Şimdi Ara

Micrsooft life cam vx1000 de görüntü problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bimeksten yeni aldım. A4 techte aldığım görüntüyü alamıyorum. Çok buğlu bir görüntü va. görüntü ayarları varmıki bulamıyorum, bu problemi nasıl düzeltebilirim.

• quote:

Orjinalden alıntı: ahmetcahan

Bimeksten yeni aldım. A4 techte aldığım görüntüyü alamıyorum. Çok buğlu bir görüntü va. görüntü ayarları varmıki bulamıyorum, bu problemi nasıl düzeltebilirim.

aldığınız webcamın sensörü cmos ! , daha doğrusu çoğu webcamların sensörleri cmos olduğu için he rne kadar ayarlar ile uğraşsanızda
    aydınlıkta puslu görüntü veya hafif karanlık ortamlarda bol noiseli karlı görüntü kaçınılmazdır

A4 tech kameralarda cmos bir nebze başarılı ! noise seviyesi iyi ama keskin net görüntüyü veremiyor!

şimdi bunları yazarken boş konuşmuyorum asla ! PC hayatımda belki 10 larca kamera denedim

günümüzde çoğu webcamlar cmos kullanıyor ve tam bir hayal kırıklığıdır! birde 7 mp yok 9 mp demiyorlarmı deli oluyorum

size tek tavsiyem

bulabiliyorsanız ccd sensörlü webcamları tercih edin !

onlarca kamera arasında en sonunda en iyi kamerayı bulabildim ve 1 yıldır kullandığım PHILIPS SPC900NC ) gerçekten tavsiye ederim

bu ürünün bir ara 170 TL civarında satıldığını çok iyi bilirim
    tarihin birinde Teknosa'da kampanyada 78 TL civarında satılmaya başlanmıştı çok şaşırdım,
    ve hemen 2 tane almıştım , birtaneside yedeğimde dir ki kendisi bir o kadar kaliteli gerçek 1,3 mp sunan kameradır!
    dediğim gibi eğer bulabiliyorsanız ikinci el de dahi olsa kaçırmayın PHILIPS SPC900NC alın derim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.