Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros sanalmarket yenilenmiş arkadaşlar. Yeni adresten giriş yapmak isteyenler aşağıdaki linkten girebilirler. Biraz daha kullanışlı ve sade olmuş...

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/browseShopCatalog.do?shopId=1

• http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=24063742&shopCategoryId=9801&isSearchResult=true

money visa ile insertte +8 money görünüyor sanal markette 9,90 +8 money vs yazmıyor yinede alınca money ler visa karta yükleniyormu ona göre alacağım
  • tıkla kazandan alınanları , sanal marketten alabiliyormuyuz ???

fiyat düşüyo mu ?

alan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Bu insertte yaptığım sanal market alışverişim için Garanti x2 moneyleri an itibariyle yatırmış.

teşekkürler

benim de x2 moneyler yatmış

ANCAK 16.03 tarihindeki sanalmarket x2 yatmadı. x1 yatmıştı 2 gün önce. mail atacağız artık.

usta nereye ne maili atıyoruz?
    onu da yazar mısın?
    must hizmet. ile anlasamadık.hala 7isgunu falan diyor.
    7 mart sanal alısveris 49.5 money *2 olan yatmadı
    16 mart sanal alısveris 46 money *2 yattı
    demek ki sanalda bir sorun yok
    sistemde bi abukluk var.bi yatıyor bi yatmıyor

az once cep tel aradılar
    2.kat moneyleri manuel yatırmıslar ama daha onemlisi
    (ben neden problem oluyor diye sordum)
    must temsilcisi sok edici bir acıklama yaptı
    4 nisandan sonraki kataloglarda *2 money olmayacakmıs
    sahip old kartlar money kart ozelligi olacakmıs SADECE-*1 money
    ISRARLA 2 KEZ SORDUM.KARTI ALALI 1 AY OLMADI AMA BİTMİS ARTIK KAMPANYA
    dogru ise cok kotu haber daha moneylerin keyfini suremeden iptal edecegiz kartları

bu olursa bir anlamı kalmaz bu işin ,gerçi 1.5 yıldır baya keyfini sürdüm 5000 tl money kadar ama bitmesi iyi olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Bu insertte yaptığım sanal market alışverişim için Garanti x2 moneyleri an itibariyle yatırmış.

teşekkürler

benim de x2 moneyler yatmış

ANCAK 16.03 tarihindeki sanalmarket x2 yatmadı. x1 yatmıştı 2 gün önce. mail atacağız artık.

usta nereye ne maili atıyoruz?
    onu da yazar mısın?
    must hizmet. ile anlasamadık.hala 7isgunu falan diyor.
    7 mart sanal alısveris 49.5 money *2 olan yatmadı
    16 mart sanal alısveris 46 money *2 yattı
    demek ki sanalda bir sorun yok
    sistemde bi abukluk var.bi yatıyor bi yatmıyor

az once cep tel aradılar
    2.kat moneyleri manuel yatırmıslar ama daha onemlisi
    (ben neden problem oluyor diye sordum)
    must temsilcisi sok edici bir acıklama yaptı
    4 nisandan sonraki kataloglarda *2 money olmayacakmıs
    sahip old kartlar money kart ozelligi olacakmıs SADECE-*1 money
    ISRARLA 2 KEZ SORDUM.KARTI ALALI 1 AY OLMADI AMA BİTMİS ARTIK KAMPANYA
    dogru ise cok kotu haber daha moneylerin keyfini suremeden iptal edecegiz kartları

bu olursa bir anlamı kalmaz bu işin ,gerçi 1.5 yıldır baya keyfini sürdüm 5000 tl money kadar ama bitmesi iyi olmadı

benim kart bugun geldi bendede ne şans varmış kartın geldiği gün kampanyanın bittiği haberide geldi ben yinede kartı 2 yıl kullanırım 30 tl puan yuklediler ilk yılın aidatı cıkdı

• Öyle olsa bile Migros fiyatlarını ve money oranlarını ona gore belirler diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

pril jel 14,40 TL ye düşmüş (tıkla kazandaki)

ayrıca sulardaki %30 indirim 22-25 mart arası imiş, tarihleri yazanı görmemiştimde ilave edeyim dedim.

pril'in fiyatı 14.40 TL. sadece haftasonu kampanyasında mı geçerli acaba? (24-26 mart arası)

sanalmarket'te 14.40 görünüyor, marketlerde de aynı fiyat mı , biliyor musunuz?

pril'deki indirim magazalarda var mı arkadaşlar? alabilen var mı bu fiyat üzerinden?

Bugün ben Balgat Migros'tan aldım. Fiyat 14,40.

• Durum böyle ise aanında kartı iptal ederim

• bugün migrostan 4 adet bamya konservesi aldım 2 adet tukaş 2 adet tat 1 alana 1 bedava yaptılar toplam 10,90 tuttu tanesi 2,75 baya uygun oldu
  • Tanesi ortalama 3 liradan cam koz. Patlican ve kirmizi biber aldim.
    1 + 1 haberi icin @kendirf tekrar tesekkurler

Money visa kalkma olayi bence yanlis anlasilmis. Sanirin bir sonrakinde x2 money olmayacak. Tamamen kaldirmalari imkansiz herkes iptal eder. Gecmiste x2 olmayan migroskoplar gorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yaklasık 60 tl lık konserve alısverısı yaptım bugun fıyatlar bayagı ıyı oluyor bılgınıze... 50 tl yede omo lıkıt var 7 tl 10 tl de oyle oluyor ıyı fırsat...
  • quote:

Tanesi ortalama 3 liradan cam koz. Patlican ve kirmizi biber aldim.
    1 + 1 haberi icin @kendirf tekrar tesekkurler

Money visa kalkma olayi bence yanlis anlasilmis. Sanirin bir sonrakinde x2 money olmayacak. Tamamen kaldirmalari imkansiz herkes iptal eder. Gecmiste x2 olmayan migroskoplar gorduk

eyvallah
    ben de yıllık stok yaptım gazetede gorunce
    ısrarla bi daha olmayacak mı diye sordum
    evet dedi
    o zaman money visa larin moneyden farkı kalmaz dedim
    aynen oyle dedi
    bekleyelim gorelim.
    2 insert ust uste *2 olmadıgı oldu mu?
  • quote:

2 insert ust uste *2 olmadıgı oldu mu?

oldu
  • perşembe günü yapılan tıkla kazan 27 mart tarihinde facebook ta olacakmış ama insanlar ele geçirmişelr ve su yerine meyve suyu olarak yüklenmiş daha önce yüzde yüz alanlara ükleme yapılmayacakmış böyle giderse migros tıkla kazana da son verebilirmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: filore

perşembe günü yapılan tıkla kazan 27 mart tarihinde facebook ta olacakmış ama insanlar ele geçirmişelr ve su yerine meyve suyu olarak yüklenmiş daha önce yüzde yüz alanlara ükleme yapılmayacakmış böyle giderse migros tıkla kazana da son verebilirmiş

kaynak?
  • okey prezervatifler 11.9du.
    16dan düşmüş,geçende vardı böyle indirim ara ara oluyor sanırım.
  • Migros sanal marketin tasarımı değişti. Olumlu görünümün yanı sıra uygulama şartlarında ise olumsuz değişiklikler var.
    Sanal markette alım adetlerine sınırlama gelmiş. Bazı ürünlerde 2 adet ,bazı ürünlerde 10 adet vb.
    Ayrıca taşıma hizmet bedellerinde ücretsiz alt sınırı 150 TL.'den 250 TL'ye çıkmış.
    Sanal market alışverişlerinde money 2.kat puanların geç yatırılması sorunu da devam ediyor. Sanal market eski cazibesini kaybediyor gibi.

Migros Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 30 TL'dir. Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:
    30 TL – 74.99 TL arası 2.99 TL (KDV Dahil)
    75 TL – 149.99 TL arası 1.99 TL (KDV Dahil)
    150 TL – 249.99 TL arası 1.49 TL (KDV Dahil)
    250 TL ve üzeri ücretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Migros sanal marketin tasarımı değişti. Olumlu görünümün yanı sıra uygulama şartlarında ise olumsuz değişiklikler var.
    Sanal markette alım adetlerine sınırlama gelmiş. Bazı ürünlerde 2 adet ,bazı ürünlerde 10 adet vb.
    Ayrıca taşıma hizmet bedellerinde ücretsiz alt sınırı 150 TL.'den 250 TL'ye çıkmış.
    Sanal market alışverişlerinde money 2.kat puanların geç yatırılması sorunu da devam ediyor. Sanal market eski cazibesini kaybediyor gibi.

Migros Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 30 TL'dir. Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:
    30 TL – 74.99 TL arası 2.99 TL (KDV Dahil)
    75 TL – 149.99 TL arası 1.99 TL (KDV Dahil)
    150 TL – 249.99 TL arası 1.49 TL (KDV Dahil)
    250 TL ve üzeri ücretsiz

Teşekkürler kampanyacı.

• quote:

Teşekkürler kampanyacı.

Rica ederim, hizmet bedeli değişikliği sitede yayınlanmış ama uygulama henüz başlamamış galiba.
    Ben deneme amaçlı olarak 150 TL sipariş sepete attım ücret yansıtmadı.
  • Bu dönem (15 mart - 4 nisan ) kazandığımız puanların son kullanım tarihi 30 Nisan mı?
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.