Şimdi Ara

Microlab niye tercih edilmiyor???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yahu forumda hiç microlab kullanan tavsiye eden yok bunun nedeni ne acaba konu açan da olmamış..
    ben fc 361 modelini kullanıyorum..forumda fc 361 i geçtim microlab kullanan yok nedeni ne acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahkbjk -- 13 Kasım 2011; 17:50:50 >

• Neden tercih edilmesin? Bahsettiğin ürün bildiğim kadarıyla kaliteli bir ses veren bir cihaz..

Amerika da Microlab o kadar yaygın ki buradaki Sony kadar yaygın diyebilirim...

Bende M 820 kullanıyorum bilgisayarımda.. Tv için 2+1 düşünüyorum daha karar veremedim ne alacağım konusunda.. AMa tercihim %80 Microlab olacaktır..
  • ben de cok memnunum hocam fakat forumda hic goremeyince merak ettim acikcasi kotu bi markada degil sizinde dediginiz gibi
  • Microlab için bir kaç başlık vardı ve bir ara oldukça aktifti. Uzun süre mesaj yazılmadıysa gerilere düşmüş olabilir. Arama yaparsanız çıkar sanırım.
  • Ismi cok cin mali izlenimi uyandiriyor ne yazik ki nedenlerinden biri bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

Ismi cok cin mali izlenimi uyandiriyor ne yazik ki nedenlerinden biri bu...

bende oyle bi izlenim yaratmiyor ama saygi duyarim
  • nuadili bir çok markadan daha kaliteli ses veriyor aslında ben ikinci bilgisayarımda M 820 kullanıyorum çok memmunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.