Şimdi Ara

Microsoft Yeni Ban Dalgası (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
5.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haber doğru, yeni gelicek olan bahar güncellemesiyle ms, dvd romları flashlayıp,yeni disk sisteminin bütün mevcut cihazlarda çalışmasını sağlayacak,sonuçta bütün costum fw li cihazlar,zorunlu olarak orj ve yeni bir fw dönecekler,update sonrası tekrar costum fw geri dönenlerde yeni diskleri çalıştıramayacaklar.
  • Aslında fw kalkarsa yeni update ile güzel olabilir zaten oynadığım 2-3 oyun var adam gibi
  • Bence xbox live'a kesinlikle fw'li cihazlar bağlanamamalı burada original xbox kullananlara yapılmış olan bir haksızlık var. Hem live hem fw oldu başka? Microsoft'da zaten burada parayı düşünen taraf ne kadar live satarsam o kadar kar diyor ah bir ps3 gibi olsa o zaman görürüm fw li cihaz kullananları nasıl ağlarlar burada. İnşallah o günleri de göreceğiz. Dediğim gibi az oyun olsun orijinal fw siz olsun. Yoksa paran hiç alma xbox.
  • şuan ban fln yok dün kaç saattir black ops ve geow 3 oynadık sıkıntı yok.

Ancak black ops a yeni bir güncelleme geldi o doğru ama sadece hile edenleri banlıyorlar.
  • Şu yeni dashboard update çıksada önümüzü görsek,1 yıllık live satın alacağım.
  • Tibet kardeşim, güzel kardeşim, kimsenin burada fw`li cihazım olsun, live`a da bağlanayım, kopya oyun oynayayım diye bir girişimi, düşüncesi yok zaten. Bahsedilen konu, daha önce fw`li ve kopya oyun ile kullanılan cihazların bir güncelleme ile banlanmadan orjinal oyun oynayabilecek, live`a bağlanabilecek hale gelip gelmemesidir. İkinci mesajı da yazınca artık dikkatimi çekti, "paran yoksa alma xbox" "ağlasınlar" gibi düşünce ve temennilerini iletiyorsun, tabii bunlar senin fikrindir. Ama fw`li makine almış ve bundan pişmanlık duymuş biri olarak ben makinemin ban yemesini istemiyorum. Orjinal oyun alıyorum, Gold üyelik yapıyorum.. Kopya oyun çalıştırmaya bile çalışmıyorum. Buna karşılık da makinem ban yemesin, çöp olmasın diyorum.. Yoksa orjinal oyuna verecek param da var (ki son 1,5 ayda 6 tane orjinal oyun almış oldum bugünküyle birlikte), 3 tane xbox`ı yanyana dizecek param da ;) Bilmem anlaşabildik mi? ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdoganozkan

Tibet kardeşim, güzel kardeşim, kimsenin burada fw`li cihazım olsun, live`a da bağlanayım, kopya oyun oynayayım diye bir girişimi, düşüncesi yok zaten. Bahsedilen konu, daha önce fw`li ve kopya oyun ile kullanılan cihazların bir güncelleme ile banlanmadan orjinal oyun oynayabilecek, live`a bağlanabilecek hale gelip gelmemesidir. İkinci mesajı da yazınca artık dikkatimi çekti, "paran yoksa alma xbox" "ağlasınlar" gibi düşünce ve temennilerini iletiyorsun, tabii bunlar senin fikrindir. Ama fw`li makine almış ve bundan pişmanlık duymuş biri olarak ben makinemin ban yemesini istemiyorum. Orjinal oyun alıyorum, Gold üyelik yapıyorum.. Kopya oyun çalıştırmaya bile çalışmıyorum. Buna karşılık da makinem ban yemesin, çöp olmasın diyorum.. Yoksa orjinal oyuna verecek param da var (ki son 1,5 ayda 6 tane orjinal oyun almış oldum bugünküyle birlikte), 3 tane xbox`ı yanyana dizecek param da ;) Bilmem anlaşabildik mi? ;)

Tamam kardeşim sinirlenme sadece bu durum biraz ağırıma gidiyor da ondan yazdım 2 kere. Birde madem orijinal kullanıyorsun neden makinen fwli anlayamadım

• Her yerde belirttim. Burada da belirteyim. 50-60 tane oyunun olup da boğulmaktansa, orijinal kullanıp da 5-6 tane esaslı oyuna sahip olmayı tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuri...

Her yerde belirttim. Burada da belirteyim. 50-60 tane oyunun olup da boğulmaktansa, orijinal kullanıp da 5-6 tane esaslı oyuna sahip olmayı tercih ederim.

50-60 oyun alıp en az 3bin lira harcayacağıma,o parayla 6 kere fwli 360 almyı tercih ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

quote:

Her yerde belirttim. Burada da belirteyim. 50-60 tane oyunun olup da boğulmaktansa, orijinal kullanıp da 5-6 tane esaslı oyuna sahip olmayı tercih ederim.

50-60 oyun alıp en az 3bin lira harcayacağıma,o parayla 6 kere fwli 360 almyı tercih ederim

50-60 oyun alacağım dememiş ki
    50-60 korsan oyun alacağıma 5-6 tane orjinal alırım demiş

• quote:

quote:

Arkadaşım oradaki 50-60 oyundan kasıt korsan. Ayrıca 50-60 oyun mu alıyorsun senede sen oynama abi her çıkan oyunu oynamak zorunda mısın madem çok oyun alıyorsun azıcık azalt orijinal kullan. Bir şey daha yurt dışından oyun alırsan ki herkes öle yapıyor oyunlar öle abartı çok para değil dikkatini çekerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TwexamR

quote:

quote:

Arkadaşım oradaki 50-60 oyundan kasıt korsan. Ayrıca 50-60 oyun mu alıyorsun senede sen oynama abi her çıkan oyunu oynamak zorunda mısın madem çok oyun alıyorsun azıcık azalt orijinal kullan. Bir şey daha yurt dışından oyun alırsan ki herkes öle yapıyor oyunlar öle abartı çok para değil dikkatini çekerim.

Dar gelirliliğin alemi yok diyosun yani

Kişiden kişiye değişir görüş savunulacak birşey yok . Korsan her zaman oldu, olucak

• quote:

quote:

Daha şu basit cümleyi bile anlayamadıktan sonra... Ne desek boş.

• @Fatz

Hocam artık sağlam bir üfürükçüye gideceğim galiba . Microsoft'a BANLAMA büyüsü yaptıracağım
    quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R
    3. geleneksel "Allah belani versin Microsoft" basligi tüm konsol camiasina hayirli olsun.

Etkinliklerimiz su sekildedir;

1-Kaygiya düsme-kalp atislarinin hizlanmasi.
    2-Makinayi kontrol etme-varsa bir aksilik titreyen ellerle fisleri saniyenin 10 da 1'i hizi ile tekrar cikarip takma.
    3-Banlanmanin idirak edilmesi
    4-Allah belani versin Microsoft deyip ufak bir rahatlama hissi.
    5-Gelecek icin planlar yapmak-ekonominin tartilmasi.

Tüm magdur arkadaslara gecmis olsun simdiden.

Gecen hafta "Allah belani versin Sony" haftasiydi, bu hafta da "Allah belani versin Microsoft" haftasi olacak galiba. Yonetim olarak is yine size dusecek hocam simdiden gecmis olsun ve kolay gelsin

• Nintendo ya bak ya ne ban ne birşey, cayır cayır akıyor herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: süsse

haber doğru, yeni gelicek olan bahar güncellemesiyle ms, dvd romları flashlayıp,yeni disk sisteminin bütün mevcut cihazlarda çalışmasını sağlayacak,sonuçta bütün costum fw li cihazlar,zorunlu olarak orj ve yeni bir fw dönecekler,update sonrası tekrar costum fw geri dönenlerde yeni diskleri çalıştıramayacaklar.

Update etmeyiz bizde. O sırada zaten bu yeni Dashboard sürümü için ayrı ilaç çıkar, kaldığımız yerden aynen devam ederiz.

Orjinal'de kullanıyorum ama yanına ilaçlı konsol da şart malesef. ^_^
  • Sonuç? Şuan ban dalgası var mı yok mu?
  • yeni update ne zaman gelecek bence artık ban olayını yapmayacaklar hile yapanlar banlanıyor sadece yeni updateden sonra kopya koruması gelecek adamlar kopya korumasıyla korsanla mucadele etmek istiyor bence ayrıca slim cihaz için son çıkan dvd rom modeline fw atmak imkansız diyorlar
  • quote:

+1
    Call of Duty serisi yeterli benim için zaten
    Birde ekstra çok merak ettiğim oyunları alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marjinaltr

yeni update ne zaman gelecek bence artık ban olayını yapmayacaklar hile yapanlar banlanıyor sadece yeni updateden sonra kopya koruması gelecek adamlar kopya korumasıyla korsanla mucadele etmek istiyor bence ayrıca slim cihaz için son çıkan dvd rom modeline fw atmak imkansız diyorlar

imkansız diye birşey yoktur ps3ü kırmak da imkansızdı güya, hacker kırdı evine polis gönderdiler, sonrası ise psni paramparça etti adamlar ve hala psn çökmüş durumda
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.