Şimdi Ara

Microsoft Yeni Ban Dalgası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
5.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir süre önce Xbox Live'dan ban'lenmiş cihazların engellerinin kalktığını ve bu cihazların tekrar servise bağlandığını bildirmiştik. Buna rağmen Microsoft yetkilileri banların kalkmasının mümkün olmadığını ve cihazların tekrar erişiminin engelleneceğini söylemişlerdi.
    Bu olaylar bir yana Gamersmint'in haberine göre Microsoft yeni bir ban dalgası başlattı. Bu dalgadan Call of Duty oyunlarına korsan yollarla bulaşmış olanlar, Gamerscore değişimleri, modifiye edilmiş Xbox 360'lar vs gibi konsollarında kural dışı çeşitli değişiklikler yapanlar etkileniyorlar.
    Tabi Microsoft'un kolay kolay ban dalgası başlatmadığını da belirtelim. Genellikle yıl sonunda bu tür ban dalgalarını yapan firmanın şu anki banlamaları küçük çapta olabilir

BSC

Varmı yaşıyan gören arkadaşlar

• ben live a giremiyorum banlandin diye bir uyarida gelmedi anlamadim
  • hobaaa
  • Yeni ban dalgasini Gears of War 3 veya Modern Warfare 3 zamaninda bekliyorduk ama erken gelmis anlasilan.
  • 3. geleneksel "Allah belani versin Microsoft" basligi tüm konsol camiasina hayirli olsun.

Etkinliklerimiz su sekildedir;

1-Kaygiya düsme-kalp atislarinin hizlanmasi.
    2-Makinayi kontrol etme-varsa bir aksilik titreyen ellerle fisleri saniyenin 10 da 1'i hizi ile tekrar cikarip takma.
    3-Banlanmanin idirak edilmesi
    4-Allah belani versin Microsoft deyip ufak bir rahatlama hissi.
    5-Gelecek icin planlar yapmak-ekonominin tartilmasi.

Tüm magdur arkadaslara gecmis olsun simdiden.
  • Serin hikaye kardeeeşşş.
  • Sonunda geldi ha

• geçmiş olsun...
  • Geçmiş olsun arkadaşlar live bağımlılığı bulaştıysa krize girersiniz, ucuz fiyata alınık banlı xbox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafacan34 -- 2 Mayıs 2011; 17:02:22 >
  • Bana sallama bir haber gibi geliyor ama neyse.. Peki yukaridaki arkadastan haric var mi baska forumdan banlanan?

@MetinKulle
    Bu arada hocam FW li makinayi actim banlandim demissin,herhangi bir resim verebilir misin?
  • geçen sene ban konusunda demiştik. kasımda ban dalgası olmazdı çünkü kinect henüz çıkmıştı çatır çatır kinect satıyodu adam niye ban yapıp kinect satışlarını baltalasın...

ne zaman kinect satışlarının ivmesi düşmeye başlar banı çakar bu sefer konsol satışlarını ivmelendirir...

eğer ban dalgası başlamış ise bilinki kinect satışları düşmüştür... ya tam tersi baktınız ki kinect satışları düşüyo ban dalgası gelecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 2 Mayıs 2011; 17:08:22 >
  • Bekliyordum tam.Bu sabahda şansıma zaten goldum bitti :) Yani beni sohbet dışında etkilemicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke1235

Bekliyordum tam.Bu sabahda şansıma zaten goldum bitti :) Yani beni sohbet dışında etkilemicek

boşver kanka
  • yabancı forumlarda tek tük banlnanlar var fakat bunların hepsi cod oyunlarında hile exploit vs yapanlar,ve mail adreslerine banlandıklarına dair mail gelmiş.
    yani herzamanki klasik ban dalgalarından değil,eğer öyle olsaydı yabancı siteler karışırdı şimdiye kadar,yinede ilerleyen saatlerde net bilgiler gelir,ben az önce fw li cihazımla sorunsuz bağlandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 2 Mayıs 2011; 17:13:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R
    3. geleneksel "Allah belani versin Microsoft" basligi tüm konsol camiasina hayirli olsun.

2-Makinayi kontrol etme-varsa bir aksilik titreyen ellerle fisleri saniyenin 10 da 1'i hizi ile tekrar cikarip takma.

Gecen hafta "Allah belani versin Sony" haftasiydi, bu hafta da "Allah belani versin Microsoft" haftasi olacak galiba. Yonetim olarak is yine size dusecek hocam simdiden gecmis olsun ve kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R
    3. geleneksel "Allah belani versin Microsoft" basligi tüm konsol camiasina hayirli olsun.

Gecen hafta "Allah belani versin Sony" haftasiydi, bu hafta da "Allah belani versin Microsoft" haftasi olacak galiba. Yonetim olarak is yine size dusecek hocam simdiden gecmis olsun ve kolay gelsin

Aynen birileri bela okur,birileri bela okuyanlara bela okur.Biz de tüm mesajlari okuruz asil bize gecmis olsun dedigin gibi, eyvallah.

• son söylediğim şakadır. azıcık korkuttum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinKulle

son söylediğim şakadır. azıcık korkuttum

Allah cezanı vermesin hacı ya
  • var mı banlanan?
  • Allahtan fw li konsolu sattık da orjinale döndük Onda da bi oyun var ama neyse
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.