Şimdi Ara

2000 Model Megane Coupe Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15.000 TL civarinda ve çoğu 175.000-200.000km. Bu 12-15 bin TL te temiz bir megane coupe 99-2000 model alınır mi?

Not: LPG taktirmayi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CDBurnerXP -- 9 Haziran 2015; 14:53:27 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Temizse neden alinmasin. Cabrio olanlarla arasinda fiyat farki pek olmamasi lazim. Onlara baksana usta. Cok hos onlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Temizse neden alinmasin. Cabrio olanlarla arasinda fiyat farki pek olmamasi lazim. Onlara baksana usta. Cok hos onlar

Hocam cabrio çok az araç var öyle olan. Cabrio olmayan temiz bulmak daha kolay olur diye düşündüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınmaz mı, ben 2000 model ini satıp, 2001 model fulunu aldım. O kadar sevdim yani Ama kesinlikle 2000 model üstü 16 valf olanlardan almaya çalışın. K4M motor kodlu olanlar, çok daha verimliler.

• quote:

Orijinalden alıntı: zgn61

Alınmaz mı, ben 2000 model ini satıp, 2001 model fulunu aldım. O kadar sevdim yani Ama kesinlikle 2000 model üstü 16 valf olanlardan almaya çalışın. K4M motor kodlu olanlar, çok daha verimliler.

Hocam şuan kullanıyor musunuz? Biraz anlatabilir misiniz? İçi falan nasil yani full de neler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CDBurnerXP -- 9 Haziran 2015; 15:10:54 >
  • CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    Tabi ki kullanıyorum, nasip olursa da uzun süre kullanmaya devam edeceğim inşallah. 2000 model expression di eski aracım. Sunroof, deri koltuklar ve 6 li cd changer yoktu. 1 yıl kadar kullandım eski aracımı, baya memnun kalınca neden fullunu almim dedim. Gerçekten gidişi, yakıtı vs oldukça memnundum. Satıp bi hafta içerisinde 2001 model fullunu aldım. 4 kişi rahat yolculuk yapabiliyor, defalarca kez yaptım çünkü. Tabi 1.92 boyunda olan arkadaşım biraz zorluk çekiyor ama o da arabayı çok sevdiğinden ses etmiyordu Hatta abartıp bende bundan mı alsam diye düşünmeye başladı Bu fiyatlara bundan daha dolu bu kadar yakışıklı bi araba yok. Bahsetmedim ancak zaten klima, ABS, 4 hava yastığı, yol bilgisayari standart. Motoru k4m kodlu olan 1.6 16v. Yakıt olarak şehir içi 20 kr yaktığım bile oldu, ama genelde 22-23 kr. Standart çoğu 1.6 motordan seri. 0-100 ü 9.5 sn. Sormak istediğiniz farklı bişe varsa buyurun. 1 yıl bir alt paketini kullandım, nasip olursa da bir kaç sene su an mevcut cupumu kullanacağım.

• Kazası yoksa,bakımlıysa alınır.
  • Sahibinden İlan no 216051478 benle alakası yok ama çok temize benziyor ilk sahübinden diyor sunrofta var değerlendirin
    Ayrıca alacaksanız bu kasa alın yanı ön panjuru böle olsun 99 modelleri kötü duruyr

• zgn61 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam siz 2001 i full olduğu için mi tercih ettiniz yoksa başka bir şey mi vardi

• CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    Full olduğu icin tercih ettim, eski aracından hiç bir şikayetim yoktu. Bugün sattığım arkadaşla görüştüm, oda Allah razı olsun diyor. Bakımlısını bulduktan sonra gönül rahatlığıyla alınır.

• Bu araçlardan bende arıyorum şu anda.Zaten çok haşır neşir olduğum bir marka Renault'da servis danışmanı olduğumdan :D Gerçekten güzel araçlar tavsiye edilir. .Hele fulleri tadından yenmez.
  • 2004 doğumlu biri nasıl araba alıyomuş. bunun gibi bebeleri babasına şikayet edicen bi temiz sopayı yicekler

• 2.0ide olanı vardı bizde 24km de almıştık.Donanım olarak döneminin full araçlarından farkı yok.gidişi falanda fena değildi.

• Güzel araç, alınabilir. İncelemesi;
    http://www.otoblog.info/renault-megane-coupe-2-0-16v-2000
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.