Şimdi Ara

MACBOOK PRO MID 2010 KURULUM DVD SI LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar devamli okudugum macbook ve windows 7 mesajlari sonrasi bende yukleyim diyerek bir girisimde bulundum ama cok pisman oldum cok yerde arastirdim ve en sonunda evde tasinma esnasinda kaybetmedigim ama hala bulamadigim mac os x kurulum dvdlerine ihtiyacim oldu onuda sordum bir kac yere ama kopya dvdsindende yukleyemezsin dediler... Acaba bu konuda ne yapabilirim... Orjinal dvd lerini nasil temin edebilirim.... Yardimci olacak arkadas var mi... Simdiden tesekkur ediyorum.. Not : macbook um yurt disidir Macbook pro 15 inch Mid 2010 dur i7 islemci gt330 ekran kartli glossy ekran olandir... Bu modelden olupta dvdleri konusunda yardimci olacak arkadas varsa bana pm den ulasirsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler... Elimde macbook pro 13 inch orj dvdleri Mac Os X Snow leopard orjinal retail dvd var bunlardan kuramadim... Windows 7 kurabiliyorum ama ondada ses problemi ve wifi problemi oluyor onun icinde apple update lerini beklemek gerekiyor... Macbook ve mac os acemisiyim... Inşallah son pismanlik fayda etmez durumunda değilimdir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bimekan -- 7 Kasım 2010; 10:50:38 >

• Herhangi bir Apple Magazasindan veya Mac Os X Snow Leopard satan bir magazadan temin edebilirsiniz.Kutudan cikan sadece icerikteki mac ile uyumlu oldugundan farkli bir modele kurmanizi engelleyecektir.Fakat magazalarda satilan isletim sistemi dvd si oldugu icin tum maclere sorunsuzca yuklenecektir.
  • Afyon da olmam o konuda biraz sıkıntı yaşattı ama online resmi olarak alabileceğim satuış mağazası var mı...
  • http://www.elmasepeti.com/Apple-Mac-OS-X-Snow-Leopard_270.html#0

alışveriş yapmışlığım var güvenilir bir sitedir. fiyat olarakta apple mağazalarında 85tl bu sitede 65 tl yazıyor
  • Elma sepetindeki upgrade dvd si... Neyse ban yarın şu apple storeları bir arayayım bakalım var mı onlarda da acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bimekan

Elma sepetindeki upgrade dvd si... Neyse ban yarın şu apple storeları bir arayayım bakalım var mı onlarda da acaba...

hocam torrent kullanmayı düşündünüzmü, malum türkiyede para verseniz almanız neredeyse imkansız, torrent üzerinden indirmek pekte etik dışı olmuyo bu durumda.
  • Peki şu anda Mac Os X Snow leopardın en son retail dvd si 10.6.3 mü 10.6.4 mü
  • quote:

Peki şu anda Mac Os X Snow leopardın en son retail dvd si 10.6.3 mü 10.6.4 mü

şu an yapacağınız en garantili iş 10A432 sürümünü indirip sonrasında bilgisayarın kendini güncellemesini sağlamanız.. 10.6.4 en son sürüm ama orjinalinden kopya olup olmadığını bilemezsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

quote:

Peki şu anda Mac Os X Snow leopardın en son retail dvd si 10.6.3 mü 10.6.4 mü

şu an yapacağınız en garantili iş 10A432 sürümünü indirip sonrasında bilgisayarın kendini güncellemesini sağlamanız.. 10.6.4 en son sürüm ama orjinalinden kopya olup olmadığını bilemezsiniz..

çok teşekkür ederim bakıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.