Şimdi Ara

Megane Coupe almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Birkaç haftalık araştırmalarım sonucu maddi bakımdan elimde bulunan 10.000 ytl'ye göre alabileceğim Sport görünümlü,benzini çok yakmayan genç işi olarak bitek Megane Coupe beğendim.
    Aslında benim istediğim 2.0 ama 1.6 anca benzine işte .
    Bilen arkadaşlara soruyorum.Benim boy 1.95 civarı.Bazı başlıklarda okudum sığmıyosun falan dediler.Ben şöför koltuğuna sığabilirmiyim.Arkadakiler sorun yaşayabilir benim problemim değil :) .
    Tigra düşündüm ama demode oldu.Hani bizim oralarda da böyle etiket davası vardır.Tigra desen es geçerler artistler :) .
    Ben eğer alırsam bunu modifiye etmek istiyorum.Yani amortisör kesip arabayı düşürüp helezonla sabitleyip , body kit , spoyler ön kaputa rüzgarlık . abart egzos gibi şeyler düşünüyorum.Sizce değermi yoksa aman kesinlikle yapmamı dersiniz.işte genç adamız.Anladınız siz fazla uzatmaya gerek yok aslında :) .Adana'da olanlar Gazipaşa'yı bilir.Orda bi etiket konusu falan ahaha :) .
    Sunroof'u olsa çok hoş olur işte ama kimisinde var kimisinde yok. Cabrio var ama fiyatı fazla.Ah ki ah işte :)
    Aslında biraz kassam kendimi Hyundai Coupe de düşündüm ama işte nakit yetmicek galiba.Ama onu ilerde düşünüyorum.
    Asıl beni rahatsız eden konu elden çıkarması.Yani bi galeriye gidip bunu verip üstüne biraz verip ileri model bir arabaya geçmek istesek şansımız nedir.
    Bu işin en iyileri bilirler sanırım tümünü.Ne dersiniz.

Dipnot : Acele etmem lazım.
    Ve ayrıca varsa adana'da olup satmak isteyen.Yada yakın illerden.Görüşebiliriz.iletişime geçebilirsiniz.

Kolay gelsin.

• bir tane F7R 2.0 150 hp buldum.Çok temiz.Ne dersiniz arkadaşlar.Hızlımıdır araç.Atikmi.Bilen birileri yokmu yahu:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.