Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı 'Konsol mu PC mi?' ve fazlası 21:30'da sizlerle (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
5
Favori
14.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tablet sürümünde yayın donmuyor gayet akıcı
  • bence uygun bir pc ,birde yanında logitechin kablosuz gamepadini aldığınızda oyunlar direk olarak görüp çalışıyor ,eksi tarafı ps yi alıp arkadaşına gidip beraber oynayabilioısunuz kasayı götürme şansın yok,

• donmalar oluyordu yayın başında allahtan şimdi gitti

• Mesut hocam ben farklı bir noktaya değineceğim. Arkaplanı haber bültenine benzer bir şey yapmışsınız ama bence başarısız olmuş. Şahsen ben biraz yadırgadım saat 9.30 ve gece ama arkaplanda gündüz gözüküyor. Düzeltebilirseniz sevinirim.
  • Mesut abi yurtdışından ekran kartı siparişi versem gümrüğe takılır mı ?

• Mesut Bey bir sorum olacaktı
    Gtx780 Ti Referans Soğutmamı yoksa Gtx780 DirectC2 Oc i mi tavsiye edersiniz

• Abi 1400 TL daha iyi bilgisayar toplanır anakart küçümsenmemeli ayrıca Vatandan daha iyi toplanır bu bi gerçek...daha ucuz...OC yaparken anakartın iyi olması lazım seçtiğin anakart çok kötü

Bende telden izleyemiyorum...
  • Abi Sence DirectCU II mi, yoksa Twin Frozr 3 mü?

• PC'deki hile konusu da var?
  • O paraya pc almam. Oyun konsolda oynanır...
  • bu saatten sonra grafikler nasıl gelişecek kartlar güçleniyor o güçte hep çözünürlüğe gidiyor yeni konsollarda çıktı grafik kaç sene böyle devam eder

• Mesut bey anket açılmadı ama açacaksanızda Konsolmu, Pc mi şeklinde açarsanız daha yararlı olacak bugünkü konuya uygun olarak bakalım sonuç ne çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reus Vox

2008 yılına kadar üretilen konsolların hepsi ya bozuldu ya da bir gün bozulacak.

2008'den sonraki konsollarda 3k hatası diye bir şey yok.

Ayrıca fat kasa PS3'lerin de hepsi ya bozuluyor(anakart yanıyor) ya da bozulmayan 3-5 tane de elbet bir gün bozulacak.

Aynı şey yani, boş konuşma yapacaksak cevap çok.

Fat kasa PS3'ü olup anakartı yananlardan biri de benim, tüm Fat kasalar bozuluyor, bozulmayan da aynı 2005-2008 üretim Xbox'lar gibi ya yarın yada öbürgün bozulacak.

Sebebi ilk nesil konsolların cpu/gpu'sunun büyük nanometre değeri ile üretilmesinden, ekstra ısınmasından oluyor. Ve pc gibi geniş kasada yeterli soğutma imkanı da yok, bu nesil konsollarda da sorun çıkabilir.
    Çok uzun süreler aralıksız oynayanlar mutlaka piyasada hazır satılanlardan ek soğutma sistemi satın almalı yada gücü yetiyorsa konsollar için de sıvı soğutma imkanı var 4-5saat+ aralıksız oynanan makinelere mutlaka yapılmalı.
    Pc'lerde geniş kasalarda bile ekran kartları özel tasarım soğutma yoksa stok fan modelse uzun kullanımlarda 1-1.5 yılda pert oluyor, stok fan modeller çöp mesela.
    Benim ps3 de fat pal model ama halen tıkır tıkır çalışıyor çünkü nadir açıyorum, iş düzenli ve uzun kullanımla alakalı.

• Şuan bile Steamde indirimler akıyo Mesut beyy
  • topladığınız pc'nin özelliklerini screenshotunu atabilirmisin
  • Yeni nesilde psn'yi pek kullanmayız bence.TTnet ile 50 gb oyunu nasıl ****

ind.ir mek sansürlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDC -- 27 Kasım 2013; 22:02:06 >
  • Steam indirimi şu saatlerde başladı geçekten iyi indirimler var buna değinirsen iyi olur. Arkadaşların haberi olsun

• yayın gitti
  • ps4'tede online içine psn plus'ın şart koşması nedeniyle psn plus hediye oyunların kalitesi düşer mi ??
  • Abi sorum benim için önemli cevaplarsan sevinirim.Şu anda 7850 ve pc express 2.0 anakartım var lakin ekran kartım 3.0 arada performasn farkı olurmu gidip 300?'ye yeni anakart almaya degermi?(PS4 alıcam)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.