Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
50
Favori
72.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

quote:

quote:

Arkadaşlar iPad için ac3 ses Codec desteği olan bi uygulama var mı.
    VLC destek vermiyor son sürümüyle, ben de indirdiğim filmleri oynatamıyorum.
    Infuse nPlayer gibi uygulamak varmış ancak ücretli. Başka bir çözüm var mıdır.
    Jailbreak de yapamam cihaz 8.3 sürümünde

sorunumu infuse pro adlı uygulama ile çözdüm

Infuse Pro da kesmedi, altyazılarda sorun çıkartıyor

Nihai çözüm nPlayer oldu

nplayer gibi uygulama bence de yok çok kullanışlı arayüzü de mükemmel diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: veerzaara

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar iPad için ac3 ses Codec desteği olan bi uygulama var mı.
    VLC destek vermiyor son sürümüyle, ben de indirdiğim filmleri oynatamıyorum.
    Infuse nPlayer gibi uygulamak varmış ancak ücretli. Başka bir çözüm var mıdır.
    Jailbreak de yapamam cihaz 8.3 sürümünde

sorunumu infuse pro adlı uygulama ile çözdüm

Infuse Pro da kesmedi, altyazılarda sorun çıkartıyor

Nihai çözüm nPlayer oldu

nplayer gibi uygulama bence de yok çok kullanışlı arayüzü de mükemmel diyebilirim

sanki nplayer şarjı çok tüketiyor gibi geldi bana. sizde nasıl

• oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Aşırı şarj tüketimi olmadı ben de dikkatimi çekmemişte olabilir bi deneme yapmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veerzaara -- 6 Temmuz 2015; 23:21:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iphone ipad vs cihazımda vlc player ile altyazılı film izlerken türkçe karakterler sıkıntılı oluyor. Nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

arkadaşlar iphone ipad vs cihazımda vlc player ile altyazılı film izlerken türkçe karakterler sıkıntılı oluyor. Nasıl düzeltebilirim?

Altyazı ayarlarından Türkçe karakteri seçmeniz lazım. Encode diye ismi var.

• quote:

quote:

arkadaşlar iphone ipad vs cihazımda vlc player ile altyazılı film izlerken türkçe karakterler sıkıntılı oluyor. Nasıl düzeltebilirim?

Altyazı ayarlarından Türkçe karakteri seçmeniz lazım. Encode diye ismi var.

Iki tane Türkçe seçeneği var ikisi de olmuyor. Altyazı .srt acaba onunla Alakası var mı ya da yazı tipiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivistannn

Arkadaşlar youtubedan müzik dinlemeye devam edip aynı zamanda başka işlemler yaptırabilecek bir uygulama arıyorum :))

Youtubed tam uyumlu. Hatta youtubeyi açtığım zaman youtubenin kendisinden artık arkaplanda dinleyebilirsiniz diye uyarı verdi ancak jb lazım

• quote:

Cihaza atmadan önce srt dosyasını not defteri ile açın farklı kaydet deyip aşağı tarafta kodlama biçimini utf-8 seçip kaydedin. Yeni srt dosyasını cihaza atın sorun çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Arkadaşlar merhaba ipad air silver 32GB+4G kullanıcısıyım ve air 2 almak istiyorum ama renk seçimince gerçekten çok kararsız kaldım space gray nasıl duruyor ve gold renk nasıl? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Elinizde Air varsa Air 2 almak bence çok gereksiz olur ayrıca renk konusunda da kendinize hoş gözükeni alın derim, ben siyah aldım çok güzel fakat çok toz belli ediyor şimdiki aklım olsaydı gold alırdım.

Bana da gereksiz geldi ama özellikle 2 gb ram ve daha iyi işlemciden dolayı air 2 almak istiyorum onun dışında da apple her güncellemede olduğu gibi cihazları yavaşlattığı için ios 7 deki akıcılık yok maalesef şu an air de.Bir de siyahı temizlemesi falan çok mu zahmetli beyaz ve gold a göre dış görünüşü nasıl bana siyah daha asil geliyor ama kafam çok karıştı gerçekten ne zor işmiş 😃

Tüm derdiniz bu olsun, Allah başka dert vermesin

Bence de model yükseltmek gereksiz. Ben de the new ipad 64gb 3g kullanıyorum, Apple güncelleme desteğini kesmeyeceğini söyleyince değiştirmekten vazgeçtim. 3 yıldır kullanıyorum, pilinde biraz performans kaybı var ama hergün saatlerce kullanıldı alındığı günden bu yana. Dolayısıyla sizin ipadinize daha yıllarca güncelleme gelecek. Ayrıca iphonelardaki gibi bir yavaşlama sezmedim ben yeni işletim sistemine geçişte. Apple en çok iphone sattığı için, bu tip yavaşlatmayı iphonelara yapıyor olabilir. Tabi benimki sadece komplo teorisi

Nazar değmesin halen büyük keyifle kullanıyorum ipadi.

Çok sağolun hocam.Air 2 bayağı uzun ömürlü bir cihaz olacak gibi ve bir de ios 9 la birlikte multitasking gelecek ve böylece tam bir tablet deneyimi yaşatacak.Her şeyi geçtim hala 1 gb ram yeterli diyenler varsa lütfen kanıtlasınlar bana safari de 3 sekmeden sonra cihaz donuyor

1 gb ram yeterli. iPhone 6'da kullaniyorum safaride 5 sekme aciyorum ne donma ne yenileme var. Sizin cihaz arizali galiba degisim isteyin.

• arkadaşlar ios 9 beta kullanan varmı air 2 de ? varsa ufaktan bi bahsetse merak etmiyor değilim bide şu sistem boyutu hakkında bilgi verin sitede 1.3 gb ios 9 4 küsür gb ios 8 diye gösteriyodu bu kdr fark gerçekten var mı
  • UAG kılıf indirime gitmiş N11'de bu hafta. Ben aldım 50 $'a peh be.

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/urban-armor-gear-uag-ipad-air-2-siyah-kilif-P67886538

• Arkadaşlar bu cihazın pil ömrü nasıl gidiyor
    Kaç saat 50-60 mb lik oyunlarının %10 da ne kadar
    Safari
    Film
    Facebook
    Bunlarda nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabioss

UAG kılıf indirime gitmiş N11'de bu hafta. Ben aldım 50 $'a peh be.

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/urban-armor-gear-uag-ipad-air-2-siyah-kilif-P67886538

Abi bu ne ya cok kaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Orijinalden alıntı: Fabioss

UAG kılıf indirime gitmiş N11'de bu hafta. Ben aldım 50 $'a peh be.

Abi bu ne ya cok kaba

UAG nin olayı bu dostum. Kaba gibi görünüyor ama kuş gibi hafif.Amerikan ordusu onaylı koruması var.Kapakları zaten muhteşem,ipad e de kullanıyorum 4 yaşında ufaklık var başka kılıf vardı paramparça etti. Orda bir video var youtube'da dolu var.Bir incele hiç kaba değil bence mükemmel oturuyor ve kesşm yerleri kusursuz.Zevkler değişebilir tabii.Ama yaşam şekli aktif olanlar için kesinlikle öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Def Leppard

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba ipad air silver 32GB+4G kullanıcısıyım ve air 2 almak istiyorum ama renk seçimince gerçekten çok kararsız kaldım space gray nasıl duruyor ve gold renk nasıl? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Elinizde Air varsa Air 2 almak bence çok gereksiz olur ayrıca renk konusunda da kendinize hoş gözükeni alın derim, ben siyah aldım çok güzel fakat çok toz belli ediyor şimdiki aklım olsaydı gold alırdım.

Bana da gereksiz geldi ama özellikle 2 gb ram ve daha iyi işlemciden dolayı air 2 almak istiyorum onun dışında da apple her güncellemede olduğu gibi cihazları yavaşlattığı için ios 7 deki akıcılık yok maalesef şu an air de.Bir de siyahı temizlemesi falan çok mu zahmetli beyaz ve gold a göre dış görünüşü nasıl bana siyah daha asil geliyor ama kafam çok karıştı gerçekten ne zor işmiş 😃

Bence de model yükseltmek gereksiz. Ben de the new ipad 64gb 3g kullanıyorum, Apple güncelleme desteğini kesmeyeceğini söyleyince değiştirmekten vazgeçtim. 3 yıldır kullanıyorum, pilinde biraz performans kaybı var ama hergün saatlerce kullanıldı alındığı günden bu yana. Dolayısıyla sizin ipadinize daha yıllarca güncelleme gelecek. Ayrıca iphonelardaki gibi bir yavaşlama sezmedim ben yeni işletim sistemine geçişte. Apple en çok iphone sattığı için, bu tip yavaşlatmayı iphonelara yapıyor olabilir. Tabi benimki sadece komplo teorisi

Çok sağolun hocam.Air 2 bayağı uzun ömürlü bir cihaz olacak gibi ve bir de ios 9 la birlikte multitasking gelecek ve böylece tam bir tablet deneyimi yaşatacak.Her şeyi geçtim hala 1 gb ram yeterli diyenler varsa lütfen kanıtlasınlar bana safari de 3 sekmeden sonra cihaz donuyor

1 gb ram yeterli. iPhone 6'da kullaniyorum safaride 5 sekme aciyorum ne donma ne yenileme var. Sizin cihaz arizali galiba degisim isteyin.

iPhone 6'da safari kullanırken en az 6-7 sekme ile dolaşıyorum hep. Çoğunlukla kapatmayı Unuttuğum için böyle oluyor. Bazı zamanlar Günlerce arka planda çalışırken Unuttuğum bile oluyor ve doğal olarak sekme sayısı da 9-10 sekme oluyor. Bir defa olsun donma yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: canocan_07

quote:

Orijinalden alıntı: Def Leppard

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

iPhone 6'da safari kullanırken en az 6-7 sekme ile dolaşıyorum hep. Çoğunlukla kapatmayı Unuttuğum için böyle oluyor. Bazı zamanlar Günlerce arka planda çalışırken Unuttuğum bile oluyor ve doğal olarak sekme sayısı da 9-10 sekme oluyor. Bir defa olsun donma yaşamadım.

safaride sekmelerin açık kalması arka planda çalıştığı anlamına mı geliyor anlayamadım çünkü ben hep 10, 15 sekme ve en az 10 uygulama kapatmadan çıkıyorum öyle duruyorlar şarja etkisi yok diye düşünmüştüm, en azından uyku modunda kaldığında hiç şarj yemiyor diye biliryorum yanlışmı....

• Beyler 64Gb Air 2 Space Grey aldım füme Smart Cover ile birlikte.Aletin inceliğini bozmak istemediğim için Smart case almadım ama şu halide biraz korumasız oldu ön arka jelatin arıyorum Spigen SGP üretti mi önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Beyler 64Gb Air 2 Space Grey aldım füme Smart Cover ile birlikte.Aletin inceliğini bozmak istemediğim için Smart case almadım ama şu halide biraz korumasız oldu ön arka jelatin arıyorum Spigen SGP üretti mi önerisi olan var mı?

incelik hissi güzel ama ekranı kırılınca bir anlamı olmuyor o inceliğin
  • Arkadaşlar Air2-Wifi sahibiyim. Keşfet butonu gittiğinden beri twitterda tt listesine yani gündeme ulaşamıyorum. Arama butonundan da çıkmıyor. Var mı çözümü bilen ?
  • ipad air 2 ye sim internet alınabiliyor mu? birde flash disk filan takabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.