Şimdi Ara

Mart 2015: Yeni Bir İlişkim Var! (Güncel: Yıldönümü Hediyesi) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
617
Cevap
9
Favori
18.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: clopin

quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Unutulmayacak birsey degil beyler.
    Ekimde ayrildik.
    Araliktan beri mesaj atmiyorum.
    Unuttum , sildim kafamdan. Hemde buyuk fedakarlik yapmistim. Sonucta siliniyor.
    Hayirlisi buymus demek
    1 seneyi dolduracaktik su gunlerde demek ki boylesi daha hayirliymis. Sende hayirlisi buymus gozunden bakarsan unutursun kimse vazgecilmez degil bunu bil.

Bu arada ilk ayrilinca senden daha fenaydim belki de. evlerinin onunde otobus duraginda dahi bekledigim oldu ya da yada okulunun onunde saatlerce bekledim degdi mi ? Degmedi. Yazsam kitap olur harbiden ama DEGMEZ be kardesim sevgini haketmemis.

Aynen bi zaman sonra umursamamaya başlıyorsun zaten benimde başıma geldi o kadar peşinden koştum olmadı şimdi arasa tersliyorum artık

Kizlara bosuna seytan , nankor dememisler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GÜNCELLEME (Bugün; 2 Mart) Keşke bu güncellemeyi yapmıyor olsaydım ama ne yazık ki yapıyorum. Bugün okuldan arkadaşım aradı ve onu gördüğünü söyledi. Bi çocukla el ele görmüş. İnanmadım ilk olarak, inanmak istemedim ama maalesef ki gerçek. Sinirliyim, üzgünüm, pişmanım...
  • Başkasıyla birlikte olmayıp ne yapacaktı peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: G. House

Başkasıyla birlikte olmayıp ne yapacaktı peki ?

Şu an için senin gibi tepki veremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: decvarım

quote:

Onu başka bir insanla gördükten sonra üzülmen gereken süre 15 dk'dır gerisi senin kendi kurgulaman ve bocalamandır ve en önemlisi hayatını tek bir kadına merkezleme,yarın sen biriyle el ele dolaşırsın o üzülür ha ama üzülür mü ?
  • Silin şu konuyu ya. Saplanti haline getirmiş resmen. Kiz ayrildiktan sonra biriyle olmus aldatildim diyor. Omur boyu seni dusunecekti sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: dejavu

Silin şu konuyu ya. Saplanti haline getirmiş resmen. Kiz ayrildiktan sonra biriyle olmus aldatildim diyor. Omur boyu seni dusunecekti sanki.

Haklısın ömür boyu bir kız asla düşünmez düşünen genel de biz erkekler oluyoruz. UNUT arkadaşım UNUT Üzme kendini, Sevgi tek taraflı olmuyor bilmeni isterim. Ha daha öğrenemediysen, Bu kızı düşünüp kendini yıpratmaya devâm et. Ama bir gün mutlaka, Sevginin tek taraflı işlev görmediğini öğreniceksin mutlaka.!
  • Şu konuları gördükçe üzülüyorum ve özellikle genç arkadaşlara "etekli iktidar" kitabını acilen okumalarını öneriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu

Silin şu konuyu ya. Saplanti haline getirmiş resmen. Kiz ayrildiktan sonra biriyle olmus aldatildim diyor. Omur boyu seni dusunecekti sanki.

Başka bi kelime bulamadım durumu anlatmaya. Evet belki belli bi zaman sonra çok saçma gelecek bulunduğum durum ama şu an çok kötü hissediyorum.

• quote:

quote:

quote:

Onu başka bir insanla gördükten sonra üzülmen gereken süre 15 dk'dır gerisi senin kendi kurgulaman ve bocalamandır ve en önemlisi hayatını tek bir kadına merkezleme,yarın sen biriyle el ele dolaşırsın o üzülür ha ama üzülür mü ?

İşte ne yazikw ki hala onu hayatimin merkezine koymamin acısını cekiyorum. Ben onun kadar umursamaz olamiyorum maalesef.

• senle çıkarken varmıymış ?

senle ayrıldıktan sonra başkasını bulduysa nasıl aldatıldın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

senle çıkarken varmıymış ?

senle ayrıldıktan sonra başkasını bulduysa nasıl aldatıldın ?

Benle çıkarken yoktu.

Evet artık onunla sevgili değiliz ama hala unutamadım, seviyorum onu. Aldatıldığımı, ezildiğimi, küçüldüğümü hissediyorum.
  • Kanka unut artik su kizi ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

Kanka unut artik su kizi ya.

abi akşam peyote mi yapsak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

Kanka unut artik su kizi ya.

abi akşam peyote mi yapsak

Ahah, kyk parasi yatsin da..

• :) hala bu tarz davranış dogru degil iliski olup biter bu hep böyledir kapilmamak o rüzgara en dogrusudur. Mantığın önüne gecmemeli duygularin iyuice taniyana kadar

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    cuma yatıyo

• Arkadaşım epi topu bir aylık bir ilişkiyi bu kadar hayatının merkezi haline getirmeyi nasıl başardın, hani 3-5 sene olsa eyvallah diycem de. Bence sendeki aşk değil zaten de, senin esas kendinle ilgili sorunların var, aşk acısı falan değil bu yani, düzelmeye kendi içinden başlamalısın.
  • umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26es26

Arkadaşım epi topu bir aylık bir ilişkiyi bu kadar hayatının merkezi haline getirmeyi nasıl başardın, hani 3-5 sene olsa eyvallah diycem de. Bence sendeki aşk değil zaten de, senin esas kendinle ilgili sorunların var, aşk acısı falan değil bu yani, düzelmeye kendi içinden başlamalısın.

Kesinlikle en büyük hatayı onu hayatımın merkezine koymakla yaptım. Ders cikarmis oldum bundan.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.