Şimdi Ara

iPhone 6 Clear-Coat Full body iade edeceğim ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
6.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam ben cayganınkini alıcam yalnız sana şöyle bir sorum var. Şimdi darbe önleyici 3H sertliğinde yazıyor. Bu cam mı oluyor yoksa normal ekran koruyucudan biraz daha kalını mı ? Son olarak arkalı önlü taktırırsam çok kalınlaştırır mı telefonu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne0n66

Hocam ben cayganınkini alıcam yalnız sana şöyle bir sorum var. Şimdi darbe önleyici 3H sertliğinde yazıyor. Bu cam mı oluyor yoksa normal ekran koruyucudan biraz daha kalını mı ? Son olarak arkalı önlü taktırırsam çok kalınlaştırır mı telefonu ?

normal ekran koruyucdan biraz daha kalındır ama farkedilmez tlefonu kaba göstermez üzerinde belli belirsizdir nette resimler mevcuttur
  • caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Sagolasin hocam verdigin bilgiler icin. Artik hafta ici siparis gecerim. Birde sen bodyguardz omur boyu garantili demistin. Bu urunu garantili bir sekilde nereden temin edebilirim istanbulda elden biliyor musun? Ayrica elmadam diye bir site vardi yanlis hatirlamiyorsam orada da omur boyu garanti diyo ama sadece bir kere degisim yapilir diye bir ibare koymuslar sonuna. Senin dedigin olay da bumu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sagolasin hocam verdigin bilgiler icin. Artik hafta ici siparis gecerim. Birde sen bodyguardz omur boyu garantili demistin. Bu urunu garantili bir sekilde nereden temin edebilirim istanbulda elden biliyor musun? Ayrica elmadam diye bir site vardi yanlis hatirlamiyorsam orada da omur boyu garanti diyo ama sadece bir kere degisim yapilir diye bir ibare koymuslar sonuna. Senin dedigin olay da bumu ?

evet tek sefer ama ben onada ihtiyaç duymadım elma adam satıyor faceden ulaş yardımcı olur
  • caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Peki hocam tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

quote:

Peki hocam nerden alıcaz bu bodyguardz ömür boyu garantili şekilde ?

Ayrıca benim turkcell de 50 TL çekim var orda şöyle bir ürün gördüm nasıldır bi bakabilir misiniz ?

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/cayka-excalibur-iphone-55s-on-darbe-onleyici-ekran-koruyucu?place=device_category

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/zagg-iphone-5-seffaf-ekran-koruyucu?place=device_category

çekin varsa alabilirsin tabiki sonuçta bedava :) zagg silikn kullanmıştı yıllar önce hiç memnun olmadım ama temperlisini bilemem karar senin ama para vereceksen kesinlikle bodyguardz tam gövde koruma gerisi tırt :) 5s de çerçeveler içinde kaplanıyor gayet korumalı

merhaba, istanbul da gidip de yaptırabileceğim bildiğiniz orjinal bodyguardz satıcısı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

quote:

Peki hocam nerden alıcaz bu bodyguardz ömür boyu garantili şekilde ?

Ayrıca benim turkcell de 50 TL çekim var orda şöyle bir ürün gördüm nasıldır bi bakabilir misiniz ?

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/cayka-excalibur-iphone-55s-on-darbe-onleyici-ekran-koruyucu?place=device_category

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/zagg-iphone-5-seffaf-ekran-koruyucu?place=device_category

çekin varsa alabilirsin tabiki sonuçta bedava :) zagg silikn kullanmıştı yıllar önce hiç memnun olmadım ama temperlisini bilemem karar senin ama para vereceksen kesinlikle bodyguardz tam gövde koruma gerisi tırt :) 5s de çerçeveler içinde kaplanıyor gayet korumalı

merhaba, istanbul da gidip de yaptırabileceğim bildiğiniz orjinal bodyguardz satıcısı var mı?

www.elmaadam.com dan erdem sarı var yardımcı olur facedende ulaşabilirsin elmaadam diye

• Zamaninda 4s icin kullanmistim. 2 ayda bir sararip toz topladigi icin hepsiburadaya gonderip yenisini aliyordum. 3-4 ucretsiz degisimden sonra usendim. Ekran hissini cidden olduruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arnald06

Zamaninda 4s icin kullanmistim. 2 ayda bir sararip toz topladigi icin hepsiburadaya gonderip yenisini aliyordum. 3-4 ucretsiz degisimden sonra usendim. Ekran hissini cidden olduruyor.

Hangi marka için konuştunuz acaba ?

• Clear Coat ile ilgili olarak:

http://forum.donanimhaber.com/m_112815539/tm.htm

• Clear coat ekran koruyucuyu cevahirde takdırdım, ulan baktım fıs fıs birşey sürüyor, sonra takıyor, suyu da alttan üsten atıyor, içim gitti telefona birşey olacak diye.. velhasıl 1 saat sonra telefonu açtım kullandım, arkadaş telefona bakınca portalak kıvrımları veya yanık izi gibi iz gösteriyor, 1 gün zor dayandım, 35 tl boşa gitti.

çıkartmaya çalıştım, maşallah ne yapışmışssa zorla çıkarttım, bu nedir arkadaş.. almayın..!!!
  • Bugun bende taktirdim . Bu tür materyalleri seviyorum , cihazin hantallığını ( kiliflardan dolayi ) ölduruyor diye bugun denemek istedim

Asla 99₺ edecek bir ürun degil oncelikle . Ben bir arkadaşın kullanmaktan vazgecmesi uzerine ondan bedavaya alip 10₺ vererek kaplattim MarmaraPark avm'de

Sprey sikarken ozellikle belirttim kamera ve ahize deliklerine sikma dedim . Ona gore yardimci oldu arkadaş .

Ekranda bir tane 1 cm boyutunda toz kalmiş . Once fark edemedim magazaya gecince gordum . Yarin gidip degistirtmeyi dusunuyorum

10₺ , iki üç ayda verilebilecek bir meblağ. Ama fazlanuzin sure kullanmam gibi duruyor

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Zaten istesenizde 2-3 aydan uzun kullanamıyorsunuz bir süre sonra yanlardan deforme olup sökülmeye başlıyor , bence yersiz pahalı ve kullanışlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesimistChe -- 30 Haziran 2016; 15:23:24 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.