Şimdi Ara

MacBook Pro Almayı düşünüyorum tavsiye...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıktada da belirttiğim gibi macbook Pro almayı düşünüyorumm... Kullanım olarak internette gezerim film izlerim arada bir oyun oynarım diyebilirim beni uzun süre götürebilecek bir laptopa ihtiyacım var... Daha önce hic mac kullanmadım.. Satın aldıktan sonra indireceğim her program için lisans falan gerekiyor mu? Mac konusunda pek bilgim yok. bilen arkadaşlardan bilgilendirmelerini rica ediyorum önerilerinize açıgım...

Düşündüğüm model : 13 inç: 2.6 GHz Retina ekranlı

Özellikler
    2.6 GHz çift çekirdekli Intel Core i5
    3.1 GHz'e kadar Turbo Boost
    8 GB 1600 MHz bellek
    128 GB PCIe tabanlı flash depolama1
    Intel Iris Graphics
    Yerleşik pil (9 saat)2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildizz35 -- 12 Ağustos 2014; 19:25:29 >

• Oyun oynamadığın sürece seni sonsuza kadar götürür :) Şaka bir yana oyun da oynasan uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanacağından şüphen olmasın. 2 buçuk senedir macbook pro kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Macbook kullanıcılarının en büyük korkusu sıvı temasıdır. Cihaza sıvı dökmediğin sürece seni uzun yıllar götürür. Sıvıya maruz kalırsa da neredeyse cihaz kadar maliyet çıkar. Onun dışında cihazın sesini baya artıran boom programı var onu satın almanı tavsiye ederim. Fiyatını şu anda hatırlamıyorum ama çok ucuz olduğunu biliyorum. Applestore da var.Film için VLC Player ya da Mplayerx indir. Çünkü Quick time player türkçe altyazı desteği yok. Fotoğraf için Aperture'yi kullanabilirsin. Aklıma şimdilik gelenler bunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.