa isimli alışveriş marketinin kendi ürünü yuvarlak delmek için kullandığım parçanın adı punç seti olarak geçiyor.
  • SÜPER BİR ÇALIŞMA TEBRİKLER VALLA
  • teşekkürler.
  • Temiz isguzel begendim !
  • sağol dostum...
  • Renk Seçimini Beğendim Gayet Güzel ve İşçilik De Gayet Başarılı. Yalnız Power Supply Konusunu Elden Geçirmeni Tavsiye ederim. Ters Montaj Yapmışsın Bilinçli Olduğuna Eminim Ama Sanki Normal Yönünde Monte Edilmiş Olsa ve Pleksi Power Supply e kadar Uzanmasa Daha Hoş Olurdu Diye Düşünüyorum. Onun Dışında Gerçekten Emek Vermişsin ve Bana Göre de Başarıyla Karşılığını Almışsın. Güle Güle Kullanmanı Dilerim.
  • yorumun için teşekkür ederim. yalnız power supply o şekilde bağlamaktan başka çarem yoktu. diğer yöne çevirince arkadaki delikler denk gelmiyor. plexide dediğin gibi oraya kadar uzatmaya bilirdim. Fakat uzatmış bulunduk bir kere napalım. olduğu kadar idare edelim.
  • sevgili kardesim,isciligine birsey diyemem,cok güzel bir is basardin ama,bu modifiyede iki hata yapmisin.onu belirtmek istedim sadece.
    1-cd okuyucusunu ic bölgesini de sariya boyamissin.bu cd koyma yatagina ise plastiginden haric baska birsey sürülmez kaplanmaz.nedeni ise cd koyudugunda dönmeye basladiginda isiniyor ve isindigi zamanda boyayi catladir ve cd e zarar verir.bu sebeple yanlis bir düsünce.
    2- enerji kaynaginin üst tarafina yerlestirmisin yaninada bir fan eklemssin,ama fanin üstü acik enerji kaynagin üstü kapali eger yanlis görmediysem,aslinda enerji kaynagin üstünü yani fan alisini ve verisini acik tutman gerekir.isi serinlik alma ve isigi verme yöntemi.bunlar cok önemlidir.

sadece bunlari belirtmek istedim sadece.
    ama eski bir kasayi degerlendirmek iyi birsey ve seni kutlarim temiz bir is cikardigin icin.
    saygilarimla.
  • önerilerin için teşekkürler dostum.ilk olarak fan yatağını çok fazla zımparalayarak iyice yedirdikten sonra boya attım (vernik olmadan) böylece kalınlık hissi vermemiş oldum. bu arada medya okuyucunun içine cd koyduğunda o yüzeye sürtünerek okumaz o sadece cd'nin duracağı yeri belli eder. boya atmaz veya çatlamaz merak etme daha öncede boyadım sorun yok.

ikinci olarak yukarıdaki fan zaten yeteri kadar içeriye soğuk hava veriyor powerin içindeki fanda ordan çektiği havayı çekip dışarıya atıyor. merak etmeyin çok açık bıraktım ve hiç ısınma problemi yok.

extralarla belki daha fazla hava akımı desteklenebilir. Saygılar...
  • Harika olmuş, işçilik çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moonglade

Harika olmuş, işçilik çok iyi.

teşekkürler kardeşim beyenmene sevindim
  • kasanın herşeyi güzel fakat öndeki konttroller biraz abartı durmuş gibime geldi
  • Valla kasanın yeniden doğuşu demişsinde sanki yenideni fazla :D direk Yaratmışsın^^ Şu fan1 fan2 fan3 kısmı olarak monte ettiğin düğmeleri koymasaydın daha iyi olurdu sanki. Ama Başlatma düğmesi gerçekten süper olmuş:)
  • teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için fakat fan kontrolcusunu özellikle almadım eskiden kullanıyordum yıllardırda atılı vaziyetteydi. burda değerlendireyim dedim.
  • kablotoplam da yaarsan tadından yenmez
  • sipariş verdim yurtdışından hala gelcek 1 ay oldu.
  • gayet güzel olmuş.bende bir kaç boya falan bulsam bende girişeceğimde.
    aslında giriştim biraz bi dremelim olsa kapağı kesicem ama yok :D içini biraz boyadım yazın anakartı tutan metal büyüktü birazını kestim falan biraz daha iyi oldu ama gereken entegreleri falan bulsam vu-metre fan kontrolcüsü falan yapacağımda yok işte bu ilçede bişey bulunmuyor
  • sanada başarılar dilerim kardeşim evet malesef hala ülke olarak pc mod ve pratik uygulamalarda çok geriyiz. Vu metreyi bulmakta ta çok zorlanacağına eminim ama yılma istediklerini hiç yapamazsan kendin yap.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.