Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
50
Favori
72.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yazmayı unuttum ekle hocam 1.5 aydır kullanıyorum Air 2 128gb 4G Gümüş gri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Orijinalden alıntı: clb12

Arkadaşlar merhaba ipad air silver 32GB+4G kullanıcısıyım ve air 2 almak istiyorum ama renk seçimince gerçekten çok kararsız kaldım space gray nasıl duruyor ve gold renk nasıl? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Elinizde Air varsa Air 2 almak bence çok gereksiz olur ayrıca renk konusunda da kendinize hoş gözükeni alın derim, ben siyah aldım çok güzel fakat çok toz belli ediyor şimdiki aklım olsaydı gold alırdım.

IOS 9 ile beraber Air 2, Air'in çok önüne geçecek. Çünkü bazı özellikler sadece Air 2' ye geliyor ve onu tabletten PC'ye dönüştürüyor.

• İphone 6 plus warken seyahata gidicem 6 saatlik bir otobus yolculugum war

İpad almak istiyorum en azindan sarji uzun gider diye dusunuyorum. Fikirleriniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardimlarinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

İphone 6 plus warken seyahata gidicem 6 saatlik bir otobus yolculugum war

İpad almak istiyorum en azindan sarji uzun gider diye dusunuyorum. Fikirleriniz nedir

Hocam iPad seyahat için resmen can kurtaran gibi bir şey ipad air kullanıyorum ve çok rahat 12-13 saat ekran süresi alıyorum air 2 de bir saat daha az pil ömrü var air e göre ortalama batarya küçüldüğü için ama sırf 2GB ram için bile alınır.Ipadler pil konusunda gerçekten rakipsiz.

• beyler ipad almayı düşünüyorum ama..
    ipad air 2 mi alsam yoksa ipad air 3 ü mü beklesem.. sanırım air 3 bu sonbaharda çıkcak extra olarak force touch özelliği ve kamera yükseltmesi olarak görünüyor. değer mi beklemeye? bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

İphone 6 plus warken seyahata gidicem 6 saatlik bir otobus yolculugum war

3gli bir model alırsanız, gpse de sahip olursunuz. Böylece gerektiği dırumlarda gos cihazı olarak da kullanabilirsiniz.
    İtunesdan film kiralayabilirsiniz veya 3gli alırsanız, internet paketi de alırsanız, yolun nasıl geçtiğini anlamazsınız.

Teknosa mobil, taahhütsüz 5gb kota aşımlı paket 30 lira. Hat açılım bedeli de yok. Ankarada gayet iyi çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba ipad air silver 32GB+4G kullanıcısıyım ve air 2 almak istiyorum ama renk seçimince gerçekten çok kararsız kaldım space gray nasıl duruyor ve gold renk nasıl? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Elinizde Air varsa Air 2 almak bence çok gereksiz olur ayrıca renk konusunda da kendinize hoş gözükeni alın derim, ben siyah aldım çok güzel fakat çok toz belli ediyor şimdiki aklım olsaydı gold alırdım.

Bana da gereksiz geldi ama özellikle 2 gb ram ve daha iyi işlemciden dolayı air 2 almak istiyorum onun dışında da apple her güncellemede olduğu gibi cihazları yavaşlattığı için ios 7 deki akıcılık yok maalesef şu an air de.Bir de siyahı temizlemesi falan çok mu zahmetli beyaz ve gold a göre dış görünüşü nasıl bana siyah daha asil geliyor ama kafam çok karıştı gerçekten ne zor işmiş 😃

Tüm derdiniz bu olsun, Allah başka dert vermesin

Bence de model yükseltmek gereksiz. Ben de the new ipad 64gb 3g kullanıyorum, Apple güncelleme desteğini kesmeyeceğini söyleyince değiştirmekten vazgeçtim. 3 yıldır kullanıyorum, pilinde biraz performans kaybı var ama hergün saatlerce kullanıldı alındığı günden bu yana. Dolayısıyla sizin ipadinize daha yıllarca güncelleme gelecek. Ayrıca iphonelardaki gibi bir yavaşlama sezmedim ben yeni işletim sistemine geçişte. Apple en çok iphone sattığı için, bu tip yavaşlatmayı iphonelara yapıyor olabilir. Tabi benimki sadece komplo teorisi

Nazar değmesin halen büyük keyifle kullanıyorum ipadi.

• ipad air 2 için kılıf önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

quote:

quote:

Bana da gereksiz geldi ama özellikle 2 gb ram ve daha iyi işlemciden dolayı air 2 almak istiyorum onun dışında da apple her güncellemede olduğu gibi cihazları yavaşlattığı için ios 7 deki akıcılık yok maalesef şu an air de.Bir de siyahı temizlemesi falan çok mu zahmetli beyaz ve gold a göre dış görünüşü nasıl bana siyah daha asil geliyor ama kafam çok karıştı gerçekten ne zor işmiş 😃

Tüm derdiniz bu olsun, Allah başka dert vermesin

Bence de model yükseltmek gereksiz. Ben de the new ipad 64gb 3g kullanıyorum, Apple güncelleme desteğini kesmeyeceğini söyleyince değiştirmekten vazgeçtim. 3 yıldır kullanıyorum, pilinde biraz performans kaybı var ama hergün saatlerce kullanıldı alındığı günden bu yana. Dolayısıyla sizin ipadinize daha yıllarca güncelleme gelecek. Ayrıca iphonelardaki gibi bir yavaşlama sezmedim ben yeni işletim sistemine geçişte. Apple en çok iphone sattığı için, bu tip yavaşlatmayı iphonelara yapıyor olabilir. Tabi benimki sadece komplo teorisi

Nazar değmesin halen büyük keyifle kullanıyorum ipadi.

Çok sağolun hocam.Air 2 bayağı uzun ömürlü bir cihaz olacak gibi ve bir de ios 9 la birlikte multitasking gelecek ve böylece tam bir tablet deneyimi yaşatacak.Her şeyi geçtim hala 1 gb ram yeterli diyenler varsa lütfen kanıtlasınlar bana safari de 3 sekmeden sonra cihaz donuyor

• Şu an 6 sekme açık, bazı siteleri yeniden yüklüyor ramden dolayı ama kesinlikle donma,takılma yok benimkinde. Sadece sekmeleri yeniliyor o kadar.

Tablet donuyorsa, Teknik servise verin.

• Arkadaşlar iPad için ac3 ses Codec desteği olan bi uygulama var mı.
    VLC destek vermiyor son sürümüyle, ben de indirdiğim filmleri oynatamıyorum.
    Infuse nPlayer gibi uygulamak varmış ancak ücretli. Başka bir çözüm var mıdır.
    Jailbreak de yapamam cihaz 8.3 sürümünde

• Arkadaşlar youtubedan müzik dinlemeye devam edip aynı zamanda başka işlemler yaptırabilecek bir uygulama arıyorum :))

• quote:

Orijinalden alıntı: zivistannn

Arkadaşlar youtubedan müzik dinlemeye devam edip aynı zamanda başka işlemler yaptırabilecek bir uygulama arıyorum :))

McTube programını deneyebilirsiniz.
  • Kullanan arkadaşlara sorum var ya işlemci ram artmışda. Bende air var ben hiçbir şekilde donma vs yaşamıyorum neyi farklı performans olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Arkadaşlar iPad için ac3 ses Codec desteği olan bi uygulama var mı.

sorunumu infuse pro adlı uygulama ile çözdüm
  • Herkese selam arkadaslar.bu sene universiteye basliycam o yuzden guzel cihaz almak istiyorum.en az 3-4 yil kullanacagim(insallah).İOS deneyemim yok.iphone 5s 64gb mi iphone 6 16gb mi ipad air 2 64gb+lumia 535 mi.yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byone

Merhaba;
    Hafiza>onbelleklenen veriler
    Arkadaslar bu alanda silme yapsak neleri kaybetmis oluyoruz?
    Artilari eksileri nelerdir?
    Tesekkurler

sen çok yanlış gelmişsin burası ipad air 2 başlığı.

• SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum mobilin azizligine ugradim 😆😆😆

• quote:

quote:

Arkadaşlar iPad için ac3 ses Codec desteği olan bi uygulama var mı.

sorunumu infuse pro adlı uygulama ile çözdüm

Infuse Pro da kesmedi, altyazılarda sorun çıkartıyor

Nihai çözüm nPlayer oldu

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.