Şimdi Ara

MERHABALAR MSİ B150 GAMİNG M3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi msi b150 gaming m3 anakart almayı düşünüyorum i5 6500 işlemcime sizce uygunmudur nasıl bir anakarttır veya aklınızda güzel bir anakart varsa oyun için alıyorum 400 450tl arası birşey söylerseniz sevinirim..

• I5 6500 e uygundur o fiyata iyidir gaming lan felan var bildiğim kadarıyla iyi yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaZe Rain kullanıcısına yanıt
    teşekürler peki h170 gaming m3 alsam aralarında fark varmı değermi 50tl lik farka
  • Bence değer h170 gaming m3 alın.Daha fazla usb girişi ve daha hızlı ssd için tercih edilebilir

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Teşekür ederim yorumunuz için o zaman kararım h170 den yana
  • dante1000 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim bende h170 gaming m3 almayı düşünüyorum işlemci olarak da i5 6400 8gb ram 1tb harddisk corsair soec03 650watt psu lu kasa toplamayı düşünüyorum.Ekran kartında çok kararsızım.Gtx 950 olabilir.Ya da biraz daha para biriktirip amd r9 380 4gb

Ben de h170 alıcam i7 6500 ve 8gb ram ve corsairin 650 wattlı dediğiniz gibi kasa ve r9 380 ile 380x arasında kaldım 100tl değermi 380x e bilmiyorum tek model shappire var sağlam mı kafam karıştı
    Corsair spec 03 650 watt psu düşünüyorum.Kırmızı ledli kasa olduğu için msi h170 gaming m3 aunı rekte daha güzel görünüyor.Ekran kartı da size kalmış r9 380 veya r9 380x.Sapphire amd en büyük markası tabsiye ederim

teşekürler bende aynı kasayı düşünüyorum o zaman ya saphhire alabilirim
    Alanilirsiniz ama az bir fark daha verip msi r9 380 4gb düşünülebilir.1 saattir onunaraştırdım en ucuz vatanda 900 küsür fiyatında.Alımabilir ve o kasaya ve anakarta çok güzel uyum sağlar.Kasa kırmızı ledli,anakart msi kırmızı ve ekran kartı da msi kırmızı ledli süper olur.Üstüne ileride crossfire yapabilirsiniz tabi psu yeter mi o ayrı konu.Msi ekran kartları için afterburner var ordan da o.c. yapabilirsiniz.Bence en mantıklısı r9 380 msi 4gb

Banada msi gibi gelmişti ama 380x msi da yoktu kafam karışmıştı o zaman görsellik ve çok fazla fark olmadığı için msi 380 4gb alıcam teşekürler ilginiz için
    Rica ederim hayırlı olsun.1 ya da 2 aya kadarda ben toplıyacam aynı sistemToplayınca haber verin ss atın merak ederim

Bende şubatın sonuda topliycam tam anlamıyla şuan maddi sıkıntı var şubatta vatan dan toplamayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.