Şimdi Ara

Mevcut Aboneye ( Bırakın Bizi Kampanyası )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce turksat müşteri hizmetleri ile görüşmem sonrası bu şirketi bırakma kararı aldım..Sebebide HERŞEYDAHİL kampanyasından faydalandırmamaları biz mevcut aboneleri. 51.5 tl ye aldığım hizmeti şu anda sadece 25gb akn farkıyla 29 tl ye veriyorlar . Ve utanmadan siz geçemezsiniz diyorlar . Sebebp diye soruyorum ? (haklısınız fakat geçiş yapamassınız deniyor) Çıkardığım sonuç: eski abone söğüşlenmeye devam edilsin yeni abone için hertürlü taviz verilsin.. ama bilmiyorlarki biz eski aboneler enayi değiliz . Ben kendi adıma bu firmayı bırakıyorum ..belki daha yüksek para ödeyeceğim diğer firmalarda ama en azından kendimi kötü hissetmiyeceğim manevi olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kapatıp tekrar yeni aboneymiş gibi kampanyadan faydalanabilirsiniz...
  • Hayır yapılmıyor .kampanya şartlarını okursanız heryolu kapamışlar. aynı adrese yapılamıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BefuQ kullanıcısına yanıt
    karşı komşu adresine abone olup sonradan nakil olabiliyor mu?
  • Eski abonelere 50 tl den iteliyorlar. Sözleşme var dıye nede olsa
  • çok saçma taahhütünüz ne zaman bitiyor acaba
  • turksat gidip bizzat başvuru yapın
  • exileteam E kullanıcısına yanıt
    Problemde hiçbir değişiklik yok. şikayet kaydı oluşturup durumu anlattım. geri dönüş te oldu bölge müdürlüğünden. fakat hiçbir çözümü yok .hatta arayan kişi bile durumun saçmalığına şaşırdı .malesef turksat eski abonesine ve özellikle tüm hizmetlerini aynı anda kullanan müşterisine kazıklamaktadır durum bundan ibaret..

tahütüm yok..
    kablo tv, uydunet, teledünya abonesiyim.

(bu arada abonelik iptali ve yeni abone olarak . aboneik iptal başka isimle abone olarak .vs vs gibi bütün yöntemleri kapamış şirket sanki kampanyayı hazırlayan bey yada bayan arkadaş .. özelikle ben geçmiyeyim diye uğraşmış gibi hissediyorum kendimi...)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.