Şimdi Ara

Macbook Pro Facetime Calistiramadim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Macbook'da iPhone'umda kullandigim Apple ID ile FaceTime'a giris yapiyorum. Fakat kendi telefonumu aramayi denedigimde, "is not available for FaceTime" yaziyor ekranda.
    Aceba farkli 2 Apple ID'si mi olmak zorunda? Yani telefonda farkli, Mac'de farkli Apple ID'ler ile mi giris yapmam gerekiyor?

• telefonunuz jb'li degil ve my3g kurulu degil ise ayni wifi sistemi ustunde oldugunuzdan emin olun.. baska yerlerde de olsa mutlaka bir wifi kanalina bagli olmasi gerektigini unutmayin (jb'li ve my3g kurulu durumu haricinde) .. bir de secenekler / telefon / facetime'in ON durumunda oldugunu telefonunuz uzerinden kontrol edin...
  • Yoo aple id ile sıkıntı yok ben ayni apple id ile iPad 2 den iPhone 4 u aramayi denedim az once aninda baglandi.
  • Facetime'da telefon numaramin basinda "+" yokmus arkadaslar, o yuzden calismiyormus :D Tesekkurler yinede ilginiz icin...
  • Bende geçen hafta aldığım macbook Pro'mda Facetime'ı çalıştıramadım.
    İphone'da kullandığım ID'im ile girdim olmadı yeni ID aldım olmadı bende vazgeçtim.
  • telefon numaranin basina + koymayi dene dostum :)
  • xiaxle arkadaşım ben username ve pasword'ü geçemiyorum devamlı ''network connection'' hatası veriyor.
    internet bağlantımda hiç bir problem yok, herhangi bir virüs programı yok, modemin firewall'u kapalı.
    anlamadım gitti neden bağlanamıyor.
  • Hmm. Bu konuda bilgim yok fakat dilersen login ekraninda kayit ol'a tiklayarak yeni bir uyelik olusturup dene. Belki diger hesabinla alakali bir problem vardir.
  • Onuda denedim olmadı maalesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiaxle

telefon numaranin basina + koymayi dene dostum :)

onunla ilgisi yok...ben çok test ettim...bazen facetime aktif olmuyor..biraz bekleyip deneyin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.