Şimdi Ara

Microlab Solo 7c bulamıyorum dostlar !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kaliteli müzik dinlemek amacıyla bilgisayarıma bağlamak üzere bir ses sistemi almaya niyetliydim ve okuduğum yorumlar beni ''Microlab Solo 7c'' almaya ikna etti. Fakat test edebileceğim, sesini canlı olarak dinleyebileceğim bir yer bulmayı geçtim, satın almak için bile bulamıyorum =) Bu sistemi almalı mıyım, alternatif ne önerirsiniz, bu modelin yenisi çıkmak üzere midir ya da Microlab Solo 7c almamı önerirseniz en uygun fiyata nereden bulabilirim ?? Fikirleriniz benim için önemli, zaman ayıranlara teşekkür ederim =)

Microlab Solo 7c bulamıyorum dostlar !

• Evet bakıyorum ve hala bulamıyorum Microlab Solo 7c. Peki, Edifier STUDİO R2700 modeli hakkında görüşü olan var mı arkadaşlar almak üzereyim =)

http://www.evmanya.com/urun/212289-edifier-studio-r2700-hoparlor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali-34

Evet bakıyorum ve hala bulamıyorum Microlab Solo 7c. Peki, Edifier STUDİO R2700 modeli hakkında görüşü olan var mı arkadaşlar almak üzereyim =)

rus bir donanım forumunda karşılaştırmalı incelemelerini okumuştum solo7c ve edifier r2700 ün orta ve yüksek seste r2700 daha iyi düşük frekanslarda ise solo biraz daha iyi deniliyordu..

420 liraya alma derim 330 a satan yerler var iyi araştır..

• quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Evet bakıyorum ve hala bulamıyorum Microlab Solo 7c. Peki, Edifier STUDİO R2700 modeli hakkında görüşü olan var mı arkadaşlar almak üzereyim =)

rus bir donanım forumunda karşılaştırmalı incelemelerini okumuştum solo7c ve edifier r2700 ün orta ve yüksek seste r2700 daha iyi düşük frekanslarda ise solo biraz daha iyi deniliyordu..

Evet sonradan ben de fark ettim daha uygun fiyatlı olduğunu fakat bu sefer de stok yok diyor hala karar veremedim araştırıyorum teşekkür ederim yorumun için dostum

• quote:

quote:

Hala bulamıyorum malesef daha uygun fiyatlı satan bildiğin bir site var mı ??

• quote:

quote:

quote:

Hala bulamıyorum malesef daha uygun fiyatlı satan bildiğin bir site var mı ??

her yerde stoklar tükenmiş demekki beklemekten başka bir çaren yok..

• Nisan ortası gibi gelecekmiş ithalatçısını aradım
  • Sana tavsiyem Creative t20 olacak. Müzik için yeterli olacaktır. Kaliteli temiz ses alacağın bi sistem. Eski bir microlab kullanıcısı olarak tavsiyede bulunuyorum. Bass tutkunu değilsen solo 7 ses kalitesi olarak çok da başarılı değil. Emin ol t20 den daha temiz ses alacaksın. Şu an vatan pc de % 25 indirimle 137 tl ye alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanberk -- 8 Mart 2013; 11:39:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Nisan ortası gibi gelecekmiş ithalatçısını aradım

hocam hangi cihaz gelecek bnde sizin gibi uzun zamandır arıyorum benimde aklımda olan modeller.. solo 7c, r2700 ve benzeri stereo kaliteli ses sistemleri ama satıldıkları yerleri bulamıyorum.. r2600 var eksen bilgisayarda ama o bana yetmez benim en çok hoşuma giden r2700
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrox

quote:

Nisan ortası gibi gelecekmiş ithalatçısını aradım

hocam hangi cihaz gelecek bnde sizin gibi uzun zamandır arıyorum benimde aklımda olan modeller.. solo 7c, r2700 ve benzeri stereo kaliteli ses sistemleri ama satıldıkları yerleri bulamıyorum.. r2600 var eksen bilgisayarda ama o bana yetmez benim en çok hoşuma giden r2700

Aynen r2700 benim de çok hoşuma gitti.
  • Beyler bu sistemler yerine teknosada satılan pioneer 209 amfi ve hoparlör setini alın 450 TL ye gerçek stereo keyfine ufaktan giriş yapın.
    İlerde daha iyi bir çift hoperlör takviesiyle geliştirip çok daha büyük keyif alırsınız.
    5 senedir microlab solo 7c ile megerse müziği dinleyemiyormuşum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.