Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı 'Konsol mu PC mi?' ve fazlası 21:30'da sizlerle (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
5
Favori
14.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GM - Discovery : 220 USD
  • Mesut abi PS3 ya da xbox 360 bizi daha ne kadar idare eder hangisi daha akıcıdır ? Hangisinin grafiği daha iyi ? Bir de Konsolun ve oyunların fiyatı ne kadar düşer ? Bu soruları cevaplarsan çok iyi olur. (Söylediyseniz kaçırdıysam kusura bakmayın.)
  • hocam pc için 3d monitörmü 3d tv mi almak daha mantıklı bu sisteme

• Mesut Bey General Mobile Discovery almayı düşünüyordum.Arızalı çıkar diye almaktan vazgeçtim.Sizce arızalı çıkta ihtimali nedir ? Kutudan bozuk çıkma olasılığı dünya devi markalarla aynı mıdır ?

• Abi i3 2100 Gtx 650 ti boost iki tane taksam darboğaz olurmu veyada fx4100 de

• abi nexus 4 mü lg g mi ?
  • ASLAN umut ...
  • hocam pc için 3d monitörmü 3d tv mi almak daha mantıklı bu sisteme

• mesut abi xbox 360 gamepadinden ps4 gamepadıne geçiş de özellikle fps oyunlarında rahatlık durumu nasıl ?

• xbox one elineze ulaştığında ps4 ile karşılaştırma yaparmısınız lütfen hangisini alalım

• 290x icin hangi cpu daha iyidir mesut abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 27 Kasım 2013; 22:27:23 >
  • Abi sen yeni jenerasyonda yayınları falan hangi konsolda yapıcan bende onu alıcamda .

• mesut abi benim 1 sorum olucak 2 ekran kartıyla arasında kaldım asus gtx 760 ve gtx 770 arasında 300 tl fark var deger mı sızce o kdar para vermeye

• Abi 2011 senesinde yaptığınız PC toplama videosu var sadece eski ve çok kıse 9 dakika idi yeni güncel giriş-orta-üst seviye PC topladığınız bir video yapsanız çok rağbet görür herkeste istiyor...
  • Abi i3 2100 Gtx 650 ti boost iki tane taksam darboğaz olurmu veyada fx4100 de

• Abi haftasonu PC'de BF 4 oynasan olur mu ?

• abi 3d tvye bağlayıp laptopumu 3d oynayabilir miyim? lenovo y500 kullanıyorum
  • Ustream iptal olmadı ben Gümüşhane'den izliyorum. Bu arada selamlar program çok güzel teşekkürler :)

• ShopTo'dan alıyosun demi sen abi?GTA V 'e ne kadar fark ile elde ettin eğer orda aldıysan ?

• Abi nolur cevap verirmisin.Her programda soruyorum gta canlı donanım haber nolur sorumu cevaplar mısın.Sorum şu galaxy s2 güncelleme alır mı?Galaxys s2 yi satıp general mobile discovery almaya değer mi?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.