Şimdi Ara

357. Dönem İZMİR Güzelbahçe Maltepe Askeri Lisesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
4.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  357. Dönem İZMİR Güzelbahçe Maltepe Askeri Lisesi

Eğitim veya Esas birliği İZMİR Gaziemir & Güzelbahçe İZMİR çıkanlar birliklerini ve celp Grubunu buraya yazabilir.

Sonuçlar: https://www.turkiye.gov.tr/yedek-subay-siniflandirma-sonucu

Kısa Dönem
    * 2. Grup Kısa Dönem Er; 17-19 Aralık 2014 tarihlerinde birliğinize teslim olacaksınız. (Sevk Başlangıç: 17/12/2014)

* Birliğe En Geç Teslim Tarihi: 19/12/2014 Saat 13:00

* ASAL Sevk Başvurusunu E-DEVLET üzerinden yapabilir ve SEVK BELGESİ(YÜSEM) PDF olarak kaydedip çıktısını alınız.

* Kısa Dönem askerlik 6 aydır. Her bir ay için 2 gün izin hakkınız olur. Kısa dönem askerliğiniz eğer hiç izin kullanmazsanız teslim olduğunuz tarihten sonra yaklaşık 5 ay on 17 gün sürer.

NOT: E-DEVLET'TE Eğitim Birliği: ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB. / İZMİR GAZİEMİR / İZMİR yazanların birlikleri kaydırılmıştır ve SEVK BELGESİ(YÜSEM) belgesine göre ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.EĞT.A. 2 NCİ ULŞ.ER EĞT.TB./MANİSA/ALAŞEHİR olmuştur.

İzmir GÜZELBAHÇE Facebook Grubu
    https://www.facebook.com/groups/1554221734794860/

İzmir GÜZELBAHÇE 2.Celp (19/12/2014) Tarihi Teslim Olacaklar Özel Mesaj atsın. WhatsApp Grubu kurulmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakavcioglu -- 17 Ocak 2015; 11:41:35 >

• Acemilik izmir gaziemirde...keşke usta birliği orası olsa..diğer yerlere göre imkanları daha iyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakavcioglu

quote:

Orijinalden alıntı: NCR Trooper

Acemilik izmir gaziemirde...keşke usta birliği orası olsa..diğer yerlere göre imkanları daha iyimiş

Kısa dönem celp 2 mi, Usta birliği neresi.

Kısa dönem celp 1 , çorlu/tekirdağ usta birliğim
  • Eğitim Birliği : ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB. / İZMİR GAZİEMİR / İZMİR

Esas Birliği : ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.LOJ.DES.K.LIĞI BKM.BL. / İZMİR GAZİEMİR / İZMİR

Statü : KISA_DÖNEM ER
    Sınıf : BAKIM

Sevk Başlangıç : 17/12/2014

istanbuldan gidecem arkadaşlar . nasıl bi yer neler yapılıyomuş acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archtct

Eğitim Birliği : ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB. / İZMİR GAZİEMİR / İZMİR

Esas Birliği : ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.LOJ.DES.K.LIĞI BKM.BL. / İZMİR GAZİEMİR / İZMİR

İzmir güzel diyorlar, rahat. Ege ordusuna bağlı bizim birlikler. Gaziemir ve Güzelbahçe
  • Esas BirliğiEGE ORDUSU KH.DES.GR.KH. VE KH.BL. / İZMİR NARLIDERE / İZMİR Celp 2 denizer_bh@hotmail.com ulaşırsınız arkadaşlar. İstanbulluyum.
  • Merak çok tabi :) acaba naptıracaklar ya bakım sınıfı er .. bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archtct

Eğitim Birliği : ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB. / İZMİR GAZİEMİR / İZMİR

Okuduklarıma göre içinde playstation salonu,hazır yemek satan yerler filan varmış

Bende İstanbuldan gelicem ve önerim uçakla gel çünkü birlik havalimanına 10 dk mesafede..yani ben öyle yapıcam karadan gelmek en az 10 saat sürer.

• Ciddi misin seninde mi aynı yer acemi usta da ?
  • Archtct kullanıcısına yanıt
    Acemi birliğim orda

http://askerlik.gen.tr/ulastirma-personel-okulu-ve-egitim-merkezi-egitim-alayi-gaziemir-izmir.html

Burda yazanların yalancısıyım yani dediklerim olmayadabilir
  • https://www.facebook.com/GaziemirUlastirmaokulu

Sanırım burasıda facebook grupları
  • Benimde usta birligi izmir gaziemir. 1. Gruptayim. Anca benimki 3. Kara havaci hizmet destek. Varmi oraya dusen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene bu zamanlar bende İzmir'de askerdim , özledim be İzmir'i , çarşı izinleri keyifli oluyordu
    Urla çıkan var mı aranızda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 24 Ekim 2014; 15:46:31 >
  • İlk mesaja ekledim, sizde pm veya mesaj yolu ile bana gideceğiniz yer ve kullanıcı adı şeklinde gönderebilirsiniz. İlk mesaja ekliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakavcioglu

Eğitim veya Esas birliği İZMİR çıkanlar birliklerini ve celp Grubunu buraya yazabilir.

Sonuçlar:https://www.turkiye.gov.tr/yedek-subay-siniflandirma-sonucu

Kısa Dönem
    1. Grup Kısa Dönem Er; 3-7 Kasım 2014
    2. Grup Kısa Dönem Er; 17-19 Aralık 2014 tarihlerinde birliğinize teslim olacaksınız. (Sevk Başlangıç: 17/12/2014 )

*E-devlet üzerinden askerlik sonuçlarınıza baktığınızda "Eğitim Birliği" yazan yer sizin Acemilik Birliğinizdir. Eğitim birliğinizde yaklaşık 22-42 gün arası değişen sürelerde acemilik eğitimini gördükten sonra Esas Birliğinize yani "Usta Birliği"nize katılacaksınız.
    *Kısa Dönem askerlikte Acemi ve Usta birlikleri aynı anda, aynı kağıttan açıklanmaktadır.
    *Kısa Dönem askerlik 6 aydır. Her bir ay için 2 gün izin hakkınız olur. Kısa dönem askerliğiniz eğer hiç izin kullanmazsanız teslim olduğunuz tarihten sonra yaklaşık 5 ay on 17 gün sürer.

Yedek Subaylık
    2.5 Aylık Eğitime Tabi; 10-14 Kasım 2014 tarihlerinde birliğinize teslim olacaksınız.

İZMİR CELP DÖNEMİ: 1 ve 2 GİDECEKLER

Kullanıcı Adı: burakavcioglu
    Eğitim Birliği: İZMİR GAZİEMİR
    Esas Birliği: İZMİR GÜZELBAHÇE
    Celp Grubu: 2
    Statü: KISA_DÖNEM ER

Kullanıcı Adı: Archtct
    Eğitim Birliği: İZMİR GAZİEMİR
    Esas Birliği: İZMİR GAZİEMİR
    Celp Grubu: 2
    Statü: KISA_DÖNEM ER

kardeşim birebir aynı çıkmışız :)

• Uzunlari kabul etmiyormusunuz

• Kullanıcı Adı: edro
    Eğitim Birliği: ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB. / İZMİR GAZİEMİR / İZMİR
    Celp Grubu: 1
    Statü: Uzun dönem
    7 kasim teslim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edro -- 24 Ekim 2014; 14:06:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edro

Kullanıcı Adı: edro
    Eğitim Birliği: ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB. / İZMİR GAZİEMİR / İZMİR
    Celp Grubu: 1
    Statü: Uzun dönem
    7 kasim teslim.

ekledim.
  • Eyvallah saol.inş İzmirde kaliriz bizde

• quote:

Orijinalden alıntı: edro

Eyvallah saol.inş İzmirde kaliriz bizde

Uzun dönemler esas birlik sanırım belli olmuyor ama büyük ihtimal kalıyorlar genelde.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.