Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gurupum

Aynı sorun abimin Palio aracında var. Şarj voltajı çok iyi ama şarj olmuyor lambası yanıyor. Eğer akü bozuk değilse alternatördeki diyotun bozulmuş olabileceğinden şüphe ediyoruz biz. eğer sorunu çözerseniz sonucu yazarsanız sevinirim.

sorunu halledersek en kısa zamanda yazarım Ustam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoba4006

ARKADAŞLAR BUGÜN İTİBARİ İLE 2005 MEGANE 2 DİNAMİK İLE ARANIZDAYIM HERKESE KAZASIZ BELESIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Hayırlı olsun.
    Kaç km'de, ne kadara aldınız?
  • Timsah-16 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ALLAH daha iyilerini sizlere nasip etsin.Aracım 130 bin kmde tüp daha yeni takılmış ve ruhsatı üstüme alırken işlendi tüp boya yok 1 sol plastik çamurluk değimiş fiyat 28.000 bin tl ye aldım
  • quote:

Teşekkür ederim ALLAH daha iyilerini sizlere nasip etsin.Aracım 130 bin kmde tüp daha yeni takılmış ve ruhsatı üstüme alırken işlendi tüp boya yok 1 sol plastik çamurluk değimiş fiyat 28.000 bin tl ye aldım

Bende Megane 2 (Sedan) Dinamik arıyorum, bulabilirsem aranıza katılacağım inşallah.
    Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullanın. Kazasız, belasız.
  • Timsah-16 kullanıcısına yanıt
    Amin teşekkür ederim kesinlikle tavsite edebileceğim bir araba
  • arkadaşlar sol ssöfor camı açılmıyor..gecenlerde de yaptı 2 kere vurdum duzeldi..şimdi artık hiç açılıp kapanmıyor..tuş çalışmıyor..aynı yerden diğer camlar sorunsuz ..acaba sorun nedır .
  • quote:

Aracta sunroof hız sabitleyici xenon Far far yıkama var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok düz dinamik paket çok aradım sunroof lu paketten ama temiz bulamadım bulduklarımda fahiş fiyatlar istiyolardı
  • cordoba4006 C kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın

• Arkadslas megani 2 expression direksiyon daki radyo kolu ile uyumlu en ucuz usb li teyp hangisidir

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Arkadslas megani 2 expression direksiyon daki radyo kolu ile uyumlu en ucuz usb li teyp hangisidir

Bunu bende merak ediyorum...
  • ama sanırım masraflı bır ıs
  • Merhabalar;
    Hafif bir dokundurma sonucu sol farımın içi alt tarafından (gümüş rengi olan kısım) çatlama oluştu, far ampulü şu anda aracın 2m. önünü gösteriyor. Bu durumu nasıl tamir edebilirim ya da altından destek koyarak çatlayıp sarkan iç kısmı yukarı kaldırıp eski pozisyonuna nasıl getirebilirim (far camının içerisinden müdahale gerektirecek sanırım bu işlem).
    Şimdiden teşekkürler.
  • mitto kullanıcısına yanıt
    merhabalar hocam.benim aracında triger 5 bin sonra değişelim dedi servis.merak ettiğim ise hatrı sayılır bir çekiş farkı olurmu trigerle beraber neler değişir başka
  • Bilmece sordum sanki cevap yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

merhabalar hocam.benim aracında triger 5 bin sonra değişelim dedi servis.merak ettiğim ise hatrı sayılır bir çekiş farkı olurmu trigerle beraber neler değişir başka

Hocam hiç bir degisiklik hissetmemistim. Gerçi çok uzun süre kullanmadım ama öyle hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Arkadslas megani 2 expression direksiyon daki radyo kolu ile uyumlu en ucuz usb li teyp hangisidir
    quote:

Orijinalden alynty: murat1981pls

Bildi?im kadaryyla orijinal teyp haricinde kumanda kolu ve ekran uyumlu yalnyzca Sony'nin bir modeli var, o da zamanynda sadece servisler tarafyndan satylmy?. Ykinci eli bile ?u an pahaly. Bunu yerinde USB'li olmayan mp3 çalabilen orijinal teyp var. Ben de bu aralar bunu dü?ünmeye ba?ladym, sanyrym teybimde aryza var a?yry ysynma yapyyor.
  • teybin arkasında wr girişi olan her teyp direksiyon kumandasından kontrol edilir ekstra bir aparatla
  • Selam
    pandizote arkaya takılı olan hoparlör ebat boyu kaçtır bilen varmı acil lazımda,5x7 mi 6x9 mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 18 Nisan 2015; 13:13:36 >
  • Arkadaşlar acil cevap lazım...
    2004 model 1,5 dci dynamique hb manuel 165,000 k.de bel altı boyalı megane 2 yi kaç paray alsam iyidir sizce????
    Arkadaşım satıyor fiyat aalacak bende aklımda bir fiyat oluşsun istiyorum...
    Bana dip fiyat aklınızdan geçeni söylermisiniz??
  • 
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.