Şimdi Ara

Microsoft' dan iPod' a rakip - Zune (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
5.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPod 30GB $249'dan satılıyor. Haberiniz olsun. Yani Zune $260'lık fiyatıyla iPod' 30GB'ın altında konumlanmış değil. Ayrıca benim duyumum Zune'un baştan $299 olmasının düşünüldüğü ancak şimdi iPod $249 olunca Microsoft'un yusufladığı yönünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quad_65 -- 21 Eylül 2006; 15:37:15 >
  • herkeste bu ipodu öldürmeye çalışıyo ne iş bu ya... ipod killers kiralık katilmi bunlar
  • guzelmiş. ekran cozunurlugu herhalde 640x480 diildir dedim baktım diilmiş 320x240:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 21 Eylül 2006; 15:31:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jincx

sarki yuklemek icin neye bagliyacaksin :) windowsa

Çok güzel bir konuya değinmişsin. Bunu hesaba katmak lazım
  • bi kere ipoda rakip olarak girmesi için daha ucuz girmesi lzm piyasaya...şimdi niye adam kendini kanıtlamış ipod warken gidip bunu alsın ki...bakalım bi gelsin de ses kalitesini görmek lzm...ama ipod yada iriverdan yana kullanırım ben tercihimi...
  • Dostlar Microsoft yine uyuzluğunu yapmış durumda...Alet Mac ile uyumlu olmayacak...Yani bizim Bill Amerika'dan çok yurt dışında büyük kitle yapmayı hedefliyor...

Bu da gizmodo'da yayınlanan bir iphone resmi...Konsept'ten ibaret...Birde iPhone.org ismi satın alınmış durumda...

Microsoft' dan iPod' a rakip - Zune

Three models in '07, one in January at Macworld
    • 3-megapixel camera
    • 2.2-inch screen
    • iTunes integration, no 100 song limit
    • Made from off-the-shelf parts
  • IPhone muhteşem gözüküyor...
  • bende buldum birde izmitte xbox360 ne kadar garip deilmi cgr 1903 kardes
  • ipod kadar olamaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jincx

sarki yuklemek icin neye bagliyacaksin :) windowsa
  • eğer bir ürün kendi eksiğini tamamlamazssa başkaları tamamlar.
    ipod ların ekranı o kadar küçüktü ki.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: tatlıcak

ipod kadar olamaz.
    ipod un da eksikleri var ama işte denemeden bilemeyiz.
  • 2.5 inçin neresi küçük acaba? Daha büyüğünü istiyorsan zaten pmplere bakacaksın.Bunların asıl olayı müzik çünkü.
    quote:

Orjinalden alıntı: shawlin

eğer bir ürün kendi eksiğini tamamlamazssa başkaları tamamlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yilmaz196

2.5 inçin neresi küçük acaba? Daha büyüğünü istiyorsan zaten pmplere bakacaksın.Bunların asıl olayı müzik çünkü.
    quote:

Orjinalden alıntı: shawlin

eğer bir ürün kendi eksiğini tamamlamazssa başkaları tamamlar.

yani daha ne olsun...her yerde film seyretmek istersen git 3,5"'lik alet al...
  • Film için 3.5'' bile yeterli olmuyor. Bu aletlerde oturup 3 saatlik film izlemenin keyfi olmaz. Ama yükleyip kısa videolar'ı izlemek çok büyük keyif 2.5'' ile her zaman...Yani bu ihtiyac da kişiden kişiye değişir, daha büyük ekrana gerek yok bence de. Daha kaliteli olmalı esas...

quote:

Dostlar Microsoft yine uyuzluğunu yapmış durumda...Alet Mac ile uyumlu olmayacak
    Microsoft piyasada hemen hemen herkesin XP kullanıyor olmasını değerlendiriyor. Burada bir şey yok yani, nasıl Apple WMV koymuyorsa burada da kozlar Microsoft'un elinde...O zaman ikisi de uyuzBunlar strateji, şimdi Apple gidip Windows'a uyumsuz yapsın da görelim aletlerini, sıkar biraz. Microsoft da bu avantajını kullanıyor, Mac kullanan almasın kardeşim biz bize yeteriz diyor demek ki...

Ayrıca Amerika'da da kesin satar, hem de çok satar eğer ürün kaliteliyse. Apple fanatikleri dışında bunu almak isteyen kimse "Mac açmıyorsa almam" demez...

• Bence de uyuzluk değil gayet normal...
  • Apple'da 2 sene kadar ipod'u sadece maclerde çalıştırdı .....+ Emin olun yakında microsoft zune'a vista gerekliliği koyar...

Ne de çok birbirine benziyor dimi;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 25 Eylül 2006; 20:14:50 >

• Vista çıktıktan sonra başka bir ürün daha çıkarırsa neden olmasın? Sanki Windows 98'de şimdikilerin hepsi çalışıyor mu?

Ben resimleri benzetemedim pek. Hoperlor koyacak tabii ki ikisi deGene ekranı varsa iPod kopyasıdır, beyaz ise iPod kopyasıdır günlerine dönmeyelim bence. Bence olaylara bu derece "Rakiplerimiz de bizi hep taklid ediyor" felsefesiyle yaklaşmak korkmaktan kaynaklanıyor...Hayır açık varsa dava etsin yani biz de takip edelim, bu hoperlor daha nasıl yapılabilir ki?

Hadi hayırlısı bakalım, Applecı kardeşlerimiz kendilerinin çıkarmadığı her ürüne taklit muamelesi yapıyorSanki mp3 player sektöründe izin almadan rakiplerinden birinin menüsünü kullanan Apple değildi, oysa bunlarda yasa ihlalinin esamesi okunmaz...

• quote:

Orjinalden alıntı: Be Creative

Vista çıktıktan sonra başka bir ürün daha çıkarırsa neden olmasın? Sanki Windows 98'de şimdikilerin hepsi çalışıyor mu?

Ben resimleri benzetemedim pek. Hoperlor koyacak tabii ki ikisi deGene ekranı varsa iPod kopyasıdır, beyaz ise iPod kopyasıdır günlerine dönmeyelim bence. Bence olaylara bu derece "Rakiplerimiz de bizi hep taklid ediyor" felsefesiyle yaklaşmak korkmaktan kaynaklanıyor...Hayır açık varsa dava etsin yani biz de takip edelim, bu hoperlor daha nasıl yapılabilir ki?

Hadi hayırlısı bakalım, Applecı kardeşlerimiz kendilerinin çıkarmadığı her ürüne taklit muamelesi yapıyorSanki mp3 player sektöründe izin almadan rakiplerinden birinin menüsünü kullanan Apple değildi, oysa bunlarda yasa ihlalinin esamesi okunmaz...

piyasada daha değişik birçok hoparlör çeşidi var ama nedense ben hi-fi'e çok benzettim yapısını....

• gün gelecek şu forumda bana "altın oran" "kusursuz kare " gibi tanımları yaptıracan şu apple fanatikleri..

be creative tamamen katılarak şu paragraflarla yazıya başlıyorum....

-...“altın oran” olarak adlandırılan sayılar vardır ve antik Yunan’dan beri sanat, estetik, mimari ve nihayetinde endüstrinin standardı olmuştur. Bugün sigara paketlerinden, bina kolonlarına, oyun kartlarından, estetik ameliyatlara, HOPARLÖRLERE kadar herşey altın orana göre ölçülüp biçilmektedir. Danbrownlaştırılmadan önce Leonardo’ nun da “altın oran” üzerinde bir çok çalışması mevcuttur.

yani kare ve dikdörtgen olan şeyler apple ın keşfi değildir arkadaşlar, sevgimizin sınırlarını abartmayalım...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.