Şimdi Ara

*** MAZDA TAKIMI *** (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
1
Favori
109.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: japon dostu

quote:

Orjinalden alıntı: rotary_power

quote:

Orjinalden alıntı: Karşıyakalı®

Arkadaslar sizin için karikatür tasarlattırdım belki imzanızda felan kullanırsınız
     *** MAZDA TAKIMI ***

saol çok güzel olmuş ta bu araç nedir

mx-6 nın yandan yemişi

evet çok güzel ifade ettin

• En sondaki motor Türkiyede bulunmayan ve büyük ihtimalle hiçbir zaman bulunmayacak olan 2,3 hacimli motor.
  • 166 beygir gücünde.Aynı zamanda Bu motor mazda 6 da Turbolu olanı mazda3 mps de ve mazda 6 mps de de kullanılıyor
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: japon dostu

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Karşıyakalı®

Arkadaslar sizin için karikatür tasarlattırdım belki imzanızda felan kullanırsınız
     *** MAZDA TAKIMI ***

saol çok güzel olmuş ta bu araç nedir

mx-6 nın yandan yemişi

evet çok güzel ifade ettin

begendıysenız ne mutlu bana

• japon dostu BEN KULLANMAYA CALIŞIYOM HATA VERİYO ŞU AN OLDUGU GİBİ RESMİMDE
  • hele şükür oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: aligfb_1907

japon dostu BEN KULLANMAYA CALIŞIYOM HATA VERİYO ŞU AN OLDUGU GİBİ RESMİMDE

avatardan bahsetmiyorum imzadan bahsediyorum.
    sabitsalınım sen neden başka imza kullanıyosun bizim imzamız var zaten
  • tamam onuda halederim bugun veya yarın
  • tamam teşekkürler
  • yok önemli degil
  • Bu 99 mazda 323 lerin yedek parçaları da bildiğiniz gibi pahalı. Şunu soracam size. Bu aracın yan sanayi yedek parçası var mı?? Ben aracımın sadece bu yanından korkuyorum . Allah göstermesin bi kazam olsa , yaptıramam galiba... Kasko olayı var, o da çok para yav. 1.000 ytl istiyolar.
    Yani ancak yansanayi parça beni rahatlatabilir.
    Varmı bu konuda bi bilginiz?
  • 99 mazda 323 lerin parçaları çok pahalı değil kasko paran eğer gerçekten 1000 ytl ise çok uygun bugün bi fiat sienanın bile kasko ücreti 750 ytl

yan sanayi parça olayına gelince yeterince mevcut örneğin 98 mazda 323 ün bir farı orjinali 330 milyondu 2 sene önce yan sanayi dediğimiz korede yapılanı ki arada hiç bir fark yok 150 milyondu
  • 98 le 99 kasalar aynı mı?
    Eğer aynı ise bu habere çok sevindim...

arabayı sırf bu yüzden satmayı düşünüyoduk , ve halaa da satmak istiyoruz. ama öte yandan da satmak istemiyoruz.
    Çünki boyle bi araba satılmaz.tek eksiği bizimkinin klima abs yok.Bunlar sonradan da takılaabiliyor. bu arada fiyatını bilen varsa bilgilendirsin lütfen.
    şu kasko işini biraz daha araştırayım ben en iyisi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bekir__

98 le 99 kasalar aynı mı?

arabayı sırf bu yüzden satmayı düşünüyoduk , ve halaa da satmak istiyoruz. ama öte yandan da satmak istemiyoruz.
    Çünki boyle bi araba satılmaz.tek eksiği bizimkinin klima abs yok.Bunlar sonradan da takılaabiliyor. bu arada fiyatını bilen varsa bilgilendirsin lütfen.

hayır aynı kasa değiller fakat kullandıkları motor aynı bence protage kasa 323 satmak çok hata olur çünkü piyasada kolay bulunan bir model değil arabada abs olmayabilir fakat frenleri çok iyidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: mazhar

bende uye olabılırım arkadaslar 90 dan berı mazda modellerını ıncıgıne cıncıgına kadar takıp etmeye calıstım,ozellıkle 90 da ıthal edılen 626(1990-1991)yumurta kasa 626 (1992-1997) lara sempatım vardır,o zamanlarda mazdanın pek cok ozellıgı dıkkatı cekıodu ornegın elektrıklı camlar sadece mercedes ın e serılerınde varken cogu aracta dahı yokkken 626 larda vardı,aynı sey ozellıkle elektrıklı aynalar ıcınde solenebılır,bunların yanında hidrolik direksıyon 1990 yılında bırcok aracta yokken yine aynı sekılde mazdanın 626,323 serılerınde bulnuodu,demek ıstedıgım mazda 90 larda bı yukselıs hareketıne gırmıs fakat bunu fazla uzun surdurememıstı,6 ve 3 serısı cıkana kadar tabı

tabiyki üye olabilirsin adını hemen ekliyorum gördüğüm kadarı ile mazdanın sıkı fan larındansınız ve yakın takibe almışsınız dediğiniz 92-97 aralığındaki 6 serisine benimde olağan üstü bir sempatim var çok güzel arabalar bizdede 91 model vardı 626 çok harika bir makinaydı

• quote:

Orjinalden alıntı: son_samuray

quote:

hayır aynı kasa değiller fakat kullandıkları motor aynı bence protage kasa 323 satmak çok hata olur çünkü piyasada kolay bulunan bir model değil arabada abs olmayabilir fakat frenleri çok iyidir

aslında motordan yana bi parça sıkıntısı olacağını zannetmiyorum. asıl mesele farıydı, dikiz aynasıydı, tamponuydu falan filan.buyuk kazalarda tabii ki motor parçası da gerekli ama o kazalarda motordan önemli şeyler var...

• o tarz şeyleri dert etme şöyle bi örnek vereyim fiatın parçalarını nasıl sıkıntı çekmeden bulursan mazdanınkinide bulursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: mazhar

bende uye olabılırım arkadaslar 90 dan berı mazda modellerını ıncıgıne cıncıgına kadar takıp etmeye calıstım,ozellıkle 90 da ıthal edılen 626(1990-1991)yumurta kasa 626 (1992-1997) lara sempatım vardır,o zamanlarda mazdanın pek cok ozellıgı dıkkatı cekıodu ornegın elektrıklı camlar sadece mercedes ın e serılerınde varken cogu aracta dahı yokkken 626 larda vardı,aynı sey ozellıkle elektrıklı aynalar ıcınde solenebılır,bunların yanında hidrolik direksıyon 1990 yılında bırcok aracta yokken yine aynı sekılde mazdanın 626,323 serılerınde bulnuodu,demek ıstedıgım mazda 90 larda bı yukselıs hareketıne gırmıs fakat bunu fazla uzun surdurememıstı,6 ve 3 serısı cıkana kadar tabı

sende bizdensin yani sevindimama bişeyi yanlış yazmışsın 97 de 626 lar elektirikli cam kullanıyodu gibi 90 senelerinde 323 lerdede kullanılıyodu ve o zamanlar mercedeste bile oto cam yoktu içerden bagaj açma depo kapağı açma vs vs...
    bizimde mazdacı olmamızın nedenlerinden bir taneside bu

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: son_samuray

quote:

aslında motordan yana bi parça sıkıntısı olacağını zannetmiyorum.

işde o konuda emin olabilirsin

• benim imzayı hangi yönetici değiştiriyo çıksın delikanlı gibi söylesin nesi kural dışıalla allaaaa
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.