Şimdi Ara

elektrikli yağlı radyatör (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.178
Cevap
32
Favori
551.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yapgec

Merhaba arkadaşlar bebek için aşağıdaki ürünlerden birini almayı düşünüyorum.. Bilgi ve Yorumlarınızı bekliyorum.. Başka tercihleriniz var ise onlarada açığım. Forumda Dragon4 takılmış durumda..

1-http://www.hepsiburada.com/liste/raks-aspendos-12-dilim-fanli-radyator-elbise-kurutucu-ve-nemlendirici-kap-hediyeli/productDetails.aspx?productId=evraksaspendos&categoryId=17111

2-http://www.hepsiburada.com/liste/raks-side-11-dilim-2400-waat-yagli-radyator/productDetails.aspx?productId=evrakside11&categoryId=17111

3-http://www.koctas.com.tr/elektrikli-isiticilar/delonghi-12-dilim-yagli-radyator-kh771225/6054-10810/

Birde Fanlı Radyatör ile Yağlı radyatör farklı birşeymii. acaba.. Fanlı radyatörde de "ekoljik yağ" şeklinde bir ayrıntı var.. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

Radyatör kısmı ikisinde de aynıdır. Fanlı olanda ek olarak bir de fan bulunur. Bebeğin odasında fanı fazla kullanamazsınız zaten. Ayrıca bazı modellerde fan devreye girdiğinde radyatörün yağ ısıtıcı rezistanslarından biri devreden çıkar.

Bu tip ısıtıcıları kullanırken uzatma kablosu kullanımına da dikkat edilmeli, piyasadaki bazı uzatma kablolarının kablo kesiti küçüktür elektrikli ısıtıcı gibi kuvvetli güç çeken cihazlar ince kesitli uzatma kablosunda ısınmaya sebep olur.

Saygılar...

• Merhaba, inegolde tokide oturuyorum, yeni yapildigi icin 1-1,5ay dogalgaz gelmeyecekmis. Bebek odasi icin asagidaki urunu almayi dusunuyorum. Bana 80liraya falan gelecek bu urun. Sadece bu 1-1,5aylik donemde ve toki merkezi sistem oldugu icin, merkezi sistem kapali oldugunda hava soguyunca falan kullanacagim, bu urun iyi midir, yoksa radyator mu almaliyim? Radyatör diyoraaniz ne onerirsiniz?

Almayi dusundugum urun bu
    http://www.akakce.com/elektrikli-isitici/en-ucuz-rowenta-co3030-vectissimo-fiyati,548139.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-684118601 -- 5 Ekim 2014; 20:54:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be...
    2006 yılında bu başlığı okuyup Zass marka yağlı radyatör almıştım.
    Ne renk solması, ne de bir paslanma olmadı...

• Radyatör için, Hangi prizleri kullanıyorsunuz
    Özelliklerinde Max 3500 Watt, max 16 A yazan prize
    2500 Watt çeken 2 tane radyatör bağlanır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecnoon

Radyatör için, Hangi prizleri kullanıyorsunuz

Bağlanmaz.
  • Bende delonghi marka kh771225 CW ECO modelinden siparis verdim , bir kac gunde elime ulasir. Umarim beklentilerimi karsilar 18 metrekare alan icin kullanacagim. Bu modelden kullanan varsa izlenimlerini paylasabilir mi acaba ?

• salonumuz 28mkare hangi modeli tercih etmeliyiz konu baya eski genelde delonghi vento dragon iyi deniyor, varmi acaba gecen kistan tecrubeliler hala

• quote:

Orijinalden alıntı: alpernbugra

quote:

Bağlanmaz.

2 tane radyatörü 2 farklı prize taktım. 2000 watt güçte çalıştırınca prizler ateş gibi. çok ısınıyorlar. plastik kısımları eriyecek kadar ısınıyorlar. buna nasıl çözüm bulabiliriz
  • sağlık açısından bir zararı var mı?
  • elektrikli radyatör için priz tavsiyesi yapabilir misiniz. 2000 watt çalışırken inanlımaz ısınıyor priz. sanki plastik kısmı eriyecek kadar ve eriyor hatta. bununla ilgili resim paylaşacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpernbugra

quote:

Bağlanmaz.

2 tane radyatörü 2 farklı prize taktım. 2000 watt güçte çalıştırınca prizler ateş gibi. çok ısınıyorlar. plastik kısımları eriyecek kadar ısınıyorlar. buna nasıl çözüm bulabiliriz

2 farklı priz olsa bile o iki priz aynı linyeden besleniyorsa yani aynı sigortaya bağlı ise, tesisatınız sağlam değilse zorlar. Prizin ısınmasının nedeni eskimeden kaynaklı olarak kontaklarının eskimesidir. Yenisi ile değiştirirseniz ve çok fazla fiş tak çıkar yapmazsanız kolay kolay gevşemez. Marka olarak Schneider Electric tavsiye ederim.

Uzatma kablosu ile kullanıyorsanız ince kablo kullanmayın.

Saygılar...

• alerjik astımım sizce en sağlıklısı hangisi arkadaşlar lütfen yardım edin
  • Delonghi dragon 4 te kampanya var mı arkadaşlar, bilgilendirirseniz çok sevinirim. Piyasadaki fiyatı 289-329 arası değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tribal_dns

alerjik astımım sizce en sağlıklısı hangisi arkadaşlar lütfen yardım edin

vigo ısıtıcı ya da delonghi dragon 4 ya da vigo ısıtıcıyı düşünüyorum sağlık açısından sizce hangisi daha iyi
    yokmu arkadaşlar bu işten anlayan
  • tribal_dns Nobo. Bi incele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

tribal_dns Nobo. Bi incele.

nobo güzelmiş çoğu kişi önermişhttp://www.sicakevim.com/?urun-7-slim-line---ince-tip-isitici-1500-w bu bana uygun olurmu acaba mersindeyim odam 16m. kare yalıtımsız birde ben gece bekçisiyim yani sadece gündüzleri kullanacağım
  • eminim daha önce burada sorulmuştur ama bana da kısaca yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    ben 2 kıştır ufo kullanıyorum ve elektrik faturasından korka korka kullanıyorum tabi. yağlı radyatör ufoya göre daha iyi bi seçenek midir? ev 40 mt2 felan öyle saray değil..
    bi de sağlık açısından, ufo yerine kaloriferli ısınma yerine geçecek bişey daha mı iyidir?
  • quote:

http://www.sicakevim.com/?urun-6-slim-line---ince-tip-isitici-2000-w

bu modeli aldım

2000 watlık ve cop değeri 1 olan bir ısıtıcı için pahalı değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizumur

quote:

http://www.sicakevim.com/?urun-6-slim-line---ince-tip-isitici-2000-w

bu modeli aldım

2000 watlık ve cop değeri 1 olan bir ısıtıcı için pahalı değilmi ?

ben 480 tlye aldım peşin cop değerini nasıl anlıyoruz bu model için yeni duydum fatura kallavi geleceğe benziyor
    birde üsttede belirttiğim gibi sırf hastalığım dolayısıyla aldım çoğu kişi noboyu önerdi

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.