Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
929
Favori
6.207.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17841785178617871788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam 50 ye 15 tl lik çek kullandıysanız ve mağaza teslim istediyseniz ya da kapıda ödeme seçtiyseniz sipariş otomatik iptal oluyor, 50 ye 15 tl çek kullanmanın kuralı adrese teslim olmalı ve online ödeme gerçekleşmeli.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Getirip getirmeyeceklerinden emin olamıyorum ki online ödeme yapayım. Adreste de sıkıntı var, kendi mahallem yok yan mahalle var, yan mahalleyi seçtim ama kendi adresimi tam yazdım. Emin olamıyorum. Ayrıca bir sms falan atar, bu ne ciddiyetsizlik. Online ödeme yaparsam kesin gelir mi sipariş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 29 Kasım 2015; 15:33:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

hocam 50 ye 15 tl lik çek kullandıysanız ve mağaza teslim istediyseniz ya da kapıda ödeme seçtiyseniz sipariş otomatik iptal oluyor, 50 ye 15 tl çek kullanmanın kuralı adrese teslim olmalı ve online ödeme gerçekleşmeli.

Sipariş onaylanmıştı yahu bende dün söylemiştim 50/15 ve kapıda nakit ödeme yaparak ama onay maili gelince bi sıkıntı olacağını düşünmemiştim.Şimdi ise stoklar tükendi gözüküyor.
  • ucandeve kullanıcısına yanıt
    hocam fiş tarihi bugün olduğu için moneyler bir gün sonra sabah 9 da yatıyor.
  • artvan A kullanıcısına yanıt
    Bana da gelmedi, bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım, yükledik dediler ama yine kartta görünmüyor money. Ilk harcamanızda 10 TL düşer dediler daha sonra, bakalım henüz gitmedim markete gidince anlayacağız yüklemişler mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsliyim kullanıcısına yanıt
    hocam önce onaylanıyor daha sonra sistem iptal ediyor.
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    hocam beni arayın kısmı var ve siparişe not düşerseniz beni arayın diye sizle iletişime geçmeleri lazım en kötü ihtimal online ödeme yaparsanız ve sorun çıkarsa kartınızdan çekilen tutar 3 5 gün sonra kartınıza iade edilir, tabi siz bilirsiniz hocam.
  • Kardeşim bir şey daha soracağım. Slipte sadece 1 işlem için money kazanıldı diyor acaba aynı anda birden fazla money kampanyasından yararlanamıyor muyduk?

• Aynen hocam şimdi Migros'tan çıktım, 5 yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balçova 5m e diş ürünü için gelecek gelmesin, pek bir şey kalmamış

• ucandeve kullanıcısına yanıt
    hocam faturada bir tanesi yazıyor fakat mobilden size iki farklı teklif daha sunuyor bunlarıda kartınıza eklediyseniz bu iki teklif fişte gözükmüyor size sunulan tekliflerden istenilen tutarda alışveriş yaparsanız fiş tarihinden bir gün sonra sabah 9 da moneyler yükleniyor.
  • Tiesto55 T kullanıcısına yanıt
    Bende dün gitmiştim zaten.
    11 de gittim kapışılacağını bildiğim için.
    Sensodynden 10 tane signal white nowdan 8 tane filan vardı.
    Sarjlı diş fırçaları ilgi alanımda olmadığı için bakmamıştım bile.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yaptım. İnşallah iptal etmezler. Teşekkürler yardım için
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Rica hocam ne demek

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hocam merhaba,

Daha onceden kullaniyormuydunuz bilmiyorum ama L'angelica nin da icinde SLS var. Biyolojik etiketli satilmasini engellemiyor sanirim bu durum.
    Diger markalarda zaten var da bu marka hani organik etiketi altinda satildigi icin bana hic uygun gelmedi. Icindki bitkisel ozutlere dayanarak biyolojik etiketleme yapiliyor heralde.
    Organik bakiyorsaniz Dentiste veya Ukretam bakin isterseniz. Ama sanirim onlar da Migros'ta satilmiyor.

Selamlar.

bir iki yıldır kullanıyorum memnunum da. sls mevzsunu bilmiyordum bir araştırayım. bilgilendirme için teşekkürler.
  • Hopi kodunu girdim kaydettim 45 saniye sonra yeni kod üretiliyor ben 45 saniyede satın alamıyorum ki net üzerinden o nasıl olacak mesela kaydettim kodu qpr markettesepete geri dönünce biliniyor migros sanal market sayfamdan

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    hocam QR kodunu bir dakikada girmeniz yeterli alım süreniz önemli değil, QR kodu yenilensede sorun olmuyor sizin ilk girdiğiniz QR kodunu sistem tanıyor.
  • Yanılmıyorsam her ayın 14-15-16 sında real ağız bakım grubunda %50 indirim yapiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ik77

Yanılmıyorsam her ayın 14-15-16 sında real ağız bakım grubunda %50 indirim yapiyor

3~5 ilde var real marketleri. Onlarda şehir merkezine çok uzak. Migros heryerde var.

• Migrosa bugun gidebildim
    Calisanlar cok acik goz hep kendilerine ayirmislar gozlerinden belli

2 tane 1 litrelik Listerin
    2 tane sensodyn true white
    2 tane dis fircasi colgate

Toplan 111 lir tuttu

55 e dustu
    Direk kredi kartindan gecirdim
    Money club kartim olmadigi icin kasadaki adam gecirdi
    Neyse iyi alisveris oldu

Listerin 1 litre guzelmidir arkadaslar

• 
Sayfa: önceki 17841785178617871788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.