Şimdi Ara

Microsoft' dan iPod' a rakip - Zune (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
5.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Olede Alette Bluetooth war yanı yanındakıyle cok raha mp3 yada dosya alısverisi yapıyo.
    Link:http://www.youtube.com/watch?v=jpHzQYKDlWU
    Ve ekranı buyuk ve kaliteli diyebilirim....
  • bunun da bir tanitim videosunu bekliyouruzzzz. bu arada iki urunde ABD de 249 dolar
  • Zannetmem 2 sene sonra İpod yok olacak diye bişey olmaz hatta Apple daha cok atağa kalkacatır..Microsoft en iyisini yapar ama bi acıkları kapatamadı hep virus yiyioruz..Apple Macler'e virus bile yazılmıyor acıkları yok gibi bişey
  • bu firmalarda korsana nekadar hayir deselerde adamlar illegal olan biseyi destekliyolar
  • Cnet'den Videolu Apple iPod - Microsoft Zune Karşılaştırması

http://www.cnettv.com/9710-1_53-24992.html?tag=nl.e404

http://www.cnettv.com/9710-1_53-25109.html
  • Son resimlerden anlaşılıyor ne möal olduğu cihazın

edit:be creative inkiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crabeinmorn -- 15 Aralık 2006; 16:35:32 >
  • Ben ilkten yaşasın i pod a rakip çıktı demiştim ama sonra ne mal olduğunu öğrenince...
  • ne aybot ne zeynmokro ne de maykrozoft...

benim dek aşgım COWON iAUDIO F2 dir
  • Dun gittim inceledm..

Zune buyuk baya.. Ipod kucuk..
    Zune ekrani ipoddan buyuk olmasina ragmen ekran cozunurlugu ayni o nedenle keskinlik kotu album artlar kotu gozukuor..
    Zune 1den fazla playlist yapamiosun.. Rap icin ayri 80s icin ayri playlist yapcan mesela zune da sevdiin sarkilari ayni listeye koyuyosun (iriver h10daki quicklist yontemi) o ozelligi sevmedim...Bilgisayardan yapilirmi playlist onu bilmiorum ama o da ugrastirir...

1-3 numarali ozellikler cok onemli benm icin o yuzden ipod aldim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULUC

Dun gittim inceledm..

Zune buyuk baya.. Ipod kucuk..
    Zune ekrani ipoddan buyuk olmasina ragmen ekran cozunurlugu ayni o nedenle keskinlik kotu album artlar kotu gozukuor..
    Zune 1den fazla playlist yapamiosun.. Rap icin ayri 80s icin ayri playlist yapcan mesela zune da sevdiin sarkilari ayni listeye koyuyosun (iriver h10daki quicklist yontemi) o ozelligi sevmedim...Bilgisayardan yapilirmi playlist onu bilmiorum ama o da ugrastirir...

1-3 numarali ozellikler cok onemli benm icin o yuzden ipod aldim..

güle güle kullan. demek aldın sonunda..
  • aldim... saolasin wq...

zvm daha ii alet tamm da...

radyo hic dinlemiorum..
    vidyo da izlemiorum...
    tasima sorun olmasin + tipi hos olsun + uluslarasi grantisi olsun + cok meshur bi marka olsun die ipod aldim...
    (creative de super marka da new yorkda kime sorsam ses kartindan basediolar.. mp3calar diyince iPod..)

Zune da da dusundum byaa ozellikle beyazi super... ama dokunmatik deil ve tek playlist bozdu benm isimi..
    hem zune gibi buyuk alet alcaama zvm alirim o daha kucuk..
  • fiyatı 430 ytl civarı...cowon d2 2 gb 450 ytl.30 gb mı 2gb mı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.