Şimdi Ara

METRO 2033(YARDIM)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • (METRO 2033) BENİM PC BU OYUNU AÇAR MI?ONA GÖRE OYUNU ALCAM.
    INTEL CORE i5CPU 650 3.20GHZ
    HD RADEON 6450
    8GB RAM 1333Mhz

LÜTFEN CEVAPLAYIN
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• açar tabi sistemn iyi
  • Açmayı bırak uçurur bile :D
  • Açar tabii de ayarları kısmanız gerekir doğal olarak.
  • Cevaplarınız için teşekkürler.
  • Yaw arkadaşlar, biraz hort gibi olacak ama bu oyunun orijinalini bir yerden buldum ve kurdum. Oyun açılıyor sesler falan çok güzel yalnız ekran kara veya beyaz şeklinde. Yani monitör kapalıymış gibi. Afedersiniz yasal olmayanını da kurdum onda da aynı şey. Anlamadım gitt sorun nerde...

Sistem E8400 Core 2 duo 3.0 ghz
    512 MB 4870 ekran kartı
    4 gb ddr2 ram
    win7 32 bit ultimate

gerisini yazmaya gerek yok sanırım

ekleme : BSC de 3 mesajla er olduk resmen iyi mi :D

Toplam 15350 mesaj atmışsınız.
    2728 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 5.63 mesaj atmışsınız.
    @1263149 ilk mesajınız, 30 Ekim 2004; tarihli, " ALINIK RDRAM" başlığında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleeptalkercat -- 19 Nisan 2012; 13:19:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Yaw arkadaşlar, biraz hort gibi olacak ama bu oyunun orijinalini bir yerden buldum ve kurdum. Oyun açılıyor sesler falan çok güzel yalnız ekran kara veya beyaz şeklinde. Yani monitör kapalıymış gibi. Afedersiniz yasal olmayanını da kurdum onda da aynı şey. Anlamadım gitt sorun nerde...

512 MB 4870 ekran kartı
    4 gb ddr2 ram
    win7 32 bit ultimate

2728 gündür üyesiniz.

hocam büyük ihtimal kaldırmıyor diye düşünüyorum çünkü oyun tam bir ekran kartı canavarı söylediğin bu durum oyunu açtığında mı oluyor yoksa oyuna başladığında mı ? eğer menüyü görüyorsan ayarları en düşük seviyeye alarak bir dene istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Yaw arkadaşlar, biraz hort gibi olacak ama bu oyunun orijinalini bir yerden buldum ve kurdum. Oyun açılıyor sesler falan çok güzel yalnız ekran kara veya beyaz şeklinde. Yani monitör kapalıymış gibi. Afedersiniz yasal olmayanını da kurdum onda da aynı şey. Anlamadım gitt sorun nerde...

512 MB 4870 ekran kartı
    4 gb ddr2 ram
    win7 32 bit ultimate

2728 gündür üyesiniz.

hocam büyük ihtimal kaldırmıyor diye düşünüyorum çünkü oyun tam bir ekran kartı canavarı söylediğin bu durum oyunu açtığında mı oluyor yoksa oyuna başladığında mı ? eğer menüyü görüyorsan ayarları en düşük seviyeye alarak bir dene istersen

Hocam millet 9800GT ile oynuyormuş oyunu ben araştırdım forumda 9600GT ile bile oynayan var. Oyuna tıkladığımda açılış demosunun sesini falan hepsini duyuyorum ama karanlık yani görüntü yok. 512 MB HD4870 gddr5 3600 mhz ile oyunu ancak kasar diyeceğim yani hiç açmaması birşeyde sorun olduğu anlamına geliyor ama nerde

• ekran kartın oyunu uçurur işlemcin ise oyunu orta ayarda açar sorun oyunda
    1.2 patchini kurup dene eğer kuramıyorsan oyunun çöüzü nürlüğünü 1024x768 e çek
    1.0 ın sürümünde 16-9 sorunu vardı
  • Black screen at startup, crashing on intro movie, can only hear sound but no video, etc

There can be several causes for black screen at startup and other similar issues. Several possible fixes are listed below.

If you are running on a dual monitor setup, please unplug the secondary monitor before launching the game.
    If you managed to run the game once (and if it fails to load after the first run), delete the user.cfg file located in the game’s installation directory and try running the game.

iki tane monitör var (biri 3d led tv diğeri de monitör. bunu çıkarayım bakayım nasıl olcak)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.