Şimdi Ara

Magnat Ses Sistemleri Kullanıcı Kulübü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
31
Favori
52.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sekilde bir durum olacagini dusunmuyorum acikcasi. Turkiyede distributorler cidden cok sikintili ve bayilere sorun cikartiyorlar. Insallah duzelir, guzelim heco ve magnat lara yazik olmasin.
  • magnat marka için bu durum türkiye genelini mi etkiliyor yoksa farklı yerlerde satışı var mı ? İstanbul da satış yapan yer yok mu ?
  • Herkese Merhaba heco ve magnat şuanda dikmen elektronikte satışa başlanmış ilgilenen arkadaşlar bakabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

Herkese Merhaba heco ve magnat şuanda dikmen elektronikte satışa başlanmış ilgilenen arkadaşlar bakabilirler

Ankara GSA Elektronik'te sitelerine bakınca neredeyse hiçbie hoparlör kalmamış.
    Magnat,Heco satıştan kaldırdı mı durum nedir bilen var mıdır?
  • thenlee T kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam durumu bilemiyorum ama dikmendede fiyatlar orhan bey ile aynı sayılır
  • http://pelinlimited.sahibinden.com/ heco ve magnatın yeni sahibi sanırım.. onlarca paket var gayet de iyi fiyatlar...
  • pelin ithalatçısıydı yanılmıyorsam zaten de sahibindendeki ilanlarda manyak fiyatlar vermiş.
  • Pelin elektronik zaten Heco ve magnatı Türkiye'ye getiren distribütör firma.. Gsa da pelin elektronik'in tek yetkili Heco ve magnat Satıcısıydı.. Demek ki anlaşamadıkları noktalar olmuş ve Bu ortaklıktan ayrılmışlar.. Dikmen Heco ve magnat satacak olsa bile Gsa'nın yakaladığı adetleri ve ciroları yakalaması imkansız.. Bu benim kişisel yorumum. Bence Pelin Hifi Gsa elektronik gibi bir bayii'yi mum ile arayacak buraya yazıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuzde yuz hakkisin Alper

• magnat ürünlerini bu kadar çok tanıtan ve satışını yapan orhandı.bende orhan satıyor diye güvenerek aldım.çokta memnum kaldım.orhanı saf dışı bırakmak çok doğru gelmedi.her ikisi içinde hayırlı olsun.
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Wharfedale satarken
    polk audio gelince wharfedale çöp oldu

polk audio satarken

Dalı geldiğinde Polk audio cop oldu

Magnat la heco gelince dali çöp oldu

Simdi yeni marka gelir heco magnat cop olur merak etmeyin dostlar

Genel satıcı politikası elinde ki her zaman iyidir.

Belki buna iyi Yanlı bakmalıyız. Hep bir tık yukarı cihazlar getiriyor demeliyiz. Dalı magnat la bunu Söylemek zor ama olsun biz gene oyle Düşünelim

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Wharfedale satarken
    polk audio gelince wharfedale çöp oldu

polk audio satarken

Dalı geldiğinde Polk audio cop oldu

Magnat la heco gelince dali çöp oldu

Simdi yeni marka gelir heco magnat cop olur merak etmeyin dostlar

Genel satıcı politikası elinde ki her zaman iyidir.

Belki buna iyi Yanlı bakmalıyız. Hep bir tık yukarı cihazlar getiriyor demeliyiz. Dalı magnat la bunu Söylemek zor ama olsun biz gene oyle Düşünelim

ben sizler kadar tecrübe sahibi değilim.sizler daha iyi bilirsiniz satış geçmişlerini.ben sadece kendi açımdan ve orhanı tanıdığım kadarıyla söyledim.orhanın söylediklerine güvendim ve beni yanıltmadı.
    tabiki oda ticaret yapıyor elindeki ürünü satması lazım.söyledikleri tutmaz o zaman eyvallah ama dediklerinde yanlış görmedim ben.
    inşallah herkes için özellikle biz alıcılar için hayırlısı olur.
    zaten bir şey alacaksam sen ve senin gibi bilgi sahibi arkadaşların görüşlerini soruyorum ona göre hareket ediyorum.

• Gunaydin "eraycelik80" hocam, cok daha oncelerini bilmiyorum ama Dali tarafinda durum biraz karisik. Bir ara konusuruz, ben cok farkli duydum. Alper hocam bende size katiliyorum. GSA yi kaybetmekle yanlis yapti Pelin. Dikmen ayni satis rakamlarini yakalayamaz. Bakalim belki cok daha saglam markalari uygun fiyatlara goruruz GSA da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zek -- 20 Nisan 2015; 10:21:30 >
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Belki ben yanılıyorum ustat belki siz haklısınız

• Şu çöp muhabbeti bu hobiye ve çöp olarak nitelenen ürünleri kullanan kişilere yapılan en büyük haksızlıktır.

yıl 2013

http://forum.donanimhaber.com/m_80541737/tm.htm

quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Aslında şu yapılan benzetmelere biraz daha dikkat etmek lazım.. Cihazlara; berbat, çöp, oyuncak, eve sokmam, odaya almam vs..gibi benzetmeler yapmak her zaman tartışmalara yol açıyor.

Aynen katılıyorum.
  • zek kullanıcısına yanıt
    Ustat Orhan bey den benim de alışverişim oldu cidden çok ilgili çok da yardım ci oldu

buna Şüphe yok yazdığım mevzu çok baska belki ben haksızım ama disardan bakınca boyle gördüm bir an

• Asefik kullanıcısına yanıt
    katılıyorum.. herkes durumu elverdigi kadar iyi birşeyler almaya çalışıyor.. almak isteyen arkadasların hevesi de kaçabilir. şahsen çöp yorumları tercihlerimi allak bullak etmişti .. ister istemez etkileniyor insan.
  • valla zaten eray yüzünden en sonunda kapının önündeki çöp bidonunu bağlayacağım amfiye
  • Ustadim hakli haksiz gibi bir durum yok zaten. Konusuruz bir ara.
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    :))))(

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.