Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17831784178517861787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hardcrss

Hocam sende ilk sayfaya bakmazsan kimse bakmaz

Hocam paracıklar bir türlü yatmıyor. Gerekli bütün şartları sağlamama rağmen perşembe yaptığım 118 TL lik alışverişin paracığı halen yatmadı. Beden olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yakın gdi ürünleri ne zaman başlayacak?

• inexo kullanıcısına yanıt
    Kasiyer sanal çekle karıştırmış. kasa ekranından sırasıyla; kredi kartları seçsin, sonra 3-online ödeme, 5-e hediyem kartı seçsin.

kasiyerler bu konuda çok bilgili değil. geçen işlemi yapan kasiyer e hediyem kartla ilk defa işlem yaptığını söyledi. benim bildiğim en az 4 senedir bizim burdaki migrosta çalışıyor..
  • Hocam merhaba,

Daha onceden kullaniyormuydunuz bilmiyorum ama L'angelica nin da icinde SLS var. Biyolojik etiketli satilmasini engellemiyor sanirim bu durum.
    Diger markalarda zaten var da bu marka hani organik etiketi altinda satildigi icin bana hic uygun gelmedi. Icindki bitkisel ozutlere dayanarak biyolojik etiketleme yapiliyor heralde.
    Organik bakiyorsaniz Dentiste veya Ukretam bakin isterseniz. Ama sanirim onlar da Migros'ta satilmiyor.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 29 Kasım 2015; 14:57:32 >
  • beyler dün ağız bakım ürünü alıp 100 tl üzeri,bugün 10 tl hopisi yüklenen var mı?bana yüklenmedi,müşteri hizmetleri indirimli ürün alınınca yüklenmez diyor.
  • money card ile alışveriş yaptığımda ehediyem ekranı açılmıyor, kartsız işlem yaptığımda ehediyem ekranı açılıyor dün mağazadada aradık mhyi bugün yine aradım mağaza ekran görüntüsü alsın bize göndersin diyorlar, money card numaram ile ehediyem kodun olduğu telefon numarası aynı, şimdiye kadar money card ile ödememde 1 defa kabul etti, money cardsız her ödememde ödeme ekranı açılıyor oysa, hiçbir ağız bakım ürünü almadım bu yüzden, hocam bilsen bilsen sen bilirsin, bana bir çare

@hardcrss
  • Bunu bende merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cool_boy10

beyler dün ağız bakım ürünü alıp 100 tl üzeri,bugün 10 tl hopisi yüklenen var mı?bana yüklenmedi,müşteri hizmetleri indirimli ürün alınınca yüklenmez diyor.

Bana yuklendi 108 tl alisverisim oldu 28tlsi agiz bakimdi 10 hopi geldi bugun sabah ayrica bonusflastanda 20 bonus geldi super oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Sensodyne lerin çoğunda SLS yok. Onlar tercih edilebilir.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumla karşılaştım.16 hane istiyor, dedi.Forumdan öğrenmistim, kredi karti-3-5'e basin, dedim.Tamam şimdi oldu ben de bilmiyordum, dedi.
    Kredi karti-3-5 olacak.
    5'te E-Hediyem yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • h4rml3ss kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hocam. Sensodyne ve Paradontax markalarina ait her urunde SLS yok. O acidan genel olarak kullanimda olan diger markalara gore biraz daha iyiler.
    Diger arkadaslar ozellikle L'angelica markasindan bahsettikleri icin ben dogal/organik olarak ismi one cikan Ukretam ve Dentiste markalarini referans verdim.
    Zira L'angelica da organik/dogal sinifinda adlandiriliyor.

Selamlar.
  • migros uzman kasap 30 a 10 moneyler yattı mı beyler
    http://www.moneyclubkart.com a gidiyorum şifre istiyor
    4441044 ü arıyorum müşteri menüsünü bulmadan dakkalarca anlamsız şeyler dinletiyor.
  • menüde 5. yok Hopi gelince bu kaybolmuş sistemde sıkıntı var şu an

• Bu sanal marketin siparişi habersiz silme ihtimali var mı? Dün akşam verdiğim sipariş şu an yok gözüküyor. Böyle bir şey olabilir mi ya?
  • 10 sensodin turu vayt
    2 kolgeyt zikzag üçlü
    4 oral-b çocuk diş macunu
    2 kolgeyt dörtlü aile paketi
    2 signal çocuk diş fırçası
    2 sensodin diş fırçası
    2 kolgeyt 360 diş fırçası ikili

105 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tergen -- 29 Kasım 2015; 15:23:55 >
  • Dün sensodyn 1+1 kutuludan alıp 4 tane gelmesi gerekirken 2 tane gönderdikleri için iade ettim kredi kartıyla ödedğim tutarı nakit iade ettiler.birazdan markete gidip 4lüden alacağım

• Oral B 2li dis fircasi, Sensodyn True White, Colgate Optik Beyaz 75x2 likleri tuketmisler bunlar kaldi bize.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Piazza'ya dün baktım şarjlı diş fırçasi bitmişti daha dogrusu onumde kapışıldı sen gördünümü bugün gittiysen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün migrosa gidip alışveriş yaptım 1+1 ürünlere hiç bakmadım.

Ancak. Migros uygulamasından tüm money kampanyalarına katıldım. 10 liralık ekmek 6 liralık içecek 27 liralık kırmızı et 15 liralık tavuk aldım. Toplam 115 lira ödeyip hem hopi hem de 100:20 bonus kazanayım dedim. Sonuç olarak sadece hopi ve 1 tl içecek indirimi kazandınız dedi. Neyi yanlış yaptım?

• Oral b 2li diş fircalarinda indirim düşmüyor.

• 
Sayfa: önceki 17831784178517861787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.