Şimdi Ara

Masturbasyon çekiciliği sıfırlar. (FEROMON VE ÇEKİCİLİK KONUSU)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
2
Favori
2.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Feromon denilen bir kimyasal vardır.
    Feromon karşı cinsle iletişiminizi sağlar, kadın kendine erkek seçerken aslında kararı verdiren şey budur.
    Bu kimyasal, koku gibi elle tutulup gözle görülemeyen bir yapıya sahiptir.
    En çok feromon salgılayan ilk sıraya yerleşir.
    Kadın eş aramaktadır ve erkeğin feromonları sinyaller göndererek "beni seç" der.

MAsturbasyondan neden uzak durmalısınız? Neden nofap yapan biri daha çekici gelir? Sorularının cevabı burada;

Daha fazla feromon salgılamak için cinsel açlık çekmeniz gerekiyor.
    Şarjörler (testisler) dolu olursa maksimum feromonu salgılarsınız.
    Suni boşalma ile feromon salgılamanızı sekteye uğratıp kadın için ağaçtan farksız olursunuz.
    Yani testisler dolu olursa feromonlar devreye girer.
    Gözle görülmeyen elle tutulmayan bir el kadını ikna eder "ben senin için en uygun erkeğim" sinyalini en çok siz verirseniz en şanslı siz olursunuz.

İyi günler.
  • Cinsel seçilimi feromona indirgemek cahilliktir. Buna inanan gidip, sözde kadınları tahrik eden parfümlerden alabilir. Fizikî görünüş, kızın geçmişine ve komplekslerine hitap eden spesifik bir karakterde olmak, genel ve doğal idare edici maskülen tavırlara sahip olmak vs feromon denen şeyden bin kere daha önemlidir cinsel seçilimde.

Nofap sırasında hormonal değişimler olabilir ama asıl etken şartlanmaya bağlı gelişen ruhsal değişimlerdir. Sonuçta kendinizi nasıl hissediyorsanız dışarı öyle gösterirsiniz. Eğer nofap sonucu alacağını düşündüğün sonuçları, misalen her gün 1 tane elma yemeyle elde edebileceğine kendine inandırırsan nofapteki etkilerin aynısını alırsın.
  • kaynak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bir deney yaptım masturbasyonu bırakmanın en kolay yolu teori bana aittir bilimsel açıklama yapıyorum şimdi elinize Bir silah alıp cinsel organınıza ateş ediyorsunuz organ vefat ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebiqboss

Beyler bir deney yaptım masturbasyonu bırakmanın en kolay yolu teori bana aittir bilimsel açıklama yapıyorum şimdi elinize Bir silah alıp cinsel organınıza ateş ediyorsunuz organ vefat ediyor.
    Denedim işe yarıyor

• Bu doğru mu
  • Herkes dalgaya vursada gerçek bu maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 23 Eylül 2020; 10:26:18 >
  • totosu galiba

• Masturbasyon bağımlılığı ortadoğu ve asya ülkelerinde vardır. Bu ülkelerde kadın erkeğin peşinde köpek gibi koşar. Avrupa, amerika ve rusya gibi masturbasyon bağımlılığı olmayan ülkelerde, ilişkiyi başlatma girişimini kadınlar daha fazla yapar. Tesadüf değil tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Masturbasyon bağımlılığı ortadoğu ve asya ülkelerinde vardır. Bu ülkelerde kadın erkeğin peşinde köpek gibi koşar. Avrupa, amerika ve rusya gibi masturbasyon bağımlılığı olmayan ülkelerde, ilişkiyi başlatma girişimini kadınlar daha fazla yapar. Tesadüf değil tabii ki.
    Ahh ulan ah. Cinselliğin tabu olmadığı bir ülkede doğsaydık daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşantımız olurdu. Hem psikolojik hem sosyolojik daha iyi olurduk.

• Cinsel seçilimi feromona indirgemek cahilliktir. Buna inanan gidip, sözde kadınları tahrik eden parfümlerden alabilir. Fizikî görünüş, kızın geçmişine ve komplekslerine hitap eden spesifik bir karakterde olmak, genel ve doğal idare edici maskülen tavırlara sahip olmak vs feromon denen şeyden bin kere daha önemlidir cinsel seçilimde.

Nofap sırasında hormonal değişimler olabilir ama asıl etken şartlanmaya bağlı gelişen ruhsal değişimlerdir. Sonuçta kendinizi nasıl hissediyorsanız dışarı öyle gösterirsiniz. Eğer nofap sonucu alacağını düşündüğün sonuçları, misalen her gün 1 tane elma yemeyle elde edebileceğine kendine inandırırsan nofapteki etkilerin aynısını alırsın.
  • Bir şeyi kadın için değilde akıl sağlığınızı korumak için yapsanız keşke.Kadın da kadın.Sanki evrenin en ulaşılmaz şeyi hayret bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-72F89107A

Bir şeyi kadın için değilde akıl sağlığınızı korumak için yapsanız keşke.Kadın da kadın.Sanki evrenin en ulaşılmaz şeyi hayret bir şey.
    Kadın her şey değildir ama çok şeydir.
  • Yaklaşık 8 ay civarı denedim ama ne o zaman, ne de şimdi bir fark var. Bağımlısı değilseniz, böyle işinizi yapmak yerine günde 5-6 defa yapmıyorsanız, her gün 1-2 defa bile yapabilirsiniz. Sırf yapmayı bıraktınız diye istediğiniz her şey olmayacak, bir anda motive vs olmayacaksınız. Benim canım çok sıkılmasına rağmen gidip hiç yapmadığım şeyleri yapma isteği olmadı, onun yerine boş boş oturdum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7.62

Kadın her şey değildir ama çok şeydir.

Alıntıları Göster
    diyelimki sevgilimiz var onla yaşıyoruz bişeyler ozamandamı feromonumuz sıfırlıcak ozaman yine sevgilimize veya dışardaki kızlara karşıda feromon 0 olacak
  • 7.62 kullanıcısına yanıt
    Pek de bisi degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.