Şimdi Ara

Mercedes - Şahin takası ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 78 model W123 Mercedes aracım var... 96 model Şahin S ile kafa kafaya takas yapmak sizce mantıklı mı ? Her iki araçda düzgün...

• Ben olsam etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocaltique

Ben olsam etmem.

Benim kanaatimde bu yönde ama benim aracımda keyfe keder 750 TL lik masraf bulunuyor... O yğzden istiyorum biraz...
  • Mercedes'e 750 harcarsın adam olur.şahine 10000lira harcasan da şahin şahindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracınızın özelliklerini yazarsanız daha faydalı cevaplar alırsınız.
  • Her şeye rağmen Mercedes diyorum. İki araçta düzgün diyorsunuz. Aracınızda ne tür donanımlar var bilmiyorum ama şahin asla Mercedesin verdiklerini vermez. Benimde şahinim var bu arada.
  • Aracım beyaz sunrooflu 2000 motor gerçekten göze çok hoş gelen bi araç... Yavaş yavaş şahinden soğumaya başladım zaten :)
  • Hocam iki araçta düzgün ise, mercedes bence. Ufak masraflarını halleder güzel güzel binersiniz.
  • Bence takas etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_ds888

Arkadaşlar 78 model W123 Mercedes aracım var... 96 model Şahin S ile kafa kafaya takas yapmak sizce mantıklı mı ? Her iki araçda düzgün...

aracının ilanı varmı??
  • mercedese bir boya koruma yenileme birde iç döşeme bakımı yaptırırsın klasik mersoya biniyorumdiye havan olur her türklü ortamda. Şahine ne yaparsan yap BARZO damgasıyla gezersin maalesef durum bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanBalık

quote:

Arkadaşlar 78 model W123 Mercedes aracım var... 96 model Şahin S ile kafa kafaya takas yapmak sizce mantıklı mı ? Her iki araçda düzgün...

aracının ilanı varmı??

Tabiki buyrun..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-bakimli-w123-beyaz-mercedes-102340819/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: orgozgur

mercedese bir boya koruma yenileme birde iç döşeme bakımı yaptırırsın klasik mersoya biniyorumdiye havan olur her türklü ortamda. Şahine ne yaparsan yap BARZO damgasıyla gezersin maalesef durum bu

Haklısınız...
  • quote:

quote:

quote:

aracının ilanı varmı??

Tabiki buyrun..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-bakimli-w123-beyaz-mercedes-102340819/detay/

açar açmaz bu adam bu takası nasıl tüşünebilir dedim. .. .geçiniz efenim. ..

• quote:

quote:

quote:

quote:

aracının ilanı varmı??

Tabiki buyrun..

açar açmaz bu adam bu takası nasıl tüşünebilir dedim. .. .geçiniz efenim. ..

:):)

• quote:

Orijinalden alıntı: orgozgur

mercedese bir boya koruma yenileme birde iç döşeme bakımı yaptırırsın klasik mersoya biniyorumdiye havan olur her türklü ortamda. Şahine ne yaparsan yap BARZO damgasıyla gezersin maalesef durum bu

• quote:

Aracım beyaz sunrooflu 2000 motor gerçekten göze çok hoş gelen bi araç... Yavaş yavaş şahinden soğumaya başladım zaten :)

Eğer araban ilandaki ise muhteşem bi araba
    Şahin ile Takas etme düşüncesine bile girmek saçmalık.
    Üstteki arkadaşında dediği gibi Şahine binersen kronun teki derler
    ama Mercedest durumlar değişir.
  • kalsın abi araban güzel duruyor. biraz para harca bin bence takasa gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmanders

quote:

Aracım beyaz sunrooflu 2000 motor gerçekten göze çok hoş gelen bi araç... Yavaş yavaş şahinden soğumaya başladım zaten :)

Eğer araban ilandaki ise muhteşem bi araba
    Şahin ile Takas etme düşüncesine bile girmek saçmalık.
    Üstteki arkadaşında dediği gibi Şahine binersen kronun teki derler
    ama Mercedest durumlar değişir.

Evet ilandaki araç benim :) Zaten şu yorumlardan sonra vazgeçtim bile :)

• Mercedesten şahine geçilmez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.