Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
12
Favori
46.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankarada vodafonelerde yok mu bildiginiz plus 64 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet vatan bilgisayara stoklar geliyor hemen internet sitesine bakın !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

quote:

Orijinalden alıntı: Lingua__Franca

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Arkadaşlar kredi kartı tek çekim yaptırdığımızda havale indiriminden yararlanabiliyormuyuz ? Birde Kasım sonuna kadar stoklar rahatlarmı ?

mağazadan nakit ödendiğinde %4 indirim oluyor. yani havale fiyatına geliyor.

hangi magaza?

Apple store da veya apple premium reseller magazalarinda nakitte havale fiyatina veriyorlsr magazada.

Hocam siz 6+ a devam mı bir ara 6 ile değiştircem diyordunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

Evet vatan bilgisayara stoklar geliyor hemen internet sitesine bakın !!!

Şuanda vatanbilgisayarda + 64 gb stokları gelmiş. Haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prank31

quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

quote:

Orijinalden alıntı: prank31

quote:

Bayram sonrası stok gelecek diyenler. Neredeler? Hiç bir yerde 6 plus 64 gb yok.

Hocam 2 gün önce 64 plus gümüş randevu ile apple dan aldim şansa randevu alabildim 3 d içinde bitti ya parça parça geliyor yada hepdini 1 günde satip 2-3 hafta yok çekmektense azar azar hergğn satiyolar bence

Kardeş isteyen milyon kişi stok 3 er adet o da 16 gb işe yaramaz kapasite çoğu yerde. Sen gibiler milyonda bir. İstisna bile değil senin durumun. Geneli ama kan ağlıyor.

Şanslı günümdeymişim hocam :)

Arkadaşım, hiç bir gsm firmasında ( eşime Turkcell taahhüt ile alacağız) halen 64 ve 128 gb plus yok. Nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_hakan -- 27 Ekim 2014; 19:37:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bugün Akasya AVM Apple Store'daydım.bayağı bir telefon var.devamlı satış yapıyorlardı ama kapalı kutu olduğu için hangi renk ve gb olduğunu göremedim
  • Istanbul anadolu yakasinda hangi vodafonelarda iphone 6 space grey 64gb var bilen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

bugün Akasya AVM Apple Store'daydım.bayağı bir telefon var.devamlı satış yapıyorlardı ama kapalı kutu olduğu için hangi renk ve gb olduğunu göremedim

Taaa beylikduzu'nden sansimi denemek icin gitmek istemiyorum oraya :) Elimde plus var normal 6 ile degistirmek istiyorum. Netten stok durumuna bakiyorum ama hic stok gostermiyor.

• arkadaşlar pupalarda nakite indirim yapıyor mu apple store gibi?
  • 16 lık yeterli oluyomu kullananlar ne durumda ?
  • yarkan88 kullanıcısına yanıt
    o kadar bilemiyorum ama önümde 10-15 satış yaptılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Bu nasıl bir saçma düşüncedir ya.Adam telefonu video çekmek için alıyor sanki şu zamana kadar 3GS den bu yana tüm iphone modellerim 16 gb dı ve hiç bir zaman hafızası yetmiyor gibi bir cümle kurmadım.Genel konuşmayın bana veya bir başkasına 16 gb hayli hayli yetiyor.

Sana yetiyor demek. Medya için 16 gb dan geriye 12 gb bile kalmıyor. Ha bir de o ünlü çok fazla uygulamaları yüklersen yarı yarıya azalıyor bu rakam. Geçen ay 40 gb çektiğim video ve fotoğrafları yedekledim telefondan. O kadar hızlı güçlü özellikli telefonla bol bol foto video çekmek normal olan. Medya center gibi kullanıyorum telefonu . Sen telefon olarak kullanıyorsun. Sana yeter, telefonun hakkını verene asla yetmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: scirocco7

16 lık yeterli oluyomu kullananlar ne durumda ?

Yüksek kapasiteliler olmayınca, telefona bir an önce kavuşmak isteyeneler mecburen satın alıyor 16 gb tı.

• quote:

quote:

bugün Akasya AVM Apple Store'daydım.bayağı bir telefon var.devamlı satış yapıyorlardı ama kapalı kutu olduğu için hangi renk ve gb olduğunu göremedim

Taaa beylikduzu'nden sansimi denemek icin gitmek istemiyorum oraya :) Elimde plus var normal 6 ile degistirmek istiyorum. Netten stok durumuna bakiyorum ama hic stok gostermiyor.

Açılmış kutuyu geri alıyorlar mı ki?

• quote:

quote:

quote:

Açılmış kutuyu geri alıyorlar mı ki?

Evet. Store dan alinca 14 gun icinde sorgusuz sualsiz geri iade ediliyor.

• Bugun dogum gunum acaba arasam desem boyle boyle bi kiyak yapar mi apple? ;))

• Teknosadan aldim 64+ space gray az once.

100 tl indirim + 75 puan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 28 Ekim 2014; 9:29:06 >
  • quote:

Bugun dogum gunum acaba arasam desem boyle boyle bi kiyak yapar mi apple? ;))

Denemek lazım
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.