Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Bu insertte yaptığım sanal market alışverişim için Garanti x2 moneyleri an itibariyle yatırmış.

teşekkürler

benim de x2 moneyler yatmış

ANCAK 16.03 tarihindeki sanalmarket x2 yatmadı. x1 yatmıştı 2 gün önce. mail atacağız artık.

usta nereye ne maili atıyoruz?
    onu da yazar mısın?
    must hizmet. ile anlasamadık.hala 7isgunu falan diyor.
    7 mart sanal alısveris 49.5 money *2 olan yatmadı
    16 mart sanal alısveris 46 money *2 yattı
    demek ki sanalda bir sorun yok
    sistemde bi abukluk var.bi yatıyor bi yatmıyor

az once cep tel aradılar
    2.kat moneyleri manuel yatırmıslar ama daha onemlisi
    (ben neden problem oluyor diye sordum)
    must temsilcisi sok edici bir acıklama yaptı
    4 nisandan sonraki kataloglarda *2 money olmayacakmıs
    sahip old kartlar money kart ozelligi olacakmıs SADECE-*1 money
    ISRARLA 2 KEZ SORDUM.KARTI ALALI 1 AY OLMADI AMA BİTMİS ARTIK KAMPANYA
    dogru ise cok kotu haber daha moneylerin keyfini suremeden iptal edecegiz kartları

bu olursa bir anlamı kalmaz bu işin ,gerçi 1.5 yıldır baya keyfini sürdüm 5000 tl money kadar ama bitmesi iyi olmadı

benim kart bugun geldi bendede ne şans varmış kartın geldiği gün kampanyanın bittiği haberide geldi ben yinede kartı 2 yıl kullanırım 30 tl puan yuklediler ilk yılın aidatı cıkdı

Hocam 30 TL yüklü mü geldi,yoksa sonradan mı eklendi?
    siz mi talep ettiniz eklenmesini?
    Bende talep etim money,bende böyle birşey görünmüyorr.

• bu akşam migrosa uğradım. rafta sek tereyağı varmış 5 tane aldım kasaya gittim. 2 den fazla veremiyoruz abi dedi. siz bilirsiniz benim için farketmez dedim ve 2 tane aldım çıktım.

yok öyle olacakmış yok böyle olacakmış söylentileri de hiç farketmez benim için. işime geliyorsa alışveriş yaparım. gelmiyorsa yolları ayırırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 24 Mart 2012; 23:45:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

tıkla kazandan alınanları , sanal marketten alabiliyormuyuz ???

fiyat düşüyo mu ?

alan var mı ?

Evet alınabilir

Ancak siparişi tamamla dedikten ve fiyat hesaplandıktan sonra bişey unuttum deyip tekrar başa dönerseniz yada siparişi tamamlamazsanız kullanılmış sayar. (Bu durumda yine alıp sonradan m.h. ulaşıp puan olarak yükletebilir, yada almayıp yine m.h. ulaşıp tekrar karta tanımlatabilirsiniz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Bu insertte yaptığım sanal market alışverişim için Garanti x2 moneyleri an itibariyle yatırmış.

teşekkürler

benim de x2 moneyler yatmış

ANCAK 16.03 tarihindeki sanalmarket x2 yatmadı. x1 yatmıştı 2 gün önce. mail atacağız artık.

usta nereye ne maili atıyoruz?
    onu da yazar mısın?
    must hizmet. ile anlasamadık.hala 7isgunu falan diyor.
    7 mart sanal alısveris 49.5 money *2 olan yatmadı
    16 mart sanal alısveris 46 money *2 yattı
    demek ki sanalda bir sorun yok
    sistemde bi abukluk var.bi yatıyor bi yatmıyor

az once cep tel aradılar
    2.kat moneyleri manuel yatırmıslar ama daha onemlisi
    (ben neden problem oluyor diye sordum)
    must temsilcisi sok edici bir acıklama yaptı
    4 nisandan sonraki kataloglarda *2 money olmayacakmıs
    sahip old kartlar money kart ozelligi olacakmıs SADECE-*1 money
    ISRARLA 2 KEZ SORDUM.KARTI ALALI 1 AY OLMADI AMA BİTMİS ARTIK KAMPANYA
    dogru ise cok kotu haber daha moneylerin keyfini suremeden iptal edecegiz kartları

bu olursa bir anlamı kalmaz bu işin ,gerçi 1.5 yıldır baya keyfini sürdüm 5000 tl money kadar ama bitmesi iyi olmadı

benim kart bugun geldi bendede ne şans varmış kartın geldiği gün kampanyanın bittiği haberide geldi ben yinede kartı 2 yıl kullanırım 30 tl puan yuklediler ilk yılın aidatı cıkdı

Hocam 30 TL yüklü mü geldi,yoksa sonradan mı eklendi?
    siz mi talep ettiniz eklenmesini?
    Bende talep etim money,bende böyle birşey görünmüyorr.

ek kart olduğu için 25 tl ek karta 5 tl asıl karta yukluyorlar ek kartın yıllık aidatı 30 tl 2 yıl rahatım aidat çıkmiş oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

bu akşam migrosa uğradım. rafta sek tereyağı varmış 5 tane aldım kasaya gittim. 2 den fazla veremiyoruz abi dedi. siz bilirsiniz benim için farketmez dedim ve 2 tane aldım çıktım.

yok öyle olacakmış yok böyle olacakmış söylentileri de hiç farketmez benim için. işime geliyorsa alışveriş yaparım. gelmiyorsa yolları ayırırım...

limit koyulmasına hiç kızmıyorum bence olmalı.

ancak benim gittiğim mağazada limit var, arkadaşın gittiği mağazada limit yok. nefret ediyorum bu mağazalar arası farklardan.

şu money visayı kullanan dostlarımız bir defa ilk mesajdaki sorular-cevaplar kısmını okusalar çok güzel olur. sorularına cevap almak için beklemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bewusst

Bu dönem (15 mart - 4 nisan ) kazandığımız puanların son kullanım tarihi 30 Nisan mı?

son kullanma tarihi 31 mayıs 2012. broşürün 23. sayfasında yazıyor.
  • quote:

quote:

bu akşam migrosa uğradım. rafta sek tereyağı varmış 5 tane aldım kasaya gittim. 2 den fazla veremiyoruz abi dedi. siz bilirsiniz benim için farketmez dedim ve 2 tane aldım çıktım.

ancak benim gittiğim mağazada limit var, arkadaşın gittiği mağazada limit yok. nefret ediyorum bu mağazalar arası farklardan.

şu money visayı kullanan dostlarımız bir defa ilk mesajdaki sorular-cevaplar kısmını okusalar çok güzel olur. sorularına cevap almak için beklemezler.

GDİ ürünleri için bugünü bekliyordum sütaş için sanaldan aldım 15 tane (eskiden sepetteydi, şimdi limitli yapmışlar)
    5 adet geldi.

Başka bişi için mağazaya gittim fazlada almak istemiyordum ancak 7 adet daha süt aldım, sorun olmadı. 5 adette sek yağ aldım.

Hemen arkamdaki müşteri ise 27 tane süt almış dur 3 tane daha alayım dedi 30'a tamamladı.

@TWiST_oF_FaCe gibi düşünüyorum.

Bu limit işleri madem öyle herkese geçerli olmalı, sanal veya değil.

• Bu haftasonu GDİ olarak flash disk veriyor. Marketlerde kaldı mı acaba? Geçenlerde Sandisk vermişti, akşama kalmamıştı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: filore

perşembe günü yapılan tıkla kazan 27 mart tarihinde facebook ta olacakmış ama insanlar ele geçirmişelr ve su yerine meyve suyu olarak yüklenmiş daha önce yüzde yüz alanlara ükleme yapılmayacakmış böyle giderse migros tıkla kazana da son verebilirmiş

kaynak?

migrosda radyoda duydum salı tıkla kazanda namet paketi var sucuk mu sosis mi salam mı tam olarak duyamadım

bugün konserve ürünlerin bazılarında 1 alana 1 bedava vardı, çoğu üründe mesela ton balığında salçada yoktu, haşlanmış fasulye nohut vs. de vardı..

• quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

quote:

GDİ ürünleri için bugünü bekliyordum sütaş için sanaldan aldım 15 tane (eskiden sepetteydi, şimdi limitli yapmışlar)
    5 adet geldi.

Başka bişi için mağazaya gittim fazlada almak istemiyordum ancak 7 adet daha süt aldım, sorun olmadı. 5 adette sek yağ aldım.

Hemen arkamdaki müşteri ise 27 tane süt almış dur 3 tane daha alayım dedi 30'a tamamladı.

@TWiST_oF_FaCe gibi düşünüyorum.

Bu limit işleri madem öyle herkese geçerli olmalı, sanal veya değil.

sanal market elemanları ile konuşun 5-6 sipariş yapıp toplam tutarı tek seferde ödeme fikrine sıcak bakarlarsa çok iyi olur.(ilk kart başvurusunda bulunanlar için bir önderi)

• quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Migros sanal marketin tasarımı değişti. Olumlu görünümün yanı sıra uygulama şartlarında ise olumsuz değişiklikler var.
    Sanal markette alım adetlerine sınırlama gelmiş. Bazı ürünlerde 2 adet ,bazı ürünlerde 10 adet vb.
    Ayrıca taşıma hizmet bedellerinde ücretsiz alt sınırı 150 TL.'den 250 TL'ye çıkmış.
    Sanal market alışverişlerinde money 2.kat puanların geç yatırılması sorunu da devam ediyor. Sanal market eski cazibesini kaybediyor gibi.

Migros Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 30 TL'dir. Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:
    30 TL – 74.99 TL arası 2.99 TL (KDV Dahil)
    75 TL – 149.99 TL arası 1.99 TL (KDV Dahil)
    150 TL – 249.99 TL arası 1.49 TL (KDV Dahil)
    250 TL ve üzeri ücretsiz

Kendi ayaklarına kurşun sıkıyorlar.
    230-240 liralık alışveriş yapıp birde yol parası vermek...

• quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

quote:

quote:

perşembe günü yapılan tıkla kazan 27 mart tarihinde facebook ta olacakmış ama insanlar ele geçirmişelr ve su yerine meyve suyu olarak yüklenmiş daha önce yüzde yüz alanlara ükleme yapılmayacakmış böyle giderse migros tıkla kazana da son verebilirmiş

kaynak?

migrosda radyoda duydum salı tıkla kazanda namet paketi var sucuk mu sosis mi salam mı tam olarak duyamadım

bugün konserve ürünlerin bazılarında 1 alana 1 bedava vardı, çoğu üründe mesela ton balığında salçada yoktu, haşlanmış fasulye nohut vs. de vardı..

hangi radyo kanalı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 6582

quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

quote:

quote:

kaynak?

hangi radyo kanalı ?

sadece migrosta yayın yapan radyo, radyo denemezde öyle bişe işte, hem müzik hem reklam var..

• quote:

ben 10 tane aldım dun
    kasada yok mudure sorsak mı geyikleri oldu
    verdiler
    ama kasiyerlere ciddi egitim lazım
    garanti moneyleri kullanmak istiyorum dedim
    yuzume uzaylı gormus gibi baktı
    2-3 kisi cagırdı-sonunda yapabildi
  • garanti moneyler nasıl kullanılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

garanti moneyler nasıl kullanılıyor

Mağazaya gitmeden evvel kartınızdaki Garanti money miktarına bakın...Sonra mağazada kartınızı temassızdan geçirtmeden kart yuvasına taktırın...Ödeme zamanı da falanca miktardaki moneyden çek deyin,işlem hallolur...
  • http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=21157998&shopCategoryId=9784&shopCode=08110045

1.99 15 adet sipariş verdim, sonra aradılar fiyatı yanlış olmuş dediler
  • http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=21157998&shopCategoryId=9784&shopCode=08110045

1.99 15 adet sipariş verdim, sonra aradılar fiyatı yanlış olmuş dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_eros85 -- 25 Mart 2012; 10:52:14 >
  • quote:

bütün konserve çeşitleri (salça ve tonbalıgı haric)gazete insertte vardı
    1+1 hsonu
    koz patlıcan, garnitur,bezelye falan doldurdum.bazıları dusmuyor kasada dikkat edin
    manuel dusuyorlar..

bugünde geçerli mi..

şu moneyleri kullanayım..
  • burda görünce radyo migrosu açtım ,salı günü facebook tıkla kazan da damla su varmış
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.