Şimdi Ara

Megane 4 Android Multimedya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Megane 4 aracıma android multimedya taktırmak istiyorum ancak forumlarda, taktiranlardan değişik şikayetler okudum ve ne ölçüde doğru anlayamadım.
    Aranızda tecrübesi olan var mı megane 4 ile ilgili?
    Arabayla uyumsuzluk yapar mi?
    Orjinal fonksiyonlarından kayıp olur mu?
    Stop start'in bu sisteme zararı var mı?
    Arabanın beyni yandı diyenler olmuş, gerçekten böyle bir arızaya sebebiyet verir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

https://forum.donanimhaber.com/2018-renault-megane-sedan-ana-konu-guncel-bilgiler-burada--112734634-186#-1
    Konu başlığını ben de biliyorum da acaba multimedya ile ilgili paylaşım kaçıncı sayfada. Malûm 186 sayfa var ve hepsini okumak çok uzun zaman alır.
  • excellence E kullanıcısına yanıt
    demek istediğim o konuya sorun daha iyi olur, bilgili arkadaşlar çok, yardımcı oluyorlar hep
  • Mevcut ses sistemi nedir . Ekranlı değil mi. Android auto veya Apple car play işinizi görmez mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 13 Nisan 2019; 7:4:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

demek istediğim o konuya sorun daha iyi olur, bilgili arkadaşlar çok, yardımcı oluyorlar hep
    O konuya h.ici sordum ama kimseden cevap gelmeyince yeni konu başlığı açmak zorunda kaldım malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Mevcut ses sistemi nedir . Ekranlı değil mi. Android auto veya Apple car play işinizi görmez mi.
    Mevcut ses sistemi derken ben hoparlörlerden memnunum. Radyosundan memnun değilim. Çekim gücü zayıf ve bir çok frekansta parazitli ses geliyor. Eski arabalarımda hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Bu teypten kaynaklı. Bu konuda çok şikayet eden megane 4 kullanıcısı varmış.
    Ben de alternatif olarak servisin sonradan taktiği ve piyasada da satılan android multimedyalardan taktirsam nasıl olur acaba diye düşünmeye başladım.
    Araştırınca sonradan taktiranlarin farklı şikayetler yazdıklarını gördüm ama ne hikmetse hiç birinde detaylı ve teknik bir açıklama yok. Yaşanan sorunlarla ilgili çözüm için cevaplar da yok. Ben de bu şartlarda orjinal parazitli 😆 teyple mi devam etsem diyorum. Arabanın orjinalini bozmadan, 3-5 tane radyoyu da dinlemeyiveririm olur biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: excellence

Mevcut ses sistemi derken ben hoparlörlerden memnunum. Radyosundan memnun değilim. Çekim gücü zayıf ve bir çok frekansta parazitli ses geliyor. Eski arabalarımda hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Bu teypten kaynaklı. Bu konuda çok şikayet eden megane 4 kullanıcısı varmış.
    Ben de alternatif olarak servisin sonradan taktiği ve piyasada da satılan android multimedyalardan taktirsam nasıl olur acaba diye düşünmeye başladım.
    Araştırınca sonradan taktiranlarin farklı şikayetler yazdıklarını gördüm ama ne hikmetse hiç birinde detaylı ve teknik bir açıklama yok. Yaşanan sorunlarla ilgili çözüm için cevaplar da yok. Ben de bu şartlarda orjinal parazitli 😆 teyple mi devam etsem diyorum. Arabanın orjinalini bozmadan, 3-5 tane radyoyu da dinlemeyiveririm olur biter.

Alıntıları Göster
    Mevcut ekranı sormuştum. Büyük dokunmatik ekran mı var yoksa sadece gösterge mi

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Mevcut ekranı sormuştum. Büyük dokunmatik ekran mı var yoksa sadece gösterge mi

Alıntıları Göster
    Dokunmatik değil. Normal basit ekran var.
  • Facebook megane4 garaj grububa katılın orada anlaşmalı uygun fiyatlı cihazlar var. Veya paraya kıyip serviste taktiracaksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Facebook megane4 garaj grububa katılın orada anlaşmalı uygun fiyatlı cihazlar var. Veya paraya kıyip serviste taktiracaksiniz
    Işin kötüsü serviste takılan cihazlarda da sorun yaşadığını yazanlar var sosyal medyada.
    Servisin uyumlu diye 4000tl ye (13 nisan 2019 güncel indirimli fiyati) taktiği cihaz da sorun çıkartıyorsa, piyasadakiler nasıldır acaba insan merak ediyor.
    Piyasada ortalama 2200tl ye takan yerler var. 2200tl de çok ucuz sayılmaz. Hele servise 4000tl vermek tamamen mantıksız.
  • quote:

Işin kötüsü serviste takılan cihazlarda da sorun yaşadığını yazanlar var sosyal medyada.
    Servisin uyumlu diye 4000tl ye (13 nisan 2019 güncel indirimli fiyati) taktiği cihaz da sorun çıkartıyorsa, piyasadakiler nasıldır acaba insan merak ediyor.
    Piyasada ortalama 2200tl ye takan yerler var. 2200tl de çok ucuz sayılmaz. Hele servise 4000tl vermek tamamen mantıksız.

Alıntıları Göster
    Hocam çok fazla kullanıcı var haliylr şikâyet de fazla oluyor direk bozulacak diye düşünmeyin. Hem sorun çıkarsa reno işin arkadasinda duruyor. Kafanızda şüphe varsa serviste taktırin hatta sorunları da merkeze yazın böyle böyle cozemediniz bana necvoxda indirim verin diye

• quote:

Alıntıları Göster
    Hocam ne yaptınız taktırdınızmı multimedyayı. Kullanıyorsanız tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz.
  • Sahibinden de bir sürü Tesla ekranlı megane lar mevcut, onlara sorulabilir aslında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.