Şimdi Ara

Max Payne 3 Yeni Detaylar / İlk Taramalar (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
9.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: keteor

Max Payne 3 Yeni Detaylar / İlk Taramalar

Adamı ne hale sokmuşlar ya

Adam Hakan Peker gibi hiç yaşlanmayacak mıydı ?

Bence güzel olmuş.

• Karakter olmamış. Bana göre tam bir kıro
  • quote:

Orjinalden alıntı: gyükseltürk

Adam Hakan Peker gibi hiç yaşlanmayacak mıydı ?

Bence güzel olmuş.

Kimse adama yaşlanmasın demiyor ki, tabiki yaşlanacak

Bir Max Payne I-II deki adama bak; vucüt yapısı, yüz ifadesi, karizması birde önümüze sundukları hoca tipli orman kaçkını herife bak

Edit: Bir anket yapsak "Max Payne'in yeni tipini beğendiniz mi ?" şeklinde nasıl olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBRAHIMOVIC' -- 10 Haziran 2009; 17:55:41 >
  • inş gta4 deki gibi sorunlar bunda da olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: keteor

Adamı ne hale sokmuşlar ya

Mark Walberg'ten sonra artık rolü Bruce Willis'e verirler..

• Ben güveniyorum rs'ye güzel bir oyun olucaktır .
  • O alıştığımız adam nirdee yahu.. İlla bir yerini bozacaklar oyunun

neyse, umarım oyun oynanışı zevklidirde bunları unuturuz oynarken.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Üniversitede öğrencilere sıkan şerefsize benzettim..

aynen bende o ite benzettim
  • Suya düşse batmaz Anlayan anladı..
  • vah vah adam ne hale gelmiş keloğlana dönmüş resmen
  • Olmamış.
    Bu nedir? Bütün o Film-Noir havası gitmiş, karanlık gecelerde, karamsar bir havada oynamaya alıştık biz bu oyunu.
    Nedir bu Uncharted özentiliği yahu! Sen Max Payne idin. Maximum Pain idin.
    Indıana Jones, New York şubesi...
  • Karakteri ne hale getirmişler. Oyunun adını da değiştirselermiş bari, bilmesek Max Payne olduğuna inanmayız.
  • acıların çocuğu herif 10 senin acısını çıkarmaya geliyor body yapmış sakal makal yıllar yaşlandırmış ki kafada saçta kalmadı nerde eski max payne..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blue Fox

2ci oyunun konsunun bir kısmı acıklanmış maxin saçlar dökülmüş ve sokaktan gecenler kel koyiyimde kendine gel demeye başlamış buu hazmedemeyn max eline silahları alıp kim ne söylediyse sıkmaya başlamş konusu bu galiba bu kapak bende böyle bir izlenim braktı

• Madem 50 yaşına gelmiş , madem çökmüş o eski hareketleri yapmaması lazım haliyle bünye kaldırmaz , uçayım derken bel , kalp , şeker falan da vardır belki kalpten gider , felç de olabilir , bu kadar düşünceli bi şirket bunları da düşünememiş midir ki ? Ki geçen onca yıl adam ne yapmıştır , sonucunda ne olmuştur ki gene ailesini öldüren adamların peşine düşmüştür , 4. seri yapılırsa karşımıza nasıl bir stille çıkar acaba , belki de bastonla , ya da Max'in her an ölebileceği endişesiyle tüm oyunu mezarda geçirttirirler belli olmaz yani .
  • quote:

Orjinalden alıntı: SmaLLviLLe

Madem 50 yaşına gelmiş , madem çökmüş o eski hareketleri yapmaması lazım haliyle bünye kaldırmaz , uçayım derken bel , kalp , şeker falan da vardır belki kalpten gider , felç de olabilir , bu kadar düşünceli bi şirket bunları da düşünememiş midir ki ? Ki geçen onca yıl adam ne yapmıştır , sonucunda ne olmuştur ki gene ailesini öldüren adamların peşine düşmüştür , 4. seri yapılırsa karşımıza nasıl bir stille çıkar acaba , belki de bastonla , ya da Max'in her an ölebileceği endişesiyle tüm oyunu mezarda geçirttirirler belli olmaz yani .

Artık bastonla dövüşür...

• Bence herkes onyargılı yaklasıyor, tamam eski max payne gibi karizması kalmamıs ama yine karsımıza ceket pantolonla isten cıkmısta ailesini oldurenleri bulmaya calısıyor gibi cıkaramazlardı.
  • Ortaya güzel birşey çıksın yeter..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dreamscape

Bence herkes onyargılı yaklasıyor, tamam eski max payne gibi karizması kalmamıs ama yine karsımıza ceket pantolonla isten cıkmısta ailesini oldurenleri bulmaya calısıyor gibi cıkaramazlardı.

Ceket pantalonla işten çıkması , atlet pantalonla uykudan kalkar bir şekilde çıkmasından daha iyidir değil mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CellaTurcica

Akdeniz üniversitesinde geçen sene olay çıkartan elemana benzemiş

abi gülmekten ölüyodum yaaa bunlar kesin bu herifi koymuşlar olaydan etkilenip

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.