Şimdi Ara

Arka koltuga 3 kişi rahat sıgacak araç tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şaft tüneli olmayan

dizel yada lpg uyumlu

1.6 motoru geçmeyen 2011-2014 model arası

70000 tlyi geçmeyecek

kmsi 70 bin kmyi geçmeyecek

araç tavsiyeleri neler ?

• Aklıma corolla geldi.
  • grand scenic 1.5 dizeli aradınız hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

grand scenic 1.5 dizeli aradınız hocam
    Bende mvp düşünüyorum zaten. c max benzinli trend scenic seat altea bunları düşündüm.
  • ford'un benzinli motorları çok yakıyor hocam.

• 3008 eski kasa arkası saft tüneli yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiat Multipla :)
  • 2013 sandero stepway arkasına 3 kişi rahat oturuyor. 4 kişide idare ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

2013 sandero stepway arkasına 3 kişi rahat oturuyor. 4 kişide idare ediyor
    Kişiler maksimum 60 kg sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçtiğimiz hafta sonu iş nedeniyle ş. dışına çıktık 3 kişi. Ben 70 kg, diğer 2 kişide 67-85 kg.

İki farklı aracın arka koltuğuna 3 kişi oturmak durumundaydık. Araçlardan biri Jetta diğeri Elantra idi. Elantranın şaft tüneli 4-5 cm ve arka koltukta 3 kişi rahatça oturduk, jettanın şaft tüneli 20-25 cm ve ortada oturan kişi mahvoldu yol boyunca, haliyle bizlerde kenarlarda eziş büzüş oturduk. İki araçta otomatik dizeldi.

Netice-i kelam, bütçe yetiyorsa Elantra bakılabilir.
  • Superb de şaft tüneli var ama etki edeceğini düşünmüyorum bence diz mesafesine ve beraberinde tavan yüksekliğine odaklanın cam tavanlarda orta yolcu sorun yaşıyor genelde.
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Ben de GS düşünüyordum ama beyinlerinde problem var diye bir şeyler gözüme çarptı. Vazgeçtim.
  • Vag grubu araçları baştan eleyin.Skoda'sı ,Seat'ı ,Audi'si ,Vw'si farketmeksizin şaft dağı var, arabanın ortasından geçen.

Burada önemli olan omuz genişliği ve taşıma kapasitesi.En uygun maliyetli Fluence alınabilir fakat o kadar düşük kilometre bulmak zor.

• Mevcut aracım 2010 bravo t jet ona göre tavsiye verirseniz sevinirim.
  • Aradığınız araç Toyota Corolla. Arkada şaft tüneli neredeyse yok, diz mesafesi muazzam, daha iyisini Passat ve Superb'de gördüm sadece ki onlar bir üst segment araçlar.
  • 5008 mpv olan eski versiyon yada corolla.
  • Binekte corolla, dizeli de lpg de az yakar.

MPV güncel aracım 3008 dizel otomatik, sakin kullanıma rağmen dizel otomatik corolladan 1- 1,5 lt fazla yakıyor. Arada ağırlık farkı, tam otomatik vites farkı ve motor gücü farkı var (benimki eski kasa ama 2015 model, motor ve vites yeni kasa ile aynı, e-hdi motor benden yarım litre daha az yakabilir). Şaft tüneli yok. Benzinlilerde lpg konusunda bilgi kısıtlı, sorun yaşatmayabilir ama kafa çok rahat takılmaz.

Önceden c-max 2008 makyajlı kullandım, aradan zaman geçti fakat yakıtı corolla-3008 arasındadır. Bunda manuel vites etkisi de var. 1.6 dizel performans olarak ikisinden de atikti. C-maxte şaft tüneli var mıydı hatırlamıyorum, 2017 başında satmıştım. Motor bakım parçaları peugeot partner ile aynı, sanayide bakımları makul fiyata çıkıyordu (birebir aynı parça ticari araçta daha düşük fiyata maloluyor). Lpg konusu şüpheli, corolla kadar uyumlu denemez.
  • Toyota Verso da dusunebilirsiniz

• Chevrolet impala ön tarafa 4, arkaya 4 toplam 8 kişi rahat rahat oturur...
    Üstelik V8 motor az yakar, çok kaçar

Edit: Görsel eklendi

Arka koltuga 3 kişi rahat sıgacak araç tavsiyesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihangirCanavarı -- 12 Eylül 2019; 11:17:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.