Şimdi Ara

Macbook Air 2013 nereden alınmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple Store Türkiyenin de açılmasının yanı sıra birçok alternatifin de olduğu düşünülürse Macbook Air en ucuz ve sıkıntısız nereden alınabilir? İstediğim özellikler 13 inch 128GB SSD 8GB RAM i7 işlemci. Apple'ın sitesinde bu ürün

3.336,06 TL KDV dahil
    278,01 TL x 12’ye kadar taksit veya 3.202,62 TL havale fiyatı

Tabii bu fiyatın oluşmasında öğrenci indiriminin de etkisi var. Aynı şekilde bu fiyattan daha ucuza satan ve aynı Apple'ın sunacağı garantiyi sağlayan yer var mı bildiğiniz? Ekstra öğrenci indirimi uyguluyorlarsa uygulanmış halindeki sonucu önemli olan ;) Teşekkürler yardımlarınız için şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DorukAkinci -- 25 Ocak 2014; 20:02:43 >

• İnternette birçok site bulabilirsiniz ararsanız. Seri numarassını google'a yazın yeter.
  • Yazdım aslında da doğru şeyi mi yazdım bilemedim o da ayrı konu. Sadece yabancı siteler çıktı. Sanıyorum Türkiye'de bu ürün yok satışta. Zaten siteleri dolaşırken de görüyorum hep 4GB Ram veya i5 işlemcili. Acaba yanlış mı yazıyorum diyerekten aradığım cihazın seri numarası tam olarak nedir bir bakabilme ihtimalin var mı acaba? Z0NZ gibi bir şey olarak bulmuştum ben?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DorukAkinci -- 26 Ocak 2014; 1:57:16 >
  • Ben de baktım Apple Store'a, seri numarasını göremedim. Sizin saydığınız özelikleri özel sipariş ile alabiliyorsunuz. Bence Apple Store'dan şaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetSelçuk -- 26 Ocak 2014; 10:38:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.