Şimdi Ara

MAKÜ(Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi)...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni gelen arkadaşlar vs varsa şehir ve okul hakkında yardımcı olabilirim. Şimdiden hoşgeldiniz :)

• Uluslararası ticaret. Varsa kazanan arkadaşlar burdan konulaşım :)
  • Rastafey1 kullanıcısına yanıt
    Pek gelen giden yok gibi :D
  • Afyon ile Burdur'u karşılaştırmak istersek ne dersiniz Burdur'sa neden dolayı arkadaş ortamı hocalar kampüs felan bunlar hakkında bilgi verebilir misiniz???
  • up
  • merhaba bende bu maküyü yazacağım eğitim fakültesi nasıl kampüs nasıl kyk yurdu nasıl ulaşım,kira,yurt kampüs arası mesafe nasıl eğitim nasıl vs bilgilendirirseniz sevinirim :)
  • APPY038 senin sıralama kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetrfaruk -- 4 Temmuz 2015; 9:22:50 >
  • vetrfaruk V kullanıcısına yanıt
    ben meslek lisesi mezunuyum 11.500 sırlamam
  • 11 bin sıralamayla makünün hangi bölümünü yazacaksın???
  • quote:

Orijinalden alıntı: APPY038

merhaba bende bu maküyü yazacağım eğitim fakültesi nasıl kampüs nasıl kyk yurdu nasıl ulaşım,kira,yurt kampüs arası mesafe nasıl eğitim nasıl vs bilgilendirirseniz sevinirim :)

kyk yurdu bu sene 2 ye ayrılcak diye biliyorum şimdiye kadar sadece merkezde vardı bu sene kampüsteki yeni yurtta açılcakmış merkezdekinde odalar 3-4 kişilik değişiyor ama eğitim fakültesinin katı 4 kişilik
    eğer kampüsteki olursa 2 kişilik varmış diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum burdur ufak bir şehir kampüsü de yeni bu yüzden özel yurt olarak ufak yurtlar var merkezde,kampüsün ordaki özel yurt inşatta daha ne zaman açılır bilmiyorum diğer ufak özel yurtlar 300-500 arası değişiyor tavsiye istiyen varsa pm atsın
    eğitimini bilmem eğitim fakültesinin ulaşımda
    merkez kyk dan kampüse 30 dk
    burdur meydandan(özel yurtların geneli burada) 20 dk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.