Şimdi Ara

CİTROEN C4 1.6 THP EXCLUSİVE OTOMATİK Mİ ASTRA 1.4T OTOMATİK COSMO MUMYARDIM LÜTFEN???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 40.000 bütçemiz var. C sınıfı benzinli otomatik araç bakıyoruz. Sizce hangisi daha mantıklı bir tercih olur. Konfor, sessizlik, donanim ve yakıt olarak hangisi daha mantıklı olur? Gönlümüzde biraz c4 den yana da açıkçası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorum yok mu arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri alman biri fransız bizim forumdaki alman hayranlığı ile az kişi Citroen der. Citroen benzinli de tam otomatik kullanımıyorsa kesinlikle Astra. Yoksa hangisini beğeniyorsanız onu alın ama mutlaka test sürüşü yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 22 Kasım 2014; 23:57:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra 1.4T manuel kullanırken otomatik viteslisini kullanan arkadaşların çoğu tüketimden şikayet ediyorlardı, makyaj sonrası sanıyorum tüketim ve performansta bir takım iyileştirmeler oldu.

C4 ü kullanmadım ancak o da zarif ve kaliteli bir araç incelediğim kadarıyla, Astra 1.3 dizelden C4 1.6 dizele geçip C4 ün performansını daha iyi bulan bir arkadaşımız olmuştu ancak istediğiniz mukayese için bir tecrübem yok, tahminim benzer tüketime rağmen C4 daha büyük ve güçlü motoruyla daha tatminkar bir performans sunacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Biri alman biri fransız...

Bu kıyas burada bitmiştir zaten.
  • tasarım görecelidir ama bence iç ve dış tasarımı c4 ün daha iyi .

konfor için başa baş diyebilirim 17'' jant dan dolayı .

performans için kesinlikle c4 daha üstün alt devirlerden itibaren akıcı ama yol tutuşun da astra biraz daha önde.

yalıtım konusun da c4 daha iyi .

iç hacim ve bagaj konusun da c4 açık ara daha iyi .

yakıt olarak c4 daha iyi ama tam otomatik astranın geçişleri çok daha iyi .

2. el ve marka imajı olarak astra açık ara daha iyi .

donanım olarak bir birlerine üstün noktaları var birini diğerinden üstün görmek çok zor .

astranın bakım maliyetleri daha pahalı .

ikisinin de ses sistemleri güzel ama astranın daha kaliteli ses verdiği gerçek .

hangisini alırım karar vermek zor ama biraz sıradanlıktan uzak olmak iyidir c4 diyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: E-HDI

tasarım görecelidir ama bence iç ve dış tasarımı c4 ün daha iyi .

performans için kesinlikle c4 daha üstün alt devirlerden itibaren akıcı ama yol tutuşun da astra biraz daha önde.

donanım olarak bir birlerine üstün noktaları var birini diğerinden üstün görmek çok zor .

ikisinin de ses sistemleri güzel ama astranın daha kaliteli ses verdiği gerçek .

hangisini alırım karar vermek zor ama biraz sıradanlıktan uzak olmak iyidir c4 diyorum .

1.6 dizel moorlu C4 yarı otomatik, turbo benzinlisi tam otomatik biliyordum, C4 ün turbo benzinlisi de yarı otomatik ise Astra daha konforlu vites değişimlerine sahip olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

1.6 dizel moorlu C4 yarı otomatik, turbo benzinlisi tam otomatik biliyordum, C4 ün turbo benzinlisi de yarı otomatik ise Astra daha konforlu vites değişimlerine sahip olabilir.

ben yarı otomatik dize biliyorum o yüzden astra derim

• 40 bin tl ye cosmo astra otomatik varsa kaçırmayın derim.

• quote:

Bu baya açıklayıcı oldu teşekkür ederim.

• 40 bin TL'ye bu araçlardan varsa bende alayım.

Gerçekten var mı ?
  • Bence C4'e bi şans ver önyargılı davranmamanı tavsiye ederim.

• C4 1.6 THP en iyi ihtimal 42 bine pazarlıksız bulabilirsin.

Astra da 1.4 Cosmo Otomatik ancak kazalısını bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kulilka azadi -- 23 Kasım 2014; 1:46:48 >
  • Konuştuğum araçlar var, memleketin bu ortamında senenin sonunda ben iyi bir pazarlıkla rahat indirtiyorum araçları:) Götürüp galeriye verseler onlar daha da aşağı verecek ki işi sıkışık olan sonunda onu yapıyor.

• O fiyata temiz arac bulmak çok zor bence.

• Ben yine astra ya kaydım, hatta sport tourer modelinden biriyle anlaşmak üzereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahas

Ben yine astra ya kaydım, hatta sport tourer modelinden biriyle anlaşmak üzereyim.

Hakkınızda hayırlısı, artık öyle eskisi gibi çok kötü araba kalmadı, en güzel araba içinizin en çok ısındığı araba; artısıyla eksisiyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Orijinalden alıntı: tahas

Ben yine astra ya kaydım, hatta sport tourer modelinden biriyle anlaşmak üzereyim.

Hakkınızda hayırlısı, artık öyle eskisi gibi çok kötü araba kalmadı, en güzel araba içinizin en çok ısındığı araba; artısıyla eksisiyle..

Teşekkür ederim, gerçekten öyle birinin eksik yanını diğerinin artısı kapatıyor zaten.
  • C4'ümüz var c4 dizel otomatik olsa c4 derdim ama zaten benzinli olacak astra al.
    ve 40 45 arasi iki aracida bulamazsin temiz arac yok o civarlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: Tekkendeki Panda

C4'ümüz var c4 dizel otomatik olsa c4 derdim ama zaten benzinli olacak astra al.
    ve 40 45 arasi iki aracida bulamazsin temiz arac yok o civarlarda

İstenen fiyatlar genel de 45-50 arası ama teklif ettiklerimden fiyatlarını indirmeyenler azınlıkta ne hikmetse.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.