Şimdi Ara

Migros'ta 2 tane Lipton Çay alana Arçelik Kettle Hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
7.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce migros'tan 2'li Lipton yellow label tea aldım.Yanında Arçelik Kettle vardı.Çaylar 2x100bardak poşet.verilen kettle arçelik k 3309 kodlu gizli ısıtıcılı model.elime aldım bayağı sağlam ve güzele benziyor...yanında 2 de plastik bardak çıkıyor.Bence süper fırsat.

• fiyat?
  • Tüm Mgroslarda' geçerli mi?
    Kaç para ödedin?
    Sallama çay mı, demlik poşet mi?
    Doğu Karadeniz Harmanı için geçerli mi?
  • fiyat 23.90 tl.sallama bardak poşet.kettle 0,5 litrelik.
  • Daha önce aynı seti 19,90'a verdi. Ben aldım, işyerinde kullanıyorum. Kettle arçelik ama made in prc. 1 ay sonra açma-kapama düğmesi sapıttı. Su kaynarken bazen atmıyor, fişten çekiyoruz. Bazende durup dururken çalışmaya başlıyor. Kapasitesi düşük, 500-600 ml civarı. Küçük, orta kalite kettle ihtiyacınız varsa çayların yanında bedava gibi....
  • içinden garanti belgesi de çıkıyor.sapıtırsa götürürüz doğruca Arçelik servisine...
  • Resim de benden olsun

• daha önce migrosta 19,90 a satıldı aynısı ben almıştım
  • Bimin 25li bardak poşet çayları 1.25 TL. Tadı lipton kadar iyi değil ama 200 tanesi 10 liraya geliyor parasına göre iyi diyebiliriz. Çok da sıcak fırsat değil ama kettle ihtiyacı olan alabilir.
  • Daha önce 19,90 olan fiyattan bende almıştım.Kayınvalidem göz koyunca bugun bir tane daha aldım.Ankara Ankamall'da yanında birde kare ya da yuvarlak borcam hediyesi vardı.23,90a güzel bir fırsat oldu.
  • Plastik malzemeler sağlıklı olmadığı için bedava veriyorlar bizim Türklere kakalıyorlar

Çayda berbat Kettle da berbat

Migrosta 20 TL ye Tophit Porselen Demlikli Emaye Çaydaydanlık satılıyor plastiğe boşuna para vermeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 20 Mart 2010; 22:40:47 >
  • ben 1 ay kadar önce başka bir mağazadan aldım
    düğmesi çok dandik yani düğme değil de dokunmatik tuş gibi birşey ayrıca 800W olduğu için suyu geç ısıtıyor, kapağı da kapandı mı çok zor açılıyor
    kettle olayını çıkartın diğer türlü ucuz olduğunu düşünüyorsanız alabilirsiniz
  • aynı fiyata aynı kampanyayı bugün cepa carrefourda gördüm bilginize
  • Kettle zaten "seyahat kettle" ı olarak geçiyor yani aracınıza takabilesiniz diye 800w yapmışlar geç ısıtması bundan, yanındaki plastik bardaklar da bu yüzden var; seyahat için. Amacına uygun kullanırsanız hoş bir ürün. ayrıca sanırım fiyat yine 20.90 olması lazım ancak money card a bu fikat normal fiyatı 23.9 parolu kart olayı migroslarda kapandı artık migros club ları alıp yerine money card variyorlar. benim parolu koçtaş cartım vardı o yüzden 23.9 a aldım. Saygılar...
  • yok hocam 23,90 migroskop fiyatı kartlı da kartsız da 23,90
  • Ya plastikde çaymı içilir ama kettle 22.90 olsaydıda yanında çaylar hediye olsaydı taksitle 10 tane alınıp satmak içim iyi
  • Plastik uzak durun. 10tl dese yine almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Ürün aşağıdaki linkteki ile birebir aynıdır...

http://urun.gittigidiyor.com/ARCELIK-K3309-SU-ISITICISI-KETTLE-BEDAVA-KARGO_W0QQidZZ25236766

Resmini görünce vazgeçtim almaktan

• şuan almış bulunmaktayım...

arkadaşlar bu kettle ın bana göre piyasa fiyatı yani 25-30 dan gidecek bir ürün, en ucuz bulsanız 20-25 e bulursunuz. king tir sinbodur bunlar bile 24 ten aşşağı satılmamakta gerçi onlar 1 litrelik ama buda pratik ve resistansı ortada değil bu çok güzel.( kaldıki sıcak fırsatları takip eden biri olduğumuz için her şeyin taban fiyatını biliyoruz )

gözünüz kapalı alın kalite kontrolünü yaptım plastiği gerçekten kaliteli, resistansı da aynen..Öneririm..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.