Şimdi Ara

Max Payne 3 Yeni Detaylar / İlk Taramalar (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
9.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Max Payne 3 Yeni Detaylar / İlk Taramalar

• olaylar 12 yıl sonra başladığı için tipi fena sayılmaz.en azından karekteri değiştirmemişler
  • Tek kelimeyle iğrenç olmuş! Aferin Rockstar, sayende Max Payne'den soğudum.

• işte bu değişime gerçekten ihtiyaç vardı , şimdi splinter cell ile uncharted karışımı gibi bişeyler olmuş grafikler atmosfer fln güzeel
  • Yorum yapmak için henüz erken.

Gameplay Video geldiğinde daha sağlıklı olacaktır.

Şu haliyle hayal kırıklığına uğramadımda diyemem.Ama Rockstar a güveniyorum.
  • Oyunun ismi şöyle olmaı:

Max Payne-3: İnsandan Maymuna Son Evrim
  • Bencede adamın değişmesi iyi olmuş..Asıl adam gene aynı kalsa kötü olurdu bence..
  • Üniversitede öğrencilere sıkan şerefsize benzettim..
  • 2ci oyunun konsunun bir kısmı acıklanmış maxin saçlar dökülmüş ve sokaktan gecenler kel koyiyimde kendine gel demeye başlamış buu hazmedemeyn max eline silahları alıp kim ne söylediyse sıkmaya başlamş konusu bu galiba bu kapak bende böyle bir izlenim braktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blue Fox

2ci oyunun konsunun bir kısmı acıklanmış maxin saçlar dökülmüş ve sokaktan gecenler kel koyiyimde kendine gel demeye başlamış buu hazmedemeyn max eline silahları alıp kim ne söylediyse sıkmaya başlamş konusu bu galiba bu kapak bende böyle bir izlenim braktı

• Kim o keltoş mu yeni MP
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Üniversitede öğrencilere sıkan şerefsize benzettim..

harbi ömer ulusoy'a benziyor

gerçi bu adam da zengief'e benziyor

sonuç olarak hepimiz ademle havvanın çocuklarıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 10 Haziran 2009; 15:40:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Üniversitede öğrencilere sıkan şerefsize benzettim..

Hocam lütfen ş.refsiz sözünü kullanmayalım. Çünkü biz bu sözü kullandıkca, başkaları da bu adamı baş tacı yapıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 10 Haziran 2009; 16:34:53 >
  • harbi adamın içi geçmiş o nasıl bi tiptir
  • Şerefsizim Max Payne'in ruhunu öldürmüşler. Helal olsun. John Locke'ın elbiseyide giydirmişler. Max Payne 3 - Fall of Max Payne daha uygun olurmuş heralde.
  • bence çok iyi bir karakter olmuş. aradan geçen yıllar yaşadıkları iyice çöküntü yaşamış birinin havası gerçekten war.
  • karakter saglam olmus ama may paynenin heralde üvey kardeşi intikam alacak yoksa bir adam bu kadarmı degisir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL[e]N -- 10 Haziran 2009; 16:44:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Obsidian

Müslüman olmuş da olabilir, ben öyle bir izlenim edindim. Fatih civarlarında da bir mefruşatçı açar, tamamdır.

Yerlerdeyim gulmekten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: designr

bence çok iyi bir karakter olmuş. aradan geçen yıllar yaşadıkları iyice çöküntü yaşamış birinin havası gerçekten war.

Sakallarıda beyaz yapsalardı bari
  • Ne bekliyordunuz ki, adam yaşlandığı zaman tabiki çirkinleşecek. 50 yaşında ki adamdan 20'lik karizmamı bekliyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.