Şimdi Ara

iPhone 6 Clear-Coat Full body iade edeceğim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
6.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haftasonu Kartal M1 AVM de Clear-Coat full body koruma kaplattim.
    Zira bu haftasonu iade etmeyi dusunuyorum urun materyali acayip sert ve kalitesiz.Misal klavye de bir yazi yazarkan i harfi yerine ı harfi yazarken elinizi tusun uzerinde kaydirmak zulüm ve patir patir ses geliyor.Ayrica yanlardan inanilmaz sert keskin elinizi hizlica surtseniz nerdeyse kesecek gibi.

Bu bende mi oyle yoksa clear coat hepsi mi oyle ? Sizin yorumlariniza gore hatta yarin bile iade edebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PesimistChe kullanıcısına yanıt
    2 plus için yeni yaptrdım.2 side mükemmel oldu.Bugünü kadar kullandığım en iyisi diyebilirim.Dokusu olsun malzeme kalitesi olsun.
  • Başka yorumu olan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PesimistChe

Başka yorumu olan yok mu?

ben cevahir'de iphone 6 plus için yaptırdım.
    ön jelatinin kenarları tam oturmadı gibi.
    ama diğer kasa kaplama kısmında bir sıkıntı yok. sadece sol alt açılma yaptı. götürüp tamamını değiştirtcem.
    cebe koyduğumda kenarlarda iplik yapışması oluyor biraz da
  • Valla bende yaptırmayı düşünüyorum arkadaşlar 6 plus için bakalım nasıl olacak
  • daha kalitelisi piyasada yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

quote:

ama diğer kasa kaplama kısmında bir sıkıntı yok. sadece sol alt açılma yaptı. götürüp tamamını değiştirtcem.

Evet iplik yapışma olayı bende de var fakat ekran çok sert ve kaygan değil , bu sadece bende mi böyle ?
  • quote:

quote:

quote:

Evet iplik yapışma olayı bende de var fakat ekran çok sert ve kaygan değil , bu sadece bende mi böyle ?

ekran kenarlarının oval şekilden dolayı tam yapışmamış gibi durması da söz konusu mu sizde?

• quote:

quote:

quote:

benim ekran hissiyatı konusunda bir problemim yok

• secospacos S kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Bende yaptırdım 6 için kenarlarında açılma var daha gitmedim ön kısıma gelince bu tarz ürünlerin hepsi böyle size tavsiyem daha ince ve mat yaptırmanız ozaman kaymada sıkıntı olmaz
  • skinomi veya bodyguardz tavsiye ederim . clearcoat çok pahalı ve kalitesiz olarak düşünüyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: Iwan

skinomi veya bodyguardz tavsiye ederim . clearcoat çok pahalı ve kalitesiz olarak düşünüyorum .

bu dediklerinizi uygulayan yer var mı istanbulda
  • secospacos S kullanıcısına yanıt
    istanbulda bilmiyorum ankarada hopiyodi uyguluyor .

• bende iphone 6 için yaptırdım arka ve ön fakat çok kaliteli değil yanlardan elinize geliyor sanki çıkacakmış gibi ve hiç bir kılıfa uymadı çok kalın geldi spigen neo hybrid ex metal ile kullanıyorum mecburen arka tarafı sökmek zorunda kaldım kalınlığından dolayı. Bence öne kırılmaz tempered glass bir koruma ve arkaya ince ve çizilmez bir koruma en iyisi. Öndekinide söktürüp bunları taktırıcam. İstanbulda bu dediğiniz markaları uygulayan yer varsa gidelim.
  • arkadaşlar ben kartal real m1 den g2 marka telefonumu kaplattım haftasına sol önden patladı sonra tekrara yaptırdım 3 ay geçti tekrar patladı bu sefer fiş istediler yok maliye bakanlığı istiyormuş diye bıdı bıdı yapıyorlar ısrar ettim fiş yoksa 5 lira verin değiştirelim dediler ..

şimdi ömür boyu garanti edilen malzeme için
    parmaka izi olmuyor dediler benim makinada başta olmayan parmak izi oluyor
    ayrıca film tabakasının yanında kir birikiyor iğrenç bir görüntü oluyor,
    birde ömür boyu garanti ürünün için fiş istemeye başladılar büyük ihtimalle patlama olayı çoğaldı zarar etmeye başladılar
    dikkat edin pos fişler belli zaman sonunda mürekkep uçar .(buna firma taratsanızda bizim için sorun olmaz dedi)

hülasa

malzeme dedikleri gibi kaliteli değil özellikle köşe kenarları patlıyor
    parmak 3 ay gibi süre sonunda olmaya başlıyor sanırım benim elim çok yağlı
    ömür boyu fişi saklamak zorundasınız onlar aldığı kaydı elle tutuyormuş ordan kayda bakamazlarmış

adam gibi ince bir kılıf alın zaten gorilla çizilmiyor.
    ayrıca bu ürün düşmelerde telefonu koruyormuş ya pek ianmayın derim

iPhone 6 Clear-Coat Full body iade edeceğim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hippy3tr -- 4 Kasım 2014; 16:53:08 >

• Bugüne kadar hep koruma ile kullandım telefonlarımı.
    Clear coat içlerinde en iyi olanı.Gerçi 10 gün oldu zaman gösterir ama şu an mükemmel
  • quote:

Bu tarz ürünlerin hepsi böyle. Siz diğer sıradan ekran koruyucu filmlerle/jelatinlerle kıyas yapıyorsunuz benim anladığım kadarıyla. Bu nedenle farklı geliyordur.
    Bahsettiğiniz yapışkanlık hissiyatı doğru. Cama yapışır mesela bu koruyucu ile telefon.
    Ekran koruyucular basit çizilmelere karşı koyarken bu tarz ürünler darbeye karşı da koruma sağlıyor.
    Tek çözümü bu ürünü kullanmamanız olur. Başka yapılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.
  • Arkadaşlar bugün cevahir'den değişimi yaptım. iphone 6 plus için yeni bir model gelmiş onu taktılar. eskisinden bariz kalite olarak daha iyi
    eskisi yenisi farkını şöyle anlayacaksınız:

- Eskisinde ön kameranın üstündeki sensörlerin olduğu bölüm açıktı. yenisinde orası kapalı. yani sadece ön kamera ve hoparlör olan kısım açık.
    - Eskisinde kenarlar tam yapışmıyor kalkıyordu. yenisi tam oturuyor hiç boşluk yok
    - Eskisinde home tuşunun etrafı çok boştu. yenisinde o da neredeyse sıfır

arkaya takılanda bir değişiklik göremedim ama gitmişken onu da değiştirttim. cevahirde melek hanım var gayet iyi kaplıyor (ne de olsa bayan eli bu işe daha yatkın:))
    geçen sefer kaplayan arkadaş erkekti işçilik o kadar iyi değildi.

Sonuç olarak:
    Eğer iphone 6 plus kullanıyorsanız direkt gidip yenisiyle değiştirin. eski olanlar da hala stoklarında bu arada, benim dediğim gibi yenisini seçin.

Not: iphone 6 için şu an ürün yok ellerinde - 6 plus için mevcut

• best skins ever varken böyle çöplerle uğraşmayın diyecemde bse ucuz türkiye piyasasına girmez zaten
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.