Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
50
Favori
72.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

quote:

Orijinalden alıntı: tutankhamon

Önceki kullandığım ipad Air 32 gb Wi-Fi + 4G modeli satıp, iPad Air 2 64 gb Wi-Fi ( Space Gray ) + Air 2 Smart Case ( Black ) + Apple Wireless Keyboard ile aranızdayım..

wireless keyboard'u keşke almasaydınız. Çünkü yenisi geliyor. Yoksa o da iyidir de yenisi varken?

bilmiyordum yenisinin çıkacağını.. iade edebilirim 14 günlük süre var sonuç olarak. :) Ne zaman çıkacak bilginiz var mı?

• arkadaşlar ipad air için yapılmış bir kılıf ipad air 2 için uyumlumudur ? klipsleri aleti tutarmı aradaki 0.1mm fark aletin sallamasına neden olurmu acaba ?http://www.vatanbilgisayar.com/catgsi1095k-gauntlet-port-folio-ipad-air-kilifi-siyah.html bu model ipad air için, air 2 için uyumlu olanı yaklaşık 50 tl daha pahalı iken bir danışmak istedim saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhambell

arkadaşlar ipad air için yapılmış bir kılıf ipad air 2 için uyumlumudur ? klipsleri aleti tutarmı aradaki 0.1mm fark aletin sallamasına neden olurmu acaba ?http://www.vatanbilgisayar.com/catgsi1095k-gauntlet-port-folio-ipad-air-kilifi-siyah.html bu model ipad air için, air 2 için uyumlu olanı yaklaşık 50 tl daha pahalı iken bir danışmak istedim saygılar

Normalde İpad air için üretilen orijinal smart case'lerin Air 2 için de kullanılabildiğini okumuştum bir kaç yerde ama bu konu hakkında en mantıklısı yakınınızda vatan varsa cihazı alıp oraya götürüp denemek olacaktır.. İnternetten de sipariş etseniz bile belli bir süreye kadar iade edebilip paranızı da alabiliyorsunuz zaten..

• İpad Air 2 64 Gb Wifi 1659 TL'den 1950 Lira'ya çıkmış resmi sitede..

31 Ağustos'ta 1659 liraya almıştım..
  • Air 2 nin başlangıç modeli 1649 lira olmuş, geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh 64 gb in ucuzlamasini bekliyordum isler karisti. Neyse biraz daha beklerim. Su secimler bir an once olsa da onumuzu gorsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmariacci -- 10 Eylül 2015; 2:43:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimekste hopi %10 paracık veriyor bir bakın derim

Benide yazabilirsiniz artık😁 16gb uzay grisi

Birde kapasite sorunu çeken arkadaşlarım için kingston wifilı kart okuyucu yapmış bir nevi kişisel bulut bir bakın derim 16gb tercih etmemim nedeni bu üründür

• isteyen olursa...

ipad air2 gold 16gb wifi garantili... (Faturası yok ama alındı belgesi var.) garantisini seri nosundan sorgulatabilirsiniz..
    1250tl den satacağım...

satma nedenim ipad pro alma niyetinde olmak..
  • Tqrr kullanıcısına yanıt
    Öğretmen ve ogrenciler icin diyor. Iki sarti da saglamiyorum.

• elmariacci kullanıcısına yanıt
    Onu belirtmeyi unutmuşum özür dilerim benim hatam

Bugunde hopiye yüklenen para ile kılıf ve usb aldım iyi oldu sahsen dediğim wifi kart okuyucumda yolda güzel bir set olacak diye düşünüyorum

Bahsettiğim ürün en düşük fiyat olarak bunu buldum 128 ve 64gb liklere iyi bir alternatif oldugunu düşünüyorum
    http://www.vatanbilgisayar.com/kingston-mobilite-wireless-g2-kart-okuyucu.html

• air 2 nin 5s ile fazla farkı yoktu hız bakımından. (ipadi sattım)
    ios 9 ile uçabilir bence air 2

işletim sistemi (ios8 )2 gb ram ve 3 çekirdek işlemciye hazır değil sanırım.

8.4.1 ile ios 9 u kıyaslayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

air 2 nin 5s ile fazla farkı yoktu hız bakımından. (ipadi sattım)
    ios 9 ile uçabilir bence air 2

işletim sistemi (ios8 )2 gb ram ve 3 çekirdek işlemciye hazır değil sanırım.

8.4.1 ile ios 9 u kıyaslayan var mı ?

5s mi? ipad air 2de a8x chip var. 5ste a7 var. iphone6da a8 var. yani ipad air 2nin işlemcisi iphone 6 dan bile güçlü.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Air 2 nin 5sten farki yok mu ? Dostum neredeyse air 2 nin islemcisi 2 3 kat daha hizli 5s teki islemciden.

• a8x, a7 den çok hızlı ama fazla hissettirmiyordu demek istedim .
    ios9 ile ios8 arasında belirgin hız farkı olabilir.

uygulamalar ve sistem 2gb ram e göre optimize edildi çünkü ios 9 da.
    yeni cihazlarda 2gb ram var artık.(mini4 te 1gb ram.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: snncbc

Air 2 nin 5sten farki yok mu ? Dostum neredeyse air 2 nin islemcisi 2 3 kat daha hizli 5s teki islemciden.

Teoride öyle ama Air 2 nin hakkını verecek uygulamada yok maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Mini 4 2gb ram .

• quote:

Orijinalden alıntı: snncbc

Mini 4 2gb ram .

Belli değil.

• Air 2 için kılıf önerileriniz nelerdir arkadaşlar? Cihazı biraz önce sipariş verdik, şimdi kılıf işine bakıyoruz. Air için olan modeller air 2 ye de uyar mı? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenai

Air 2 için kılıf önerileriniz nelerdir arkadaşlar? Cihazı biraz önce sipariş verdik, şimdi kılıf işine bakıyoruz. Air için olan modeller air 2 ye de uyar mı? Teşekkürler.

Hocam bende thule atmos x2 var.ben çok memnunum

• Maviyıldızınoğlu kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim arkadaşım, şimdi nette araştırayım.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.